Open Procurement Albania

Loti 3 - ”Blerje karburanti pėr mjetet e Sektorit tė MZSH-sė dhe Arsimit"

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Roskovec
Institucioni Prokurues Bashkia Roskovec
Objekti i Tenderit Loti 3 - ”Blerje karburanti pėr mjetet e Sektorit tė MZSH-sė dhe Arsimit"
Nr. Reference REF-54413-03-15-2020
Vlera / Fondi Limit 1 910 860,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 17-03-2020
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 17-04-2020
Data e mbajtjes sė tenderit 17-04-2020
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Deri me 31-12-2020
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data