Open Procurement Albania

Rikonstruksion i Rrugės “Unaza”.Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve.

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Patos
Institucioni Prokurues Bashkia Patos
Objekti i Tenderit Rikonstruksion i Rrugės “Unaza”.Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve.
Nr. Reference REF-53018-10-11-2016
Vlera / Fondi Limit 123 497 000,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 13-10-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 07-11-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 07-11-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 6
Operatorė Konkurues SHENDELLI SHPK - A.L ASFALT & ERAL CONSTRUCTION COMPANY & VICTORIA INVEST - ALB-STAR - ALKO IMPEX - COMPANY RIVIERA 2008 SHPK & AGRI CONSTRUCTION - G.P.G COMPANY
Operator Ekonomik Kontraktues
 • G.P.G. COMPANY SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 122 662 370,00
  Data e shpalljes sė fituesit 18-11-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 147146844
  Data e lidhjes sė kontratės 20-04-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 10 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa; Ankesa e shoqerise “A.L ASFALT” shpk Durrės nė bashkėpunim me shoqėritė “ERAL CONSTRUCTION COMPANY ” sh.p.k Gjirokastėr dhe “VICTORIA INVEST ka marr pergjigje me date 25/11/2016 dhe me date 21/12/2016 eshte vendosur mospranimi i ankeses nga KPP-ja. Ankesa e shoqerise Company Riviera 2008” shpk Tirane ka marr pergjigje me date 01/12/2016 .
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.52 - DT.30-12-2016
  Lidhja e Kontratės NR.17 - DT.02-05-2017
  Vendim i Komitetit tė Zhvillimit tė Rajonit nr. 31, datė 13.6.2016

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data