Open Procurement Albania

Loti i trete: Mbikqyrja e punimeve per objektin: Ndertim rrjet shperndares ujesjellesi ne fshatin Qenam, Njesia Administrative Zall-Herr

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Tirane
Objekti i Tenderit Loti i trete: Mbikqyrja e punimeve per objektin: Ndertim rrjet shperndares ujesjellesi ne fshatin Qenam, Njesia Administrative Zall-Herr
Nr. Reference REF-46739-12-24-2019
Vlera / Fondi Limit 632 364,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 26-12-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 08-01-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 08-01-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues 8
Operatorė Konkurues Civil Cons Shpk
Imes-D Shpk
Infratech Shpk
Instituti i Konsulences ne ndėrtim “IKN” Shpk
Net-Group Shpk
Novatech Studio Shpk
Rean 95 Shpk
Studio Services” K-SA Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • B-VAAL ENGINEERING
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 583720.57
  Data e shpalljes sė fituesit 22-01-2020
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 60 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1.Oferta e paraqitur nga Operatori Ekonomik “Novatech Studio ” shpk
  Nuk plotėson kriteret e veēanta tė kualifikimit mbi punėsimin mesatar tė punonjėsve i cili nė kėtė rast duhet tė kishte jo me pak se 20 punonjės.

  2. Oferta e paraqitur nga Operatori Ekonomik “Rean ” 95 shpk
  Nuk plotėson kriteret e veēanta tė kualifikimit mbi punėsimin mesatar tė punonjėsve i cili nė kėtė rast duhet tė kishte jo me pak se 20 punonjės.

  3. Oferta e paraqitur nga Operatori Ekonomik “Infratech”sShpk
  Dokumentacioni i paraqitur nga Operatori Ekonomik “Infratech”sh.p.k, ėshtė i paplotė pasi nuk ka pėrmbushur VKM nr.354 date 11.05.2016 ”Per miratimin e manualit te tarifave per sherbime ne planifikimin te territorit, projektim, mbikeqyrje dhe kolaudim” si dhe udhezimin e Agjencise Prokurimit Publik date 25.07.2017, prot 5585 ”Rekomandim mbi menyren e percaktimit te tarifave minimale te specifikuara ne Vendimin e Keshillit te Ministrave nr.354,date 11.05.2016” Per miratimin e manualit te tarifave per sherbime ne planifikimin te territorit, projektim, mbikeqyrje dhe kolaudim”.

  4. Oferta e paraqitur nga Operatori Ekonomik “Civil Cons” Shpk
  Dokumentacioni i paraqitur nga Operatori Ekonomik “Civil Cons”sh.p.k, ėshtė i paplotė pasi nuk ka pėrmbushur VKM nr.354 date 11.05.2016 ”Per miratimin e manualit te tarifave per sherbime ne planifikimin te territorit, projektim, mbikeqyrje dhe kolaudim” si dhe udhezimin e Agjencise Prokurimit Publik date 25.07.2017, prot 5585 ”Rekomandim mbi menyren e percaktimit te tarifave minimale te specifikuara ne Vendimin e Keshillit te Ministrave nr.354,date 11.05.2016” Per miratimin e manualit te tarifave per sherbime ne planifikimin te territorit, projektim, mbikeqyrje dhe kolaudim”.

  5. Oferta e paraqitur nga Operatori Ekonomik “Imes-D” Shpk
  Dokumentacioni i paraqitur nga Operatori Ekonomik “Imes-D”sh.p.k, ėshtė i paplotė pasi nuk ka pėrmbushur VKM nr.354 date 11.05.2016 ”Per miratimin e manualit te tarifave per sherbime ne planifikimin te territorit, projektim, mbikeqyrje dhe kolaudim” si dhe udhezimin e Agjencise Prokurimit Publik date 25.07.2017, prot 5585 ”Rekomandim mbi menyren e percaktimit te tarifave minimale te specifikuara ne Vendimin e Keshillit te Ministrave nr.354,date 11.05.2016” Per miratimin e manualit te tarifave per sherbime ne planifikimin te territorit, projektim, mbikeqyrje dhe kolaudim”.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data