Open Procurement Albania

Blerje dru zjarri dhe shperndarje ne objektet shkollore dhe parashkollore

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
Institucioni Prokurues Drejtoria Nr.3 e Punëtorëve të Qytetit Tiranë
Objekti i Tenderit Blerje dru zjarri dhe shperndarje ne objektet shkollore dhe parashkollore
Nr. Reference REF-46586-08-03-2016
Vlera / Fondi Limit 6 013 330,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit te Tenderit 03-08-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 15-08-2016
Data e mbajtjes se tenderit 15-08-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues ALCANI SHPK - GJERGJ BUCA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALCANI SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 6 013 330,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 7215996
  Data e lidhjes se kontrates 23-09-2016
  Kohezgjatja e kontrates 31-12-2016
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALCANI SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALCANI SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALCANI SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per ALCANI SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i Njoftimit te Kontrates
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit të fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.39 - Dt.03-10-2016

  Blerje Dru Zjarri dhe shperndarje ne Objektet Shkollore dhe Parashkollore

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranë
  Institucioni Prokurues Drejtoria Nr.3 e Punëtorëve të Qytetit Tiranë
  Objekti i Tenderit Blerje Dru Zjarri dhe shperndarje ne Objektet Shkollore dhe Parashkollore. Kriter : Operatori ekonomik duhet te paraqesë kontrata me DSHP për vitin 2015 dhe 2016 për sasinë jo më të vogël se ajo e kërkuar në këtë prokurim. (Pika 4, faqe 24 ne Dokumentat Standarte te Tenderit)
  Nr. Reference REF-42783-06-22-2016
  Vlera / Fondi Limit 6 013 330,00
  Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit 22-06-2016
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 04-07-2016
  Data e mbajtjes se tenderit 04-07-2016
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 31-12-2016
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet, per mungese konkurence
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i Njoftimit te Kontrates
  Raport Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data