Open Procurement Albania
Me ligjin Nr.162/2020 “Për Prokurimin Publik” janë shtuar procedurat: Procedurë konkurruese me negocim; Partneritet për inovacion; Dialogu konkurrues; Procedurë e hapur e thjeshtuar (neni 41 i ligjit 162/2020)
*Efektet fillojnë 31/03/2021.

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
10 NEXUS GROUP 11 3,240,282 11 3,240,282 2,634,615

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njesise se Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Durrës Blerje kafe, caj per nevojat e UKD - se Lidhur Kontrata NEXUS GROUP 287,000.00
Qeverisja Vendore Memaliaj Blerje, flamuj dhe buqeta me lule artificiale dhe natyrale Lidhur Kontrata NEXUS GROUP 118,000
Qeverisja Vendore Skrapar Blerje materiale pastrimi per vitin 2018 384,449 Lidhur Kontrata NEXUS GROUP 311,000
Qeverisja Vendore Patos Blerje Pesticide per tharjen e barit (Reudap) 208,333 Lidhur Kontrata NEXUS GROUP 135,000
Qeverisja Vendore Dibër Blerje Dhurata dhe dekore per Mbremjen e Vitit te Ri 2018, per femijet me aftesi te kufizuar 500,000 Lidhur Kontrata NEXUS GROUP 389,000
Qeverisja Vendore Sarandë Blerje enë kuzhine për kopshtet 75,000 Lidhur Kontrata NEXUS GROUP 68,900
Qeverisja Vendore Pukë Blerje Varja lubrifikante,pejse kembimi pwr mjetet Kamioncine Ford,Fadrome J.C.B dhe Fiat Allis dhe per makine teknologjike (kompetator) te Bashkise Puke 494,167 Lidhur Kontrata NEXUS GROUP 353,000
Qeverisja Vendore Rrogozhinë blerje materiale Sportive Bashkia Rrogozhine. 780,000 Lidhur Kontrata NEXUS GROUP 404,500.00
Qeverisja Vendore Korçë Ene Guzhine 233,333 Lidhur Kontrata NEXUS GROUP 196,900
Qeverisja Vendore Tiranë Blerje materiale pastrimi për nevoja të shkollës Luigj Gurakuqi,Tiranë. 375,000 Lidhur Kontrata NEXUS GROUP 255,315
Qeverisja Vendore Durrës Blerje vaj hidraulik, vaj motorri, antifrize 190,000 Lidhur Kontrata NEXUS GROUP 116,000
  • < me para
  • 1
  • me pas >

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data