Open Procurement Albania

Riparim Vepra Ujore në Fushën e Maliqit 2019

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Maliq
Institucioni Prokurues Bashkia Maliq
Objekti i Tenderit Riparim Vepra Ujore në Fushën e Maliqit 2019
Nr. Reference REF-39623-10-15-2019
Vlera / Fondi Limit 1 458 784,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 16-10-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 28-10-2019
Data e mbajtjes se tenderit 28-10-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues Alb-Korça 2002
Nika
SARK
2N
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Alb Korça 2002 SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 998 330,00
  Data e shpalljes se fituesit 15-11-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 1197996
  Data e lidhjes se kontrates 25-11-2019
  Kohezgjatja e kontrates 1 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:

  1.Operatori ekonomik “Nika” shpk :
  Nuk plotëson kërkesat e përgjithshme dhe të veçanta për kualifikim .
  - Mungon mjeti kamjoncinë 3-5 ton ( mjeti i paraqitur me targa AA328HZ është kamion me peshë 7.6-16 ton)
  - Mungon certifikata ISO PASS-99:2012

  2. Operatori ekonomik “SARK” shpk :
  Nuk plotëson kërkesat e përgjithshme dhe të veçanta për kualifikim .
  - Mungon një punonjës manovrator (punonjësit e paraqitur nuk janë me dokumentacionin e kërkuar në kërkesat për kualifikim në dst)

  4. Operatori Ekonomik “ 2N ” shpk:
  Nuk plotëson kërkesat e përgjithshme dhe të veçanta për kualifikim .
  - Mungon një punonjës manovrator (punonjësit e paraqitur nuk janë me dokumentacionin e kërkuar në kërkesat për kualifikim ne dst).
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.48 - Dt.02-12-2019

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data