Open Procurement Albania

Ruajtja e godinave tė SHA Tregu i Shitjes me Shumicė Fruta - Perime Korēė dhe ambjenteve rrethues sė saj brenda murit rrethues me roje private

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Korēė
Institucioni Prokurues Tregu i Shitjes me Shumicė Fruta - Perime Korēė
Objekti i Tenderit Ruajtja e godinave tė SHA Tregu i Shitjes me Shumicė Fruta - Perime Korēė dhe ambjenteve rrethues sė saj brenda murit rrethues me roje private
Nr. Reference REF-39998-01-09-2018
Vlera / Fondi Limit 1 929 606,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 10-01-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 19-01-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 19-01-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 304 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Arsyet e Anulimit: Bazuar nė Ligjin Nr. 9643, datė 20.11.2006 “Pėr Prokurimin Publik” i ndryshuar, neni 24, pika 1: a) Nė zbatim tė VENDIMT K.P.P. 74/2018, Nr. 97 Protokolli, Datė 23.01.2018.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Qeverisja Vendore Korēė REF-39998-01-09-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.8 - DT.26-02-2018
  Apelime dhe Vendime tė KPP

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data