Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
8 NIKA SHPK 17 30,092,640 17 30,092,640 26,568,480

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Shėndetit Publik Shkodėr Drejtoria e Shėndetit Publik Shkodėr Mirembajtje e impjanistikes (hidraulike,elektrike) 916666 Njoftuar Fituesi NIKA SHPK 735979
Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Drejtoria e Shėndetit Publik Elbasan Rikonstruksion i godines se ish Klinikes Dentare dhe godines se D.H.E Elbasan 2500000 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 1680727
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Loti Nr. 4: Blerje Fruta Perime 184699 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 183900
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Loti Nr.1: Blerje Ushqimesh 509918 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 493050
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Blerje Lėngje Frutash dhe Kekė pėr Dhuruesit 2461000 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 1955000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Furnizim dhe shėrbime me ushqim pėr mencat- Loti 4 - Blerje perime 251418 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 234110
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje ushqime (bylmet, mish,fruta, bukė) pėr Spitalin Rajonal Shkodėr pėr vitin 2017 - financuar nga Buxheti i Shtetit, FSDKSH 6666660 Rishpallje me Lidhje Kontrate NIKA SHPK 6477400
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Shtesė kontrate: Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore impianistike 684843 Lidhur Kontrata +Shtesė NIKA SHPK 684843
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Hidroizolim tarrace e sallės sė operacionit dhe rikonstruksion i hyrjes sė Urgjencės, Spitali Rajonal Lezhė 811206 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 586750
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore impianistike - financuar nga FSDKSH 4290000 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 3645844
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje ushqime- Loti 1 Blerje buke 736920 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 675648
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje ushqime- Loti 2 Blerje produkte mishi dhe bulmetra 3398530 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 2821824
Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje ushqime- Loti 3 Blerje ushqime kolonjare dhe zarzavate 1980020 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 1821015
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Blerje ushqime pėr Spitalin Rajonal Shkodėr 1600000 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 1593280
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje ushqimesh 1085950 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 1031000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Loti 1: Furnizim me artikuj te ndryshėm ushqimor 1215700 Lidhur Kontrata NIKA SHPK 1149000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shtesė kontrate: Blerje ushqimesh 799110 Lidhur Kontrata +Shtesė NIKA SHPK 799110
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.