Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė 42 133 89,211,826 122 70,778,421 67,968,371

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Pėrshtatje tė ambjenteve pėr Kartonat Ditor 1,000,000 Shpallur Procedura
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje Medikamenti Oxytocin 5 Ul 104,559 Lidhur Kontrata SIDI GROUP 104,559
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Furnizim me lėndė djegėse pėr automjete Diesel, Gazoil 498,750 Lidhur Kontrata LINDA - 80 SHPK 498,750
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shėrbim i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private pėr ambientet e Maternitetit dhe Spitalit Rajonal Lezhė 839,742 Lidhur Kontrata N.S.S SHPK 839,742
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje heparinė me peshė molekulare tė ulėt (Dalteparinė sodiumi) 1,064,552 Shpallur Procedura
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shėrbimi i Lavanterisė 4,009,825 Lidhur Kontrata 4,009,825
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shtesė kontrate: Blerje Kitesh & Ragenta, loti 2 238,000 Lidhur Kontrata +Shtesė FEDOS SHPK 238,000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Mirėmbajtje e aparaturave mjekėsore tė Spitalit Rajonal Lezhė 1,083,333 Lidhur Kontrata FEDOS SHPK 1,083,332
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje filmash pėr Spitalin Rajonal Lezhė. Loti 2 - Blerje filma skaneri 560,000 Lidhur Kontrata SAER MEDICAL SHPK 560,000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje filmash pėr Spitalin Rajonal Lezhė. Loti 1 - Blerje filmash dhe solucionesh 606,650 Lidhur Kontrata ALBAPHOTO SHPK 484,600
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private pėr ambientet e Maternitetit dhe Spitalit Rajonal Lezhė 3,008,745 Shpallur Procedura
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Evadim i mbetjeve tė rrezikshme spitalore 927,500 Lidhur Kontrata Iridiani&Kadeli SHPK 700,000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shėrbim i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private pėr ambjentet e Maternitetit dhe Spitalit Rajonal Lezhė 3,008,745 Rishpallur Prokurimi
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje protoksid azoti 2,000,000 Lidhur Kontrata VITAL Z & D SHPK 1,997,952
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Mirėmbajtja e objekteve ndėrtimore. Burimi i financimit - FONDI 1,666,667 Rishpallje me Lidhje Kontrate DAJANA SHPK 1,599,940
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje kite, reagentė dhe asistencė teknike pėr funksionimin e pajisjeve laboratorike - Loti 2 - Financuar nga fondi 831,533 Lidhur Kontrata FEDOS SHPK 831,256
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje kite, reagentė dhe asistencė teknike pėr funksionimin e pajisjeve laboratorike - Loti 1 - Financuar nga fondi 2,501,800 Lidhur Kontrata Genius SHPK 2,500,000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shtesė Kontrate: Mirėmbajtja e objekteve ndėrtimore 404,095 Lidhur Kontrata +Shtesė Kthella SHPK 404,095
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shtesė Kontrate: B6 - Blerje barna hormonale sistemike, hormonet seksuale, Metabolizmi dhe trakti tretės, Lėndė kontrasti pėr CT dhe Lėndė kontrasti pėr MRI pėr nevoja spitalore 11,352 Lidhur Kontrata +Shtesė IMI PHARMA SHPK 11,352
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Mirėmbajtje e skanerit dhe komponentėve pėrbėrės tė tij 1,507,954 Lidhur Kontrata HEALTH & LIGHT ShPK 1,256,628
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shtesė Kontrate: B1 - Blerje barna anestezi reanimacion, sistemi anti-infektivė tė pėrgjithshėm dhe Gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore 7,600 Lidhur Kontrata +Shtesė Alfarmakos SHPK 6,333
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shtesė Kontrate: B15 - Blerje barna gjaku dhe organet formuese tė gjakut, antineoplastike dhe imunomodulatore, hormonale sistemike hormonet seksuale 86,350 Lidhur Kontrata +Shtesė Alfarmakos SHPK 71,958
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shtesė Kontrate: B14 - Blerje barna sistemi nervor, pėr nevoja spitalore 18,302 Lidhur Kontrata +Shtesė Alfarmakos SHPK 15,252
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shtesė Kontrate: B13 - Blerje barna hormonale sistemike dhe hormonale seksuale, metabolizmi dhe trakti tretės, sistemi nervor, pėr nevoja spitalore 15,550 Lidhur Kontrata +Shtesė Alfarmakos SHPK 12,958
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shtesė Kontrate: B11 - Blerje barna anti infektive tė pėrgjithshėm, gjaku dhe organet formuese tė gjakut dhe sistemi respirator pėr nevoja spitalore 2,646 Lidhur Kontrata +Shtesė Alfarmakos SHPK 2,205
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shtesė Kontrate: Blerje Kite dhe Ragente, loti 1 708,870 Lidhur Kontrata +Shtesė Genius SHPK 590,725
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shtesė Kontrate: Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e instuticioneve spitalore (MM2) 442,209 Lidhur Kontrata +Shtesė OES DISTRIMED SHPK - EUROMED SHPK 368,508
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shtesė Kontrate: Evadim i mbetjeve tė rrezikshme spitalore 235,980 Lidhur Kontrata +Shtesė Euroteam SHPK 196,650
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shtesė Kontrate: B7 - Blerje barna Sistemi nervor dhe Sistemi respirator dhe gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore 8,250 Lidhur Kontrata +Shtesė MEDICAMENTA SHPK 8,250
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shtesė Kontrate: B3 - Blerje barna Gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore 3,887 Lidhur Kontrata +Shtesė MEDICAMENTA SHPK 3,887