Open Procurement Albania

Blerje 'Gazoili D1' per vitin 2020

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Mallakastër
Institucioni Prokurues SH.A Ujesjelles Kanalizime Mallakaster
Objekti i Tenderit Blerje 'Gazoili D1' per vitin 2020
Nr. Reference REF-47987-01-23-2020
Vlera / Fondi Limit 2 878 326,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 24-01-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 05-02-2020
Data e mbajtjes se tenderit 05-02-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues ERI SHPK
KASTRATI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ERI
 • Oferta fituese Leke pa TVSH Marzhi i fitimit 7.9 %
  Data e shpalljes se fituesit 20-02-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 3453991.2
  Data e lidhjes se kontrates 27-02-2020
  Kohezgjatja e kontrates Deri me 31-12-2020
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.09 - Dt.09-03-2020

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data