Open Procurement Albania
Me ligjin Nr.162/2020 “Për Prokurimin Publik” janë shtuar procedurat: Procedurë konkurruese me negocim; Partneritet për inovacion; Dialogu konkurrues; Procedurë e hapur e thjeshtuar (neni 41 i ligjit 162/2020)
*Efektet fillojnë 31/03/2021.

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
2 B93 II Shpk - B 93 SHPK 5 65,508,841 5 65,508,841 62,546,964

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njesise se Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Selenicë Rikonstruksuon rruge te brendeshme 3,400,000 Njoftuar Fituesi B93 II Shpk - B 93 SHPK 2,261,140.00
Qeverisja Vendore Selenicë Rehabilitim , sistemim asfaltim i rruges Shkolla e mesme Qender 32,556,450 Lidhur Kontrata B93 II Shpk - B 93 SHPK 30,916,320.00
Qeverisja Vendore Peqin Ndërtim ure varrezave Fatishe 833,333 Rishpallje me Lidhje Kontrate B93 II Shpk - B 93 SHPK 833,009.00
Qeverisja Vendore Peqin Rikonstuksioni dhe asfaltimi i rrugës kodër e ullirit, Bashkia Peqin 26,500,000 Lidhur Kontrata B93 II Shpk - B 93 SHPK 26,482,495.00
Qeverisja Vendore Peqin Ndërtim ure në fshatin Garunje 2,219,058 Rishpallje me Lidhje Kontrate B93 II Shpk - B 93 SHPK 2,054,000.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data