Open Procurement Albania

Investime ne lagjet e qytetit, kend lojnash , sistemim ndriçim Lagj nr.1,2,3,4 dhe periferia Sarande

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Sarandë
Institucioni Prokurues Bashkia Sarande
Objekti i Tenderit Investime ne lagjet e qytetit, kend lojnash , sistemim ndriçim Lagj nr.1,2,3,4 dhe periferia Sarande
Nr. Reference REF-66872-07-27-2020
Vlera / Fondi Limit 37 500 000,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 28-07-2020
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 27-08-2020
Data e mbajtjes se tenderit 27-08-2020
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues “MANE/S” SHPK
“COLOMBO” SHPK
“MF INVEST GROUP ” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MANE/S
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 37 100 008,00
  Data e shpalljes se fituesit 15-09-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 5 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar ofertuesit e mëposhtëm:
  1. “COLOMBO” SHPK
  Përkatësisht për arsyet e mëposhtme: Nuk plotëson kriteret e dokumenteve standarte të tenderit.
  2. “MF INVEST GROUP ” SHPK Përkatësisht për arsyet e mëposhtme: Nuk plotëson kriteret e dokumenteve standarte të tenderit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data