Open Procurement Albania

Graphical display of results by local government entities

Summary results

Seller authority no. Economic operator no. No. of announced auctions Total initial value of auctions (in ALL, without VAT) No. of auctions declared with winner Total initial value of auctions declared by winner (in ALL, without VAT) Awarded total value (in ALL, without VAT)
50 96 466 200,418,419 206 95,308,196 93,647,080

Auctions list

Auction Object Initial value ALL Seller authority Auction Status
Loti V - Pėr dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore. 60,000 Local Unit Librazhd Ankand i shpallur
Loti VI - Pėr dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore. 10,000 Local Unit Librazhd Ankand i shpallur
Shitje lende drusore dru zjarri, mbeturina te thata. 2,454,930 Local Unit Bulqizė Lidhur kontrata
Skrap i pėrftuar nga mjete motorike dhe material jashtė pėrdorimi . 114,111 Local Unit Klos Ankand i shpallur
Realizimi i ndėrhyrjeve higjeno-sanitare nė ekonominė pyjore “Kume - Shashice". 616,200 Local Unit Vlorė Ankand i shpallur
Shitjen me ankand te materialit drusor tė djegur por i pėrdorshėm, nė kėmbė dhe i rrėzuar. 11,330,800 Local Unit Korēė Njoftuar fituesi
Shitje Hekur per Skrap. 38,837 Ankand i shpallur
Mjete te dala jashtė pėrdorimit me peshe totale 121 742.37. 3,565,270 Local Unit Berat Anuluar ankandi
Vjelje grumbullim i degezave te xinės (buqetė) ne territorin e Bashkise Poliēan. 35,000 Local Unit Poliēan Lidhur kontrata
Shitje Hekur per Skrap. 29,798 Local Unit Krujė Ankand i shpallur
Vjelje grumbullim i degezave te xines ne territorin e Bashkise Fier. 115,600 Local Unit Fier Lidhur kontrata
Prodhime tė dyta ( mjeksore e eterovajore emedicionale). 22,750 Local Unit Rrogozhinė Rishpallje me njoftim fituesi
Prodhime te dyta pyjore buqeta,degeza. 178,500 Local Unit Delvinė Njoftuar fituesi
Shitje per Skrap. 3,220,850 Local Unit Berat Ankand i shpallur
Pėr dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore.
Loti 1 .Ēermenike ,Siperfaqe 11.07, Fusha qė do tė pėrdoret. Agropylltari
110,700 Local Unit Librazhd Njoftuar fituesi
Pėr dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore.
Loti 2 Klenjė ,Siperfaqe ,Siperfaqe 1.3 m2 , Fusha qė do tė pėrdoret.Vep.Turistike
130,000 Local Unit Librazhd Njoftuar fituesi
Pėr dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore.
Loti 3 Klenjė ,Siperfaqe 0.6 m2 Fusha qė do tė pėrdoret. Vep.Turistike
Local Unit Librazhd Ankand i shpallur
Pėr dhėnie nė pėrdorim tė sipėrfaqes pyjore/kullosore.
Loti 4 Librazhd,Siperfaqe 0.06 m2 , Fusha qė do tė pėrdoret. Shesh depozitimi
15,000 Local Unit Librazhd Njoftuar fituesi
Shitje pėr skrap te 29 920 (njėzetė e nėntė mijė e nėntė qind e njėzetė) kg, tubacion celiku Ų 700 mm, i pėrfituar nga traseja e Rrugės “Dhimitėr Konomi” Vlorė. 619,524 Local Unit Vlorė Njoftuar fituesi
Dhėnie toke me qera me afat tė gjatė sipas tė dhėnave tė mė poshtme.
• Zona kadastrale: 3082.
• Nr Pasurise: 6/126.
• Siperfaqja: 8,1486 ha.
• Vlera fillestare 6000 leke/ha.
6,000 Local Unit Belsh Njoftuar fituesi

Privacy Policy

Except when otherwise defined, all data & information offered in Open Procurement Albania is available under the licenses: This material is Open Data