Open Procurement Albania

Blerje dru zjarri dhe shperndarje ne objektet shkollore dhe parashkollore

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues Drejtoria Nr.3 e Punėtorėve tė Qytetit Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje dru zjarri dhe shperndarje ne objektet shkollore dhe parashkollore
Nr. Reference REF-46586-08-03-2016
Vlera / Fondi Limit 6 013 330,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 03-08-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 15-08-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 15-08-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues ALCANI SHPK - GJERGJ BUCA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALCANI SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 6 013 330,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 7215996
  Data e lidhjes sė kontratės 23-09-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i Njoftimit te Kontrates
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Formulari i njoftimit tė fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.39 - Dt.03-10-2016

  Blerje Dru Zjarri dhe shperndarje ne Objektet Shkollore dhe Parashkollore

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
  Institucioni Prokurues Drejtoria Nr.3 e Punėtorėve tė Qytetit Tiranė
  Objekti i Tenderit Blerje Dru Zjarri dhe shperndarje ne Objektet Shkollore dhe Parashkollore. Kriter : Operatori ekonomik duhet te paraqesė kontrata me DSHP pėr vitin 2015 dhe 2016 pėr sasinė jo mė tė vogėl se ajo e kėrkuar nė kėtė prokurim. (Pika 4, faqe 24 ne Dokumentat Standarte te Tenderit)
  Nr. Reference REF-42783-06-22-2016
  Vlera / Fondi Limit 6 013 330,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 22-06-2016
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 04-07-2016
  Data e mbajtjes sė tenderit 04-07-2016
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet, per mungese konkurence
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i Njoftimit te Kontrates
  Raport Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data