Open Procurement Albania
Me ligjin Nr.162/2020 “Për Prokurimin Publik” janë shtuar procedurat: Procedurë konkurruese me negocim; Partneritet për inovacion; Dialogu konkurrues; Procedurë e hapur e thjeshtuar (neni 41 i ligjit 162/2020)
*Efektet fillojnë 31/03/2021.

Rezultate permbledhese

Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
5 1,198,882,652 5 1,198,882,652 837,572,844

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Statusi i Tenderit Vlera fituese
Nderhyrja Rigjenirimi Urban ne Fshtra me potencial Turisitik (Qyteze, Arrez, Sinice, Rehove, Leus, Sotire etj 187,500,000 Lidhur Kontrata 150,604,633
Rikonstruksion i Rrugës Miras-Arrëz 374,079,853 Lidhur Kontrata 219,782,484
Rivitalizimi i Rrugës Andon Profka dhe i hapësirave përreth saj, Bashkia Fier 123,833,333 Lidhur Kontrata 70,467,769
Loti III – Rikonstruksion rruge Unaza Lumalas - Melçan – Porodinë, Bashkia Korçë 62,644,466 Njoftuar Fituesi 37,927,170
Sistemim asfaltim rruga Unaza Korce- Voskop-Polene-Korce. 450,825,000 Lidhur Kontrata 358,790,788
  • < me para
  • 1
  • me pas >

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data