Open Procurement Albania

Blerje dru zjarri te prera per shkollat dhe kopshtet, 100 mst

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Krujë
Institucioni Prokurues Bashkia Krujë
Objekti i Tenderit Blerje dru zjarri te prera per shkollat dhe kopshtet, 100 mst
Nr. Reference REF-22101-01-25-2016
Vlera / Fondi Limit 400 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Blerje me Vlerë të Vogël
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk)
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 325 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 26-01-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 390000
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk) viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data