Open Procurement Albania
Me ligjin Nr.162/2020 “Për Prokurimin Publik” janë shtuar procedurat: Procedurë konkurruese me negocim; Partneritet për inovacion; Dialogu konkurrues; Procedurë e hapur e thjeshtuar (neni 41 i ligjit 162/2020)
*Efektet fillojnë 31/03/2021.

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
3 FLORFARMA 4 5,462,833 4 5,462,833 5,745,050

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njesise se Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Vlorë Blerje detergjentë dhe dezinfektantë për nevoja të Bashkisë Vlorë 3,300,000 Njoftuar Fituesi FLORFARMA 3,135,050.00
Qeverisja Vendore Bulqizë Blerje dezinfektantësh dhe materiale mbrojtëse për parandalimin e përhapjes së COVID-19 në kopshte, çerdhe dhe shkolla nën juridiksionin e Bashkisë Bulqizë. 1,083,333 Lidhur Kontrata FLORFARMA 886,000.00
Qeverisja Vendore Vlorë PREPARATE KIMIKE 1,079,500 Lidhur Kontrata FLORFARMA 1,074,000.00 
Qeverisja Vendore Rrogozhinë Dezinfektim,disinsektizim dhe derratizim te Objekteve dhe kanalizimeve per nev.e Bashkise Rrogozhine. Lidhur Kontrata FLORFARMA 650,000
  • < me para
  • 1
  • me pas >

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data