Open Procurement Albania
Me ligjin Nr.162/2020 “Për Prokurimin Publik” janë shtuar procedurat: Procedurë konkurruese me negocim; Partneritet për inovacion; Dialogu konkurrues; Procedurë e hapur e thjeshtuar (neni 41 i ligjit 162/2020)
*Efektet fillojnë 31/03/2021.

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve te perzgjedhura

Rezultate permbledhese sipas kritereve te perzgjedhura

Autoritet Prokurues Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
Qeverisja Vendore Tiranë ASSOPLAST ALBANIA 6 23,101,641 6 23,101,641 22,649,640

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njesise se Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Leke Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Tiranë “Blerje kazane metalik me kapak per grumbullimin e mbeturinave nga 1700 lt.” 7,416,125 Njoftuar Fituesi ASSOPLAST ALBANIA 7,320,000.00
Qeverisja Vendore Tiranë Blerje 100 karroca me kosh per fshesaret” 2,950,627 Lidhur Kontrata ASSOPLAST ALBANIA 2,828,000.00
Qeverisja Vendore Tiranë Blerje materiale per fshesat e makinerive fshese. 1,399,903 Rishpallje me Lidhje Kontrate ASSOPLAST ALBANIA 1,398,640.00
Qeverisja Vendore Tiranë Blerje pllaka celiku 833,320 Lidhur Kontrata ASSOPLAST ALBANIA 800,000.00
Qeverisja Vendore Tiranë Blerje kapakë ngjyrë gri RAL 7016 dhe të verdhë RAL 1018 3,546,666 Njoftuar Fituesi ASSOPLAST ALBANIA 3,400,000
Qeverisja Vendore Tiranë Blerje kazanë për material të riciklueshëm dhe kazanë për material të pariciklueshëm 6,955,000 Njoftuar Fituesi ASSOPLAST ALBANIA 6,903,000.00
  • < me para
  • 1
  • me pas >

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data