Open Procurement Albania

Ndėrtim i shkollės 9-vjeēare Bajram Curri 2 - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Pamundėsi kohore pėr pėrgatitje tė njė oferte (ofertė teknike plus dokumentacion)
 • Tendera me vlerė mbi 800 mijė lekė dhe ne afat pėr dorėzim tė ofertės mė pak se 72 orė. Kjo ėshtė kohė e pamjaftueshme pėr plotėsim dokumentacioni dhe hartim oferte me specifikime teknike. Probabiliteti qė tenderi tė jetė ekspozuar mė herėt tek njė kompani klienteliste ėshtė i lartė

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Durrės
Institucioni Prokurues Bashkia Durrės
Objekti i Tenderit Ndėrtim i shkollės 9-vjeēare Bajram Curri 2 - Financuar nga Fondi i Zhvillimit te Rajoneve
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 120 287 000,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 05-10-2015
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 22-10-2015
Nr. i Operatorėve Konkurues 31
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • RAJLI NDERTIM SHPK - VARAKU E SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 80 470 382,00
  Data e shpalljes sė fituesit 16-11-2015
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 96564500
  Data e lidhjes sė kontratės 04-12-2015
  Kohėzgjatja e kontratės 240 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.39 -Dt.05-10-2015
  Shpallja e Fituesit Nr.47-Dt.01-12-2015
  Lidhja e Kontratės Nr.49 - Dt.14-12-2015
  Vendim i Komitetit pėr Zhvillimin e Rajoneve nr. 5, datė 4.2.2016

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data