Open Procurement Albania

Blerje mjete dhe automjete teknologjike pėr nevojat e shoqėrisė

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues SHA Ujėsjellės Kanalizime Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje mjete dhe automjete teknologjike pėr nevojat e shoqėrisė
Nr. Reference REF-71742-03-13-2017
Vlera / Fondi Limit 70 000 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 15-03-2017
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 06-04-2017
Data e mbajtjes sė tenderit 06-04-2017
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues START CO SHPK - GAJD COMPANY SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • L11614001S
 • START CO SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 67 909 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 24-04-2017
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 81490800
  Data e lidhjes sė kontratės 25-05-2017
  Kohėzgjatja e kontratės 60 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm: 1. Operatori ekonomik “GAJD COMPANY” sh.p.k , nuk ka paraqitur ofertė ekonomike
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit NR.18 - DT.08-05-2017
  Lidhja e Kontratės NR.22 - DT.05-06-2017

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data