Open Procurement Albania

Blerje pllaka betoni për shërbime funerale

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Fier
Institucioni Prokurues Ndërmarrja e Gjelbërimit dhe Mirëmbajtjes së Varrezave Fier
Objekti i Tenderit Blerje pllaka betoni për shërbime funerale
Nr. Reference REF-14302-12-07-2021
Vlera / Fondi Limit 8 603 040,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e hapur e thjeshtuar
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 09-12-2021
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 20-12-2021
Data e mbajtjes se tenderit 20-12-2021
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues 1. “AIDA CONSTRUKSION” SHPK
2. “MBJESHOVA 2011” SHPK
3. “VELLEZERIT KUKA” SHPK
4. “ZEQIRI” SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • VELLEZERIT KUKA
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 7 470 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 12-01-2022
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janë skualifikuar operatorët ekonomik:
  1. “ZEQIRI” SHPK, për këto arsye:
  - Më datë 29.12.2021 ne autoritetin kontraktor Ndërmarrja e Gjelbërimit dhe Mirëmbajtjes së Varrezave Publike Fier, eshte protokolluar shkresa e dates 28.12.2021 e subjektit “ZEQIRI” shpk, me lëndë ”Kerkese per terheqje nga procedure e prokurimit” (protokolluar ne autoritetin kontraktor me nr.228 date 29.12.2021), me anë të së cilës parashtron arsyet e tërheqjes nga proçedura me objekt prokurimi “Blerje pllaka betoni për shërbime funerale”, zhvilluar me datë 20.12.2021, me nr.reference: REF-14302-12-07-2021.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VELLEZERIT KUKA viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VELLEZERIT KUKA viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VELLEZERIT KUKA viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per VELLEZERIT KUKA viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data