Open Procurement Albania

Blerje materiale per mirembajtje trotuare dhe sheshe

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Mallakastėr
Institucioni Prokurues Bashkia Mallakaster
Objekti i Tenderit Blerje materiale per mirembajtje trotuare dhe sheshe
Nr. Reference REF-41792-10-31-2019
Vlera / Fondi Limit 2 500 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 01-11-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 12-11-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 12-11-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 6
Operatorė Konkurues 2Z KONSTRUKSION Shpk
ARTEO 2018 Shpk
ILIR DERVISHAJ Shpk
MURATI D Shpk
POWER INDUSTRIES Shpk
SARK Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MURATI D
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 178 975,00
  Data e shpalljes sė fituesit 03-12-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2614770
  Data e lidhjes sė kontratės 13-12-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.51 - Dt.23-12-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data