Open Procurement Albania

Rehabilitimi I rrjetit të Ujësjellësit, "Lagja Zallmner Kamez"

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Kamëz
Institucioni Prokurues Ujesjelles-Kanalizime Kamez Sh.a
Objekti i Tenderit Rehabilitimi I rrjetit të Ujësjellësit, "Lagja Zallmner Kamez"
Nr. Reference REF-62720-03-16-2023
Vlera / Fondi Limit 22 420 437,00
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Shpallur Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 17-03-2023
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 06-04-2023
Data e mbajtjes se tenderit 06-04-2023
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 60(gjashtëdhjetë) ditë nga data e lidhjes se kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Specifikim Teknik
  Relacion Konstruktiv
  Preventiv
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Procesverbal "Per argumentimin dhe miratimin e specifikimeve teknike dhe kritereve per kualifikim"
  Grafiku i Punimeve
  Projekti

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data