Open Procurement Albania

Sistemim i Hyrjes se Qytetit, vazhdim i Shetitores pergjate Kalase dhe Rikonceptim i Rruges Batalioni Baba Abaz.
Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tepelenė
Institucioni Prokurues Bashkia Tepelenė
Objekti i Tenderit Sistemim i Hyrjes se Qytetit, vazhdim i Shetitores pergjate Kalase dhe Rikonceptim i Rruges Batalioni Baba Abaz.
Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve.
Nr. Reference REF-46282-07-30-2016
Vlera / Fondi Limit 124 987 000,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 02-08-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 26-08-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 26-08-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues B-93 SHPK - G.P.G.-COMPANY SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • G.P.G. COMPANY SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 122 999 961,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 147599953.2
  Data e lidhjes sė kontratės 18-08-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 90 dite
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Vendim i Komitetit tė Zhvillimit tė Rajonit nr. 31, datė 13.6.2016

  Vendim i Komitetit pėr Zhvillimin e Rajoneve nr. 1, datė 9.2.2017

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data