Open Procurement Albania

Ndėrtim parkim nėntokėsor, Sheshi Skėnderbej

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues Bashkia Tiranė
Objekti i Tenderit Ndėrtim Parkim Nėntokėsor, Sheshi Skėnderbej - Burimi i Financimit: Vėnė nė dispozicion nga Buxheti i Bashkisė sė Tiranės pėr vitin 2016, miratuar me VKB Nr. 52, datė 06.07.2016 “Pėr njė ndryshim nė Vendimin e Kėshillit Bashkiak tė Tiranės Nr. 58 datė 30.12.2015 “Pėr miratimin e programit buxhetor afat-mesėm 2016 – 2018 dhe detajimin e buxhetit tė Bashkisė sė Tiranės pėr vitin 2016” (i ndryshuar)
Nr. Reference REF-50620-09-22-2016
Vlera / Fondi Limit 224 992 000,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 23-09-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 17-10-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 17-10-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Alko-Impex General Construction
Fusha shpk
Hastoēi shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FUSHA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 222 719 919,00
  Data e shpalljes sė fituesit 21-10-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 267263903
  Data e lidhjes sė kontratės 11-11-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 7 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Specifikim Teknik
  Raport Teknik
  Shpallja e Fituesit NR.44 - DT.07-11-2016
  Lidhja e Kontratės NR.46 - DT.21-11-2016

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data