Open Procurement Albania

Projektim i rikualifikimit urban pranë qendrës së qytetit Vlorë, Zona A drejtimi i kulles së Sahatit.

Qarkun Vlorë
Kredia Nr
Burimi i Kredise/Financuar nga
Vlera e Kredise sipas Monedhes
Titulli i Projektit
Pershkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Projektim i rikualifikimit urban pranë qendrës së qytetit Vlorë, Zona A drejtimi i kulles së Sahatit.
Nr. Reference REF-92523-11-02-2018
Kodi CPV
22114311-5 Blueprints.
Vlera / Fondi Limit 8,233,180
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Shërbim konsulence
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 05-11-2018
Data e Fillimit te Afatit per Dorezim Oferte 05-11-2018
Data e Mbylljes se Afatit per Dorezim Oferte 20-11-2018
Sektori Infrastrukturë Urbane
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues ARCHISPACE SHPK & GJEOKONSULT&CO
ATELIER 4 SHPK & INFRATECH SHPK & KEJSI-05 SHPK & SEED CONSULTING
METROPOLIS SHPK & GK STUDIO SHPK & ORION ZAVALANI
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Gjeokonsult & Co SHPK -
 • ARCHISPACE -
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 7,408,770
  Data e shpalljes se fituesit
  Data e lidhjes se kontrates
  Vlera e Kontrates me TVSH
  Kohezgjatja e Kontrates 4 muaj
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Gjeokonsult & Co SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Gjeokonsult & Co SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Gjeokonsult & Co SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per Gjeokonsult & Co SHPK viti 2019-2020

  Publikimi ne Buletin
  Njoftim per Shpallje Tenderi Nr.45 - Dt.12-11-2018
  Specifikime Teknike
  Njoftim per Shpallje Fituesi Nr.05 - Dt.04-02-2019
  Njoftim per Lidhje Kontrate

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data