Open Procurement Albania

Përgatitja e vizionit rajonal strategjik dhe projektit urban të detajuar për rajonin e Rivierës të bregdetit të Shqipërisë, Lot 1, faza II.

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese Gare, Negocim i Drejtperdrejte (mbi 5 milion leke
 • Jane kontrata pa gare qe lidhen si pasoje e bisedimeve mes autoritetit dhe kompanive. Keto do duhej te lejohen vetem ne raste te caktuara, ku nje situate emergjente shoqerohet me nevojen per nderhyrje te shpejte permes nje kontrate.

Qarkun Vlorë
Kredia Nr
Burimi i Kredise/Financuar nga
Vlera e Kredise sipas Monedhes
Titulli i Projektit
Pershkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Përgatitja e vizionit rajonal strategjik dhe projektit urban të detajuar për rajonin e Rivierës të bregdetit të Shqipërisë, Lot 1, faza II.
Nr. Reference
Kodi CPV
Vlera / Fondi Limit 11,936,550
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Procedurë me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e Fillimit te Afatit per Dorezim Oferte
Data e Mbylljes se Afatit per Dorezim Oferte
Sektori Projektim Teknik
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues Cityförster Rotterdam & Openfabric & SYMBIOTICA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Cityförster Rotterdam -
 • Openfabric -
 • Edvin Bega -
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Data e lidhjes se kontrates 15-07-2015
  Vlera e Kontrates me TVSH 14,323,860
  Kohezgjatja e Kontrates
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime Subjekti palë kontraktore është një operator ekonomik i huaj, pa regjistrim pranë QKB ne momentin e lidhjes së kontratës.

  Te dhëna për subjektet:
  • Emri: Cityförster Rotterdam
  Adresa: me adresë Delftsestraat 9 C, 3013AB Rotterdam,Netherlands

  • Emri: Openfabric
  Adresa: Oostkousdijk 12 A, 3024CM, Rotterdam, Netherlands
  Transaksione Thesari
  Publikimi ne Buletin
  Njoftim per Shpallje Tenderi
  Njoftim per Shpallje Fituesi
  Njoftim per Lidhje Kontrate Nr.52 - Dt.31-12-2015

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data