Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Qeverisja Vendore Shkodėr 362 1,346 4,237,762,023 1,045 2,678,244,004 2,202,266,418

Lista e tenderave

Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Shkodėr Blerje materiale kancelarie per nevojat e Bashkise dhe te Institucioneve te Varesise se Bashkise(Blerje e perqendruar)(DMZSH dhe DSHBP 174,991 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Shkodėr Sherbime riparimi te akseve te rrugeve:(Riparimi dhe mirmbajtje e aksit rrugor Ura Mesit-Prekal-Kir-Breglumi-Nderlysaj) dhe (Riparimi dhe mirmbajtje e aksit rrugor Qafe Thore–Thethe-Nderlysaj) 3,660,225 Njoftuar Fituesi Rroku GUEST SHPK 3,435,900.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Zgjatim i rrjeteve K.U.Z, K.U.B dhe Ujesjellesi i rruges "Zef Kakarriqi pergjate rruges "Mirash Ivanaj 3,257,482 Njoftuar Fituesi PE-VLA-KU SHPK 3,170,741.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Furnizim vendosje kamera sigurie per ambjente publike 5,551,676 Njoftuar Fituesi  RATECH SHPK 5,511,266.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Blerje uniforma Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Shkodėr Mirembajtje dhe riparim fotokopje Lidhur Kontrata IT STORE 99,000
Qeverisja Vendore Shkodėr Dita e turizmit Lidhur Kontrata Hasbije Gjuhca 52,900
Qeverisja Vendore Shkodėr Prodhimi i materialeve promocionale te tilla si dosje, stilolapsa, canta, cakmake etj Lidhur Kontrata Florinda Ēokaj 150,000
Qeverisja Vendore Shkodėr Shėrbim transporti , pėr ekipet e Akademisė U-17 dhe U-19 , pėr sezonin futbollistik 2019-2020, pėr periudhėn, shtator 2019 mars 2020 (faza I dhe II e kampionateve respektive ) Lidhur Kontrata SABINA SHPK 308,400
Qeverisja Vendore Shkodėr Blerje"Vegla pune, per vitin 2019" Lidhur Kontrata MARJO - MONDI 258,000
Qeverisja Vendore Shkodėr Dita e turizmit Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Shkodėr Sherbim Interneti 1,748,952 Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Shkodėr Kolaudim i punimeve per objektet: Sistemim asfaltim dhe Rikonstruksion rrugė nė NJ.A. (Rruga e Varrezave te Fshatit Mali Hebaj) Lidhur Kontrata PALMA CONSTRUCION SHPK 11,000
Qeverisja Vendore Shkodėr Blerje paisje orendi per mobilimin e klasave 1,610,000 Njoftuar Fituesi M. LEZHA SHPK 1,237,000.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Blerje artikuj te ndryshem ushqimor, Konviktet 4,148,512 Njoftuar Fituesi SEAD-SGS 4113712.00 
Qeverisja Vendore Shkodėr Blerje artikuj te ndryshem ushqimor, Shkolla Speciale 3 Dhjetori 2,220,621 Njoftuar Fituesi SEAD-SGS 2,193,189.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Transport dhe akomodim nė hotel (24-orė, Full Board me 3 vakte ) pėr nė qytetin e Burrelit, tė ekipit Vllaznia A pėr ndeshjen nė transfertė BURRELI -VLLAZNIA , nė kuadėr tė kompeticionit Kupa e Shqipėrisė ( sezoni futbollistik 2019-2020 ) Shpallur Procedura
Qeverisja Vendore Shkodėr Mirembajtje e qendrave shendetesore paresore 1,249,817 Njoftuar Fituesi Rozafa 94 SHPK - Pastrime Silvio SHPK 956,213.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Mirembajtje mjete transporti Lidhur Kontrata NOVAAKTI 52,000
Qeverisja Vendore Shkodėr Blerje baze materiale(Stabilizant) 1,079,355 Lidhur Kontrata ALB - KONSTRUKSION 881,250.00 
Qeverisja Vendore Shkodėr Avolzhime dhe riparime 3,000,000 Lidhur Kontrata Remonti Elektrik 3,000,000.00 
Qeverisja Vendore Shkodėr Sherbimi i pastrimit te Njesive Administrative Rrethina,Postribe dhe Shale 6,926,401 Lidhur Kontrata ALB - KONSTRUKSION & KARL GEGA KONSTRUKSION 6,923,205.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Rikonstruksion Rruga "Zabelej” 12,314,310 Lidhur Kontrata S.M.O.UNION SHPK 9,118,586.00 
Qeverisja Vendore Shkodėr "Sistemim - Asfaltim i rruges Muriqan-Gorice 15,119,227 Lidhur Kontrata SMO VATAKSI SHPK&SMO UNION SHPK 12,897,511.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Loti i Tetembedhjete “Mbikqyrje e punimeve per objektin: Sistemim - Asfaltim i rrugės Muriqan-Goricė” 270,282 Lidhur Kontrata ARENA MK 228,229.00 
Qeverisja Vendore Shkodėr Loti i Gjashtembedhjete: Mbikqyrje e punimeve per objektin: Rikonstruksion Rruga Brioti 324,641 Lidhur Kontrata PALMA CONSTRUCION SHPK 274,939.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Rikonstruksion Rruga “Brioti”. 19,258,655 Lidhur Kontrata ALB TIEFBAU SHPK 14,829,163.00 
Qeverisja Vendore Shkodėr Sherbimi i pastrimit te Njesive Administrative Velipoje, Dajc 9,188,764 Lidhur Kontrata LEKA -2007 SHPK 9,163,373.00
Qeverisja Vendore Shkodėr Sherbimi i mirembajtjes se automjeteve te Bashkise Shkoder(Drejtoria e Sherbimeve Publike) 2,690,982 Rishpallur Prokurimi
Qeverisja Vendore Shkodėr Blerje materiale kancelarie per nevojat e Bashkise dhe te Institucioneve te Varesise se Bashkise“(Blerje e perqendruar) Lidhur Kontrata InfoSoft Office

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data