Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
8 Vellezerit Hysa 28 1,475,363,258 28 1,475,363,258 1,422,316,556

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoriteti Prokurues sipas Njėsisė sė Qeverisjes Vendore Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Qeverisja Vendore Kavajė Ndertim Parku Rekreativ, FAZA II-te 24,995,616 Lidhur Kontrata Vellezerit Hysa 24,715,421.00
Qeverisja Vendore Kavajė Ndėrtimi i Parkut Rekreativ, Lagjia nr. 2, tek Ish-Ushtria , Faza I-rė 57,800,015 Lidhur Kontrata Vellezerit Hysa 57,294,183.00
Qeverisja Vendore Cėrrik Mirėmbajtje e rrugės Xibrake - Xherije 1,399,999 Lidhur Kontrata Vellezerit Hysa 1,346,640.00
Qeverisja Vendore Librazhd Investim me objektRikostruksion i pusetes shkarkuese te rezervuarit Vehcan,Njesia Administrative Hotolisht 130,967 Lidhur Kontrata Vellezerit Hysa 55,000
Qeverisja Vendore Vorė Shtesė kontrate: "Rikonstruksion dhe Asfaltim I rrugės Sul-Haxhi” 2,704,622 Lidhur Kontrata +Shtesė Vellezerit Hysa 2,704,622.00
Qeverisja Vendore Librazhd Rikostruksioni i shkolles 9-vjecare Gurakuq,Njesia Administrative Orenje 790,506 Lidhur Kontrata Vellezerit Hysa 320,000
Qeverisja Vendore Librazhd Rikostruksioni i shkolles 9-vjecare Zdrajsh,Njesia Administrative Orenje 798,070 Lidhur Kontrata Vellezerit Hysa 320,000
Qeverisja Vendore Belsh Ndėrtim, sistemim, asfaltim i rrugėve tė brendshme, Bashkia Belsh 110,439,362 Rishpallje me Lidhje Kontrate Vellezerit Hysa 92,500,214.00
Qeverisja Vendore Belsh Ndėrtimi i Pedonaleve dhe Korsive tė Biēikletave-Liqeni Belsh - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 46,098,031 Rishpallje me Lidhje Kontrate Vellezerit Hysa 45,919,904.00
Qeverisja Vendore Kavajė Rikonstruksion i rrugės KLA&XHU - Shėtitore Qendėr Golem - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 64,940,132 Lidhur Kontrata Vellezerit Hysa 64,165,447.00
Qeverisja Vendore Kavajė Unaza Lindore e Kavajės (Faza I) - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 137,170,987 Lidhur Kontrata Vellezerit Hysa 127,988,937.00
Qeverisja Vendore Cėrrik Sistemim, asfaltim e rikonstruksion rrugėsh, faza II 8,174,461 Lidhur Kontrata Vellezerit Hysa 8,142,177.00
Qeverisja Vendore Cėrrik Blerje materiale inerte pėr shtrim rruge arash nė Bashkinė Cėrrik. 4,160,700 Rishpallje me Lidhje Kontrate Vellezerit Hysa 3,590,000.00
Qeverisja Vendore Cėrrik Ndėrtim i KUZ dhe KUB Cėrrik 20,842,043 Lidhur Kontrata Vellezerit Hysa 20,699,700.00
Qeverisja Vendore Librazhd Ndėrtim rruga Orenje-Librazhd, loti 2 109,427,240 Lidhur Kontrata Vellezerit Hysa 108,393,937.00
Qeverisja Vendore Cėrrik Rikonstruksion rrugėsh nė Bashkinė Cėrrik 6,523,364 Lidhur Kontrata Vellezerit Hysa 6,416,446.00
Qeverisja Vendore Rrogozhinė Pastrimi i kanaleve kulluese, nė territorin e Bashkisė Rrogozhinė 8,333,333 Lidhur Kontrata Vellezerit Hysa 7,957,772.00
Qeverisja Vendore Cėrrik Shėrbimi i transportit tė konteniereve pėr Bashkinė Cerrik 2,350,000 Lidhur Kontrata Vellezerit Hysa 2,329,880.00
Qeverisja Vendore Belsh Shtesė Kontrate: "Projekti i Ansamblit RILINDJA Belsh" 29,146,660 Lidhur Kontrata +Shtesė Vellezerit Hysa 29,146,660.00
Qeverisja Vendore Cėrrik Rikualifikim i qendres se Qytetit Cerrik, Loti 1 - Financim 2 vjecar nga Buxheti i Shtetit 117,507,000 Lidhur Kontrata Vellezerit Hysa 116,612,570.00
Qeverisja Vendore Vorė Rikonstruksion dhe Asfaltim i rruges Sul-Haxhi - Finacuar nga Te ardhurat e bashkise Vore sipas Buxhetit 2016-2018 27,461,100 Rishpallje me Lidhje Kontrate Vellezerit Hysa 27,104,466.00
Qeverisja Vendore Elbasan Sistemim-Asfaltim Rruga Broshkė dhe Ura mbi lumin Shkumbin - Financuar nga Buxheti i Shtetit 103,262,000 Lidhur Kontrata Vellezerit Hysa 95,408,928.00
Qeverisja Vendore Belsh Sistemim asfaltim rruga Belsh – Qafe Shkalle - Financuar nag Fondi i Bahskise Belsh 57,999,000 Rishpallje me Njoftim Fituesi Vellezerit Hysa 50,403,215.00
Qeverisja Vendore Cėrrik Blerje Makine per Administraten 2,080,000 Lidhur Kontrata Vellezerit Hysa 2,060,000.00
Qeverisja Vendore Dibėr Produkte ushqimore per nevojat e Bashkise Diber 4,445,050 Lidhur Kontrata Vellezerit Hysa 4,433,810.00
Qeverisja Vendore Belsh Projekti i Ansamblit RILINDJA Belsh.
Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve.
150,668,000 Lidhur Kontrata Vellezerit Hysa 149,964,467.00
Qeverisja Vendore Kavajė Rehabilitimi i perroit Leshniqe, Kavajė - Burimi i Financimit : Fondi i Zhvillimit te Rajoneve. 375,000,000 Njoftuar Fituesi Vellezerit Hysa 371,672,160.00
Qeverisja Vendore Belsh Pastrimin, Transportimin dhe Grumbullimin e Mbejteve Urbane ne Bashkinė Belsh dhe Njėsite Administrative 715,000 Lidhur Kontrata Vellezerit Hysa 650,000.00
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >

Tė drejtat e Pėrdorimit

Pėrsa kohė nuk pėrcaktohet ndryshe, i gjithė informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nėn liēencat: This material is Open Data