Open Procurement Albania

“Sigurim i detyrueshëm vjetor për automjetet e Fondit Shqiptar të Zhvillimit për vitin 2021”

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Qarkun
Kredia Nr
Burimi i Kredise/Financuar nga
Vlera e Kredise sipas Monedhes
Titulli i Projektit
Pershkrim i Projektit
Objekti i Tenderit “Sigurim i detyrueshëm vjetor për automjetet e Fondit Shqiptar të Zhvillimit për vitin 2021”
Nr. Reference REF-83622-01-05-2021
Kodi CPV
Vlera / Fondi Limit 1,466,782
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 06-01-2021
Data e Fillimit te Afatit per Dorezim Oferte 06-01-2021
Data e Mbylljes se Afatit per Dorezim Oferte 19-01-2021
Sektori
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1. INSTERSIG VIENNA INSURANCE GROUP
Operator Ekonomik Kontraktues
 • INSTERSIG VIENNA INSURANCE GROUP -
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1,448,267
  Data e shpalljes se fituesit
  Data e lidhjes se kontrates
  Vlera e Kontrates me TVSH
  Kohezgjatja e Kontrates
  Ankesa nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INSTERSIG VIENNA INSURANCE GROUP viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INSTERSIG VIENNA INSURANCE GROUP viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INSTERSIG VIENNA INSURANCE GROUP viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per INSTERSIG VIENNA INSURANCE GROUP viti 2019-2020

  Publikimi ne Buletin
  Njoftim per Shpallje Tenderi
  Njoftim per Shpallje Fituesi
  Njoftim per Lidhje Kontrate

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data