Open Procurement Albania

Blerje gaz oil

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Gjirokastër
Institucioni Prokurues Sh.A Ujesjelles Kanalizime Gjirokaster
Objekti i Tenderit Blerje gaz oil
Nr. Reference REF-63739-07-02-2020
Vlera / Fondi Limit 2 207 955,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 03-07-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 14-07-2020
Data e mbajtjes se tenderit 14-07-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues FladyPetrolium
Gega Center
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FLADY PETROLEUM
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 207 955,00
  Data e shpalljes se fituesit 29-07-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 Muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë Skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. GEGA CENTER , për këto arsye:
  - Vertetim qe konfirmon shlyerjen e te gjitha detyrimeve te ujit te pijshem. Ne sistemin elektronik operatori ekonomik Gega Center nuk ka paraqitur asnje vertetim te leshuar nga shoqeria Ujesjelles Kanalizime qe te vertetoje permbushjen e kesaj pike.
  - Operatori ekonomik ofertues duhet te paraqese nje vertetim te leshuar nga ISHTI , qe subjekti ofertues ka importuar ose tregtuar karburante sipas standarteve te legjislacionit Shqiptar , dhe nuk ka patur penalitete per shkelje te cilesise per vitin 2019-2020. Operatori ekonomik Gega Center nuk ka paraqitur ne sistem asnje dokument qe te vertetoje permbushjen e ketij kriteri.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data