Open Procurement Albania

Graphical display of results by local government entities

Summary results

Seller authority no. Economic operator no. No. of announced auctions Total initial value of auctions (in ALL, without VAT) No. of auctions declared with winner Total initial value of auctions declared by winner (in ALL, without VAT) Awarded total value (in ALL, without VAT)
50 106 483 202,829,115 222 97,987,189 96,598,483

Auctions list

Auction Object Initial value ALL Seller authority Auction Status
Materiali skrap ėshtė pėrfituar nga nxjerja jashtė pėrdorimit e mjeteve motorrike tė bashkisė si dhe materiale tė ndryshme ( te konvertuara ne skrap metalik) tė magazinuara nė bashki me njė peshė totale 8920 kg. 205,160 Local Unit Maliq Lidhur kontrata
Shitje e lendes drusore ” ne sasine prej 1172 m 3.
586,000 Local Unit Kukės Njoftuar fituesi
Shitjen e mjeteve tė transporit nė procedurė ankandi publik, nė gjendje pune. 204,800 Local Unit Shkodėr Anuluar ankandi
Shitjen e mjeteve tė transporit nė procedurė ankandi publik, nė gjendje pune. 163,840 Local Unit Shkodėr Anuluar ankandi
Shitjen e mjeteve tė transporit nė procedurė ankandi publik, nė gjendje pune. 163,840 Local Unit Shkodėr Anuluar ankandi
Pėr vjeljen e Grumbullim Prodhime tė dyta Pyjore e bimė MET i ndarė nė lote:Loti IX Ekonomia Pyjore Gomsiqe 342 kv 68,400 Local Unit Vau i Dejės Rishpallje me njoftim fituesi
Hekur per Skrap 29,798 Local Unit Krujė Njoftuar fituesi
Prodhime tė dyta - Loti I Boce pishe e bute 60,000 Local Unit Rrogozhinė Njoftuar fituesi
Prodhime tė dyta - Loti III Mersine & dafine 28,000 Local Unit Rrogozhinė Njoftuar fituesi
Prodhime tė dyta - Loti IV Bime mjeksore 13,050 Local Unit Rrogozhinė Njoftuar fituesi
Loti II: Fillimi i procedurave per dhėnien me qira tė dhėnen me afat 5 (pese vjeēar) tė siperfaqen kullosore totale prej 0.26 ha,nga kėto nė numrat e Pasurisė nr.22,zk,1100,vol,faqe 179 me Ēertifikatė pronėsisie nr.444817, nė siperfaqe prej 0.06 ha ,si dhe nr. pasurie 30,zk,1100,vol,faqe 179 me Ēertifikatė pronėsie nr.444818 nė siperfaqe prej 0.2 ha me objekt: Pėr qėllime pushimi,argėtimi” . 23,600 Local Unit Vau i Dejės Njoftuar fituesi
Vjelje grumbullim i degezave te xines ne territorin e Bashkise Fier .
Vjelje grumbullim i degezave te xines ne territorin e Bashkise Fier” me sasi te degezave te xines 1100 kv (te pasqyruara ne tabele) dhe me vlere fillestare ankandi 110 000 leke (njeqind e dhjete mije).
Vendi i zhvillimit te ankandit: Salla e Mbledhjeve; Kati i II-te; Bashkia Fier;
110,000 Local Unit Fier Lidhur kontrata
Vjelje grumbullim i boceve te pishes mesdhetare ne territorin e Bashkise Fier .
Pėrshkrim i shkurtėr i objektit te shitjes: Vjelje grumbullim i boceve te pishes mesdhetare ne territorin e Bashkise Fier” me sasi te boceve te pishes mesdhetare 1211.4257 kv (te pasqyruara ne tabele) dhe me vlere fillestare ankandi 242 285, 14 leke (dyqind e dyzete e dy mije e dyqind e tetedhjete e pese presje katermbedhjete).
242,285 Local Unit Fier Lidhur kontrata
Dhėnien me qira tė fondit pyjor me sipėrfaqe prej 2.13 ha nė pronėsi tė Bashkisė Korēė pėr veprimtari turistike dhe mjedise sportive (Pista e Skive Dardhė). 159,750 Local Unit Korēė Anuluar ankandi
Prodhime tė dyta - Loti II Xine 15,000 Local Unit Rrogozhinė Ankand i shpallur
Prodhime tė dyta - Loti IV Mersine 5,000 Local Unit Rrogozhinė Ankand i shpallur
Pėr vjeljen e Grumbullim Prodhime tė dyta Pyjore e bimė MET i ndarė nė lote:Loti I,Ekonomia Pyjore Shllak 1 nė sasi 415 kv ; 207,500 Local Unit Vau i Dejės Ankand i rishpallur
Pėr vjeljen e Grumbullim Prodhime tė dyta Pyjore e bimė MET i ndarė nė lote:Loti II,Ekonomia Pyjore Rosek Drisht nė sasi prej 94 kv.; 47,000 Local Unit Vau i Dejės Ankand i rishpallur
Pėr vjeljen e Grumbullim Prodhime tė dyta Pyjore e bimė MET i ndarė nė lote:Loti III,Ekonomia Pyjore Pyjore Shllak 2 nė sasi prej 830 kv, 415,000 Local Unit Vau i Dejės Ankand i rishpallur
Pėr vjeljen e Grumbullim Prodhime tė dyta Pyjore e bimė MET i ndarė nė lote:Loti VI Ekonomite Pyjore Karme,Gomsiqe,Vig ,Gjadėr Mnele nė Trumzė nė sasi prej 220 kv, 27,930 Local Unit Vau i Dejės Ankand i rishpallur

Privacy Policy

Except when otherwise defined, all data & information offered in Open Procurement Albania is available under the licenses: This material is Open Data