Open Procurement Albania
Me ligjin Nr.162/2020 “Për Prokurimin Publik” janë shtuar procedurat: Procedurë konkurruese me negocim; Partneritet për inovacion; Dialogu konkurrues; Procedurë e hapur e thjeshtuar (neni 41 i ligjit 162/2020)
*Efektet fillojnë 31/03/2021.

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
2 “Besta” shpk & “Llazo” shpk 4 89,551,407 4 89,551,407 122,551,012

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njesise se Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Roskovec Ndërhyrje për sigurinë e rezervuarit të Ngjeqarit 76,728,812 Lidhur Kontrata “Besta” shpk & “Llazo” shpk 43,031,579.00
Qeverisja Vendore Roskovec "Adaptimi i objektit të ish-tualeteve në kopështë dhe çerdhe". 12,822,595 Njoftuar Fituesi “Besta” shpk & “Llazo” shpk 9,347,790.00
Qeverisja Vendore Tiranë Objekti i minikonkursit: “Ndërtim kopësht & çerdhe dhe Qendër Shëndetësore-Ndroq”(Programi i Rindertimit) Lidhur Kontrata “Besta” shpk & “Llazo” shpk 44,509,455.00
Qeverisja Vendore Tiranë Objekti i minikonkursit: “Ndërtim godine për shërbime komunitare – Zall Herr”(Programi i Rindertimit) Lidhur Kontrata “Besta” shpk & “Llazo” shpk 25,662,188.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data