Open Procurement Albania

Ndertimi i tregut publik te produkteve bujqesore dhe blegtorale (Lagjia Kryengritja e Fierit) - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fier
Institucioni Prokurues Bashkia Fier
Objekti i Tenderit Ndertimi i tregut publik te produkteve bujqesore dhe blegtorale (Lagjia Kryengritja e Fierit) - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve.
Nr. Reference REF-48835-09-04-2016
Vlera / Fondi Limit 45 974 500,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 05-09-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 28-09-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 28-09-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Ndregjoni SHPK - Boshnjaku - SHPK - Alb Star SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ALB-STAR
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 45 713 656,00
  Data e shpalljes sė fituesit 05-10-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 54856387
  Data e lidhjes sė kontratės 21-10-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 3 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i Noftimit te Kontrates
  Shpallja e Fituesit Nr.41 - Dt.17-10-2016
  Lidhja e Kontratės NR.44 - DT.07-11-2016
  Vendim i Komitetit tė Zhvillimit tė Rajonit nr. 31, datė 13.6.2016

  Ndertimi i Tregut Publik te Produkteve Bujqesore dhe Blegtorale (Lagjia Kryengritja e Fierit) - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fier
  Institucioni Prokurues Bashkia Fier
  Objekti i Tenderit Ndertimi i Tregut Publik te Produkteve Bujqesore dhe Blegtorale (Lagjia Kryengritja e Fierit). Per vitin 2016 do te financohet ne vleren 27 584 722 leke me TVSH, pjesa tjeter do te financohet ne vitet ne vijim, ne perputhje me legjislacionin ne fuqi. Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve
  Nr. Reference REF-45166-07-15-2016
  Vlera / Fondi Limit 45 974 500,00
  Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 18-07-2016
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-08-2016
  Data e mbajtjes sė tenderit 10-08-2016
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 3 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet, pasi i vetmi operator ekonomik pjesemarres u skualifikua
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i Njoftimit tė Kontratės
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.35 - Dt.05-09-2016

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data