Open Procurement Albania
Me ligjin Nr.162/2020 “Për Prokurimin Publik” janë shtuar procedurat: Procedurë konkurruese me negocim; Partneritet për inovacion; Dialogu konkurrues; Procedurë e hapur e thjeshtuar (neni 41 i ligjit 162/2020)
*Efektet fillojnë 31/03/2021.

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
3 KRISTAQ SKENDERI 3 586,000 3 586,000 1,094,714

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njesise se Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Elbasan Dezinfektim i ambjenteve dhe automjeteve te Shoqerise Ujesjelles Kanalizime Elbasan sh.a. ne kuader te masave parandaluese te viusit Covid 19 586,000 Lidhur Kontrata KRISTAQ SKENDERI 585913.5
Qeverisja Vendore Librazhd Blerje arme neoparalizuese Lidhur Kontrata KRISTAQ SKENDERI 394,400
Qeverisja Vendore Tiranë Materiale për mbrojtjen e tokës, bimëve dhe kafshëve nga sëmundjet Lidhur Kontrata KRISTAQ SKENDERI 114,400
  • < me para
  • 1
  • me pas >

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data