Open Procurement Albania

Blerje dhe montim dyer per kapanonin ne Don Bosko

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues ECO Tirana
Objekti i Tenderit Blerje dhe montim dyer per kapanonin ne Don Bosko
Nr. Reference REF-41859-10-31-2019
Vlera / Fondi Limit 2 870 666,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 01-11-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 14-11-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 14-11-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data