Open Procurement Albania

Reconstruction of Hillary Clinton School, Kamza

Qarkun Tirane
Kredia Nr BMZ-No. 201969542
Burimi i Kredise/Financuar nga
Vlera e Kredise sipas Monedhes
Titulli i Projektit Programi i rindërtimit nga tërmeti për ndërtesat publike ( finanuar nga fonde te Qeverise se Republikës Federale të Gjermanisë)
Pershkrim i Projektit Qeveria e Shqipërisë ka marrë fonde nga Qeveria e Republikës Federale të Gjermanisë nëpërmjet Bankës KFW për Zhvillim (KFW) një Grant (BMZ-Nr. 201969542) për koston e “Programit të rindërtimit nga tërmeti për ndërtesat publike. “, projekt dhe synon të aplikojë një pjesë të të ardhurave për pagesat sipas kontratave të punimeve për rindërtim.
Objekti i Tenderit Reconstruction of Hillary Clinton School, Kamza
Nr. Reference ICB-Works-2022-1 , KfW Procurement Number 508483
Kodi CPV
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Tender Ndërkombëtar
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 12-07-2022
Data e Fillimit te Afatit per Dorezim Oferte
Data e Mbylljes se Afatit per Dorezim Oferte
Sektori Infrastrukturë Objekte Arsimore
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
Oferta fituese Leke pa TVSH
Data e shpalljes se fituesit
Data e lidhjes se kontrates
Vlera e Kontrates me TVSH
Kohezgjatja e Kontrates The implementation period shall be 19 months followed by a 12 months Defects Notification Period.
Ankesa
Arsyeja e Anulimit
Shenime The tendering procedure is International Competitive Bidding to all eligible Tenderers as defined in the KfW Procurement Guidelines;
Transaksione Thesari
Publikimi ne Buletin
Njoftim per Shpallje Tenderi
Njoftim per Shpallje Fituesi
Njoftim per Lidhje Kontrate
Invitation to Tenderers

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data