Open Procurement Albania

Furnizim me karburant per automjete

Autoritet Prokurues Qeverisja Vendore Tiranė
Institucioni Prokurues ECO Tirana
Objekti i Tenderit Furnizim me karburant per automjete
Nr. Reference REF-29528-07-05-2019
Vlera / Fondi Limit 35 000 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 08-07-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 16-08-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 08-07-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Mend Oil
GEGA CENTER GKG
RESULI – ER
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MENDI OIL
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 35 000 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 06-09-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 42000000
  Data e lidhjes sė kontratės 02-09-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1 RESULI – ER :
  Operatori ekonimik nuk ka paraqitur oferte ekonomike dhe asnje dokumentacion.

  2 GEGA CENTER GKG :
  Operatori ekonomik nuk ploteson piken 2(b) te kriteret e vecanta te kualifikimit e cila eshte: Deklarate pėr paraqitje oferte tė pavaruar sipas Shtojcės 2/1 Operatori ekonomik nuk ploteson piken 2(d) te kriteret e vecanta te kualifikimit e cila eshte: Listen e informacionit konfidencial sipas Shtojcės 5
  Operatori ekonomik nuk ploteson piken 2.2.2 te Kapaciteti ekonomik dhe financiar e cila eshte: Kopje tė ēertifikuara tė bilanceve tė 2 (dy) viteve tė fundit ushtrimore (2017 dhe 2018) tė paraqitura nė autoritet pėrkatėse.
  Operatori ekonomik nuk ploteson piken 2.2.3 te Kapaciteti teknik e cila eshte: Operatori ekonomik duhet te jete i pajisur me Certifikate Regjistrim marke.
  Operatori ekonomik nuk ploteson piken 2.2.8 te Kapaciteti teknik e cila eshte: Operatori ekonomik pjesemarres duhet te ofroje nje faqe menaxhimi te karburanteve te cilen duhet ta prezantoje diten e hapjes se ofertave, ku furnizimi dhe shpenzimi i karburantit per automjetet, ne rastin kur te kerkohet nga Autoriteti Kontraktor, te kryhet nepemjet kartes elektronike, si dhe te krijoje mundesine e sherbimit te ngarkimit te sasise se karburantit nga operatori ekonomik drejt Autoritetit Kontraktor, me qellim qe rimbushja e kartave elektronike te personalizuara me targen e mjetit si dhe administrimi i sasise se karburanteve te kryhet nga vete Autoriteti Kontraktor. Faqja duhet te mundesoje sherbimin e furnizimit me karburant nepermjet kartave elektronike, pulla te cilat ngjiten ne xhamin e automjetit dhe ofrojne sherbimin e furnizimit me karburant vetem per ate automjet.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės NRr.37 - Dt.16-09-2019

  Tė drejtat e Pėrdorimit

  Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data