Open Procurement Albania

Shitjen e mjeteve tė transporit nė procedurė ankandi publik, me lote, pėr skrap si dhe mjete transporti nė gjendje pune. Loti 1 : Mjete tė transportit tė dalė jashtė pėrdorimi pėr shitje pėr skrap

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodėr
Objekti i ankandit Shitjen e mjeteve tė transporit nė procedurė ankandi publik, me lote, pėr skrap si dhe mjete transporti nė gjendje pune. Loti 1 : Mjete tė transportit tė dalė jashtė pėrdorimi pėr shitje pėr skrap
Nr. Reference
Vlera fillestare Lekė 1,520,540
Lloji i Procedurės Procedure e hapur
Statusi i Ankandit Rishpallje me lidhje kontrate
Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 19-08-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-09-2019
Data e mbajtjes sė ankandit 10-09-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues Vasil Vecaj
Shijaku
Ēekrezi Metal
Operator Ekonomik Kontraktues
 • K91602003E
 • ĒEKREZI METAL
 • Vlera fituese Lekė 1,521,000
  Data e shpalljes sė fituesit 23-09-2019
  Data e lidhjes sė kontratės 11-10-2019
  Arsyeja e Anulimit
  Vendi i ankandit Bashkia Shkodėr
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.33 - Dt.19-08-2019
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.43 - Dt.28-10-2019

  Loti 1 Mjete tė transportit tė dalė jashtė pėrdorimi pėr shitje pėr skrap

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodėr
  Objekti i ankandit Pėr shitjen e mjeteve tė transportit nė procedurė ankandi publik.
  Pėrshkrim i shkurtėr i objektit tė shitjes: Shitjen e mjeteve tė transporit nė procedurė ankandi publik, me lote, pėr skrap si dhe mjete transporti nė gjendje pune.

  Loti 1 Mjete tė transportit tė dalė jashtė pėrdorimi pėr shitje pėr skrap
  Nr. Reference
  Vlera fillestare Lekė 1,900,680
  Lloji i Procedurės Procedure e hapur
  Statusi i Ankandit Rishpallje e anuluar
  Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 08-07-2019
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 29-07-2019
  Data e mbajtjes sė ankandit 29-07-2019
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit Nuk u paraqit asnjė ofertues.
  Vendi i ankandit Bashkia Shkodėr
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.27 - Dt.08-07-2019
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.33 - Dt.19-08-2019

  Loti 1 Mjete tė transportit tė dalė jashtė pėrdorimi pėr shitje pėr skrap

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodėr
  Objekti i ankandit Pėr shitjen e mjeteve tė transportit nė procedurė ankandi publik.
  Pėrshkrim i shkurtėr i objektit tė shitjes: Shitjen e mjeteve tė transporit nė procedurė ankandi publik, me lote, pėr skrap si dhe mjete transporti nė gjendje pune.

  Loti 1 Mjete tė transportit tė dalė jashtė pėrdorimi pėr shitje pėr skrap
  Nr. Reference
  Vlera fillestare Lekė 2,375,840
  Lloji i Procedurės Procedure e hapur
  Statusi i Ankandit Rishpallje e anuluar
  Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 01-04-2019
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-04-2019
  Data e mbajtjes sė ankandit 24-04-2019
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit Mungese Konkurence.
  Vendi i ankandit Bashkia Shkodėr
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.13 - DT.01-04-2019
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.20 - Dt.20-05-2019

  Pėr shitjen e mjeteve tė transportit nė procedurė ankandi publik: Loti 1 Mjete tė transportit tė dalė jashtė pėrdorimi pėr shitje pėr skrap.

  Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Shkodėr
  Objekti i ankandit Pėr shitjen e mjeteve tė transportit nė procedurė ankandi publik: Loti 1 Mjete tė transportit tė dalė jashtė pėrdorimi pėr shitje pėr skrap.
  Nr. Reference
  Vlera fillestare Lekė 2,375,840
  Lloji i Procedurės Procedure e hapur
  Statusi i Ankandit Anuluar ankandi
  Data e shpalljes sė ankandit nė buletin 25-02-2019
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-03-2019
  Data e mbajtjes sė ankandit 20-03-2019
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Vlera fituese Lekė
  Data e shpalljes sė fituesit
  Data e lidhjes sė kontratės
  Arsyeja e Anulimit Nuk u paraqit asnjė ofertues.
  Vendi i ankandit Bashkia Shkodėr
  Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.08 - Dt.25-02-2019
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.13 - DT.01-04-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data