Open Procurement Albania

Mbikqyrje projekti Linja kryesore per furnizimin me uje dhe rrjetin shperndares i ujesjellesit per qytetin e Belshit,FAZA II .

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Belsh
Institucioni Prokurues Bashkia Belsh
Objekti i Tenderit Mbikqyrje projekti Linja kryesore per furnizimin me uje dhe rrjetin shperndares i ujesjellesit per qytetin e Belshit,FAZA II .
Nr. Reference REF-48335-01-28-2020
Vlera / Fondi Limit 3 228 281,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 29-01-2020
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-02-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 10-02-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues 11
Operatorė Konkurues 47EK79 & ILIRIADA pks & GJEOKONSULT&CO Shpk
MCE shpk & XH&MILER SHPK
GB Civil Engineerin Shpk & Invictus Sh.p.k
CIVIL CONS Shpk & HMK- Consulting Shpk
NOVATECH STUDIO Shpk
ZENIT&CO Shpk
INSITUTI DELIKADA – ALB Shpk
A & E ENGINEERING Shpk
INSITUTI I KONSULENCES NE NDERTIM IKN Shpk
TOWER Shpk
STUDIO-REBUS Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MCE - XH & MILER
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 898 666,00
  Data e shpalljes sė fituesit 18-03-2020
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3478399.2
  Data e lidhjes sė kontratės 24-03-2020
  Kohėzgjatja e kontratės 120 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1.Operatori ekonomik ‘‘A & E ENGINEERING’’ Shpk
  Nuk ka arritur tė paraqesė dokumentacion tė plotė e tė saktė ligjor pėr tė dėshmuar plotėsimin e tė gjithė kėrkesave pėr kualifikim tė kėrkuara sipas DST.
  2. Operatori ekonomik ‘‘INSITUTI I KONSULENCES NE NDERTIM ‘‘IKN’’ Shpk
  Nuk ka arritur tė paraqesė dokumentacion tė plotė e tė saktė ligjor pėr tė dėshmuar plotėsimin e tė gjithė kėrkesave pėr kualifikim tė kėrkuara sipas DST.
  3. Operatori ekonomik ‘‘TOWER’’ Shpk
  Nuk ka arritur tė paraqesė dokumentacion tė plotė e tė saktė ligjor pėr tė dėshmuar plotėsimin e tė gjithė kėrkesave pėr kualifikim tė kėrkuara sipas DST.
  4. Operatori ekonomik ‘‘STUDIO-REBUS’’ Shpk
  Nuk ka arritur tė paraqesė dokumentacion tė plotė e tė saktė ligjor qė dėshmon plotėsimin e tė gjithė kėrkesave pėr kualifikim(Kriteret e pėrgjithshme dhe kriteret e Vecanta pėr kualifikim si dhe specifikimet teknike ) tė kėrkuara sipas DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.17 - Dt.30-03-2020

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data