Open Procurement Albania

Loti 2: “Kolaudimi i punimeve për ndërtimin e objektit Kopsht dhe çerdhe Manzë” ne kuader te rindertimit

Qarkun
Kredia Nr
Burimi i Kredise/Financuar nga
Vlera e Kredise sipas Monedhes
Titulli i Projektit
Pershkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Loti 2: “Kolaudimi i punimeve për ndërtimin e objektit Kopsht dhe çerdhe Manzë” ne kuader te rindertimit (Programi i rindertimit)
Nr. Reference REF-22764-03-23-2022
Kodi CPV
71247000-1 - Mbikëqyrja e punës së ndërtimit
Vlera / Fondi Limit 66,459
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Kufizuar
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 24-03-2022
Data e Fillimit te Afatit per Dorezim Oferte 24-03-2022
Data e Mbylljes se Afatit per Dorezim Oferte 04-04-2022
Sektori
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
Oferta fituese Leke pa TVSH
Data e shpalljes se fituesit
Data e lidhjes se kontrates
Vlera e Kontrates me TVSH
Kohezgjatja e Kontrates Shërbimi i kolaudimit 21 dite nga lidhja e kontrates
Ankesa
Arsyeja e Anulimit
Shenime
Transaksione Thesari
Publikimi ne Buletin Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes KuaderREF-22764-03-23-2022
Njoftim per Shpallje Tenderi
Dokumente Standarde Tenderi (DST) Draft Kontrata
Njoftim per Shpallje Fituesi
Njoftim per Lidhje Kontrate

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data