Open Procurement Albania
Me ligjin Nr.162/2020 “Për Prokurimin Publik” janë shtuar procedurat: Procedurë konkurruese me negocim; Partneritet për inovacion; Dialogu konkurrues; Procedurë e hapur e thjeshtuar (neni 41 i ligjit 162/2020)
*Efektet fillojnë 31/03/2021.

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
Qeverisja Vendore Kukës SHOQATA PER PYJE DHE KULLOTA 3 12,980,222 3 12,980,222 12,943,417

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njesise se Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Kukës Investime per pyllezim te ekonomive pyjore 4,399,878 Rishpallje me Lidhje Kontrate SHOQATA PER PYJE DHE KULLOTA 4,382,306.00
Qeverisja Vendore Kukës Investime per pyllezim te ekonomive pyjore 4,342,500 Lidhur Kontrata SHOQATA PER PYJE DHE KULLOTA 4,333,506.00
Qeverisja Vendore Kukës Pyllëzimi me llojin ”Akacie”, në ngastrën Nr. 78/c, ekonomia pyjore - Bushtrice 4,237,844 Lidhur Kontrata SHOQATA PER PYJE DHE KULLOTA 4,227,605.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data