Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
25 MEDI-TEL SHPK 86 172,541,068 85 171,876,320 160,552,200

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Transport dhe asgjesim i mbetjeve te rrezikshme Spitalore per Spitalin Rajonal Durres per vitin 2020 7,182,000 Njoftuar Fituesi MEDI-TEL SHPK 6,365,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Delvinė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Delvinė Evadim iMbetjeve te rrezikshme Spitalore 135,833 Njoftuar Fituesi MEDI-TEL SHPK 120,000.00
Qendra Shėndetėsore Mamurras, Kurbin Qendra Shėndetėsore Mamurras, Kurbin TRAJTIM DHE EVADIM TE MBETJEVE SPITALORE(Te domosdoshme per tu larguar nga ambientet e QSH ) 333,333 Njoftuar Fituesi MEDI-TEL SHPK 254,478.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Furnizim me materiale per trajtimin e mbetjeve te rrezikshme spitalore per QSUT 4,438,100 Lidhur Kontrata MEDI-TEL SHPK 4,086,100.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Evadim i mbetjeve spitalore , ne Drejtorine e Sherbimit Spitalor Kukes - Marreveshje Kuader me nje operator ekonomik - ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat 1 vjeēar (12 muaj) 4,730,000 Rishpallje me Njoftim Fituesi MEDI-TEL SHPK 2,640,000.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Sherbimi i Mbetjeve te rrezikshme spitalore qe perfshin kodin 180102 mbetje humane etj 521,300 Rishpallje me Lidhje Kontrate MEDI-TEL SHPK 521,300.00
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Kontrate ne baze te nje Marreveshje kuader: Sherbimi i evadimit te mbetjeve te rrezikshme spitalore. Lidhur Kontrata MEDI-TEL SHPK
Spitali Sarandė Spitali Sarandė Sherbimi i evadimit te mbetjeve te rrezikshme spitalore 3,120,000 Njoftuar Fituesi MEDI-TEL SHPK 1,625,000.00
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje EVADIM I MBATJEVE TE RREZIKSHME SPITALORE 2,582,880 Lidhur Kontrata MEDI-TEL SHPK 1,345,250.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 2 Transport dhe asgjesim i mbetjeve te rrezikshme spitalore KODI: 180102; 180109; 180108 1,330,000 Njoftuar Fituesi MEDI-TEL SHPK 1,323,000.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 2 Transport dhe asgjesim i mbetjeve te rrezikshme spitalore KODI: 180102; 180109; 180108. 1,330,000 Njoftuar Fituesi MEDI-TEL SHPK 1,323,000.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 1 Transport dhe asgjesim i mbetjeve te rrezikshme spitalore KODI : 180101; 180103 6,460,000 Njoftuar Fituesi MEDI-TEL SHPK 6,426,000.00
Spitali Rajonal Durrės Spitali Rajonal Durrės Loti 1 Transport dhe asgjesim i mbetjeve te rrezikshme spitalore KODI : 180101; 180103. 6,460,000 Njoftuar Fituesi MEDI-TEL SHPK 6,426,000.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Eleminim i mbetjeve te rrezikshme spitalore, kohezgjatja ėshtė 2 muaj nga momenti i lidhjes sė kontratės. 1,440,000 Lidhur Kontrata MEDI-TEL SHPK 800,000.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Lot 2 Evadim i mbetjeve te rrezikshme spitalore 744,000 Lidhur Kontrata MEDI-TEL SHPK 744,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Librazhd Trajtimi dhe evadimi i mbetjeve tė rrezikshme spitalore , nė spitalin Librazhd e Prrenjas”- Marrėveshje Kuadėr me njė operator ekonomik - ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat (12 muaj). 1,200,000 Lidhur Kontrata MEDI-TEL SHPK 1,200,000.00
Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Sherbim evadim, transport dhe trajtim te mbetjeve te rrezikshme spitalore 6,864,000 Lidhur Kontrata MEDI-TEL SHPK 6,864,000.00
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Evadim i mbetjeve tė rrezikshme spitalore dhe anatomike, nė S. U. Shefqet Ndroqi, Tiranė. 4,252,800 Njoftuar Fituesi MEDI-TEL SHPK
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Loti 2: Pjese trupi dhe organe. 664,748 Anuluar Procedura MEDI-TEL SHPK
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Furnizim me materiale pėr trajtimin e mbetjeve tė rrezikshme spitalore pėr QSUT pėr vitin 2019 4,360,600 Lidhur Kontrata MEDI-TEL SHPK 4,358,100.00
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 1 – Mbetjet e rrezikshme spitalore dhe anatomike. 1,223,040 Lidhur Kontrata MEDI-TEL SHPK 1,198,080.00
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Loti 2 – Asgjesimi i barnave tė skaduara. 112,000 Lidhur Kontrata MEDI-TEL SHPK 112,000.00
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Mbetjet e rrezikshme spitalore. 2,476,800 Njoftuar Fituesi MEDI-TEL SHPK 2,476,800.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės Evadim i mbetjeve spitalore te spitalit Kukes per vitin 2018 2,000,000 Lidhur Kontrata MEDI-TEL SHPK 1,999,500.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec Evadim dhe trajtim i mbetjeve Spitalore per Spitalin Pogradec 2,220,000 Lidhur Kontrata MEDI-TEL SHPK 2,220,000.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Evadim i mbetjeve tė Spitalit Mat 1,200,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate MEDI-TEL SHPK 1,200,000.00
Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Drejtoria e Spitalit "Ihsan Cabej" Lushnje Mbetjet te rrezikshme spitalore 1,315,200 Lidhur Kontrata MEDI-TEL SHPK 1,315,200.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Sherbimi i Mbetjeve Spitalore 3,547,334 Rishpallje me Lidhje Kontrate MEDI-TEL SHPK 3,547,320.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Furnizim me materiale pėr trajtimin e mbetjeve tė rrezikshme spitalore pėr QSUT pėr vitin 2018 3,819,990 Rishpallje me Lidhje Kontrate MEDI-TEL SHPK 3,769,700.00
Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Qendra Kombėtare e Transfuzionit tė Gjakut Evadimi dhe trajtimi i mbetjeve infekte spitalore 3,200,000 Lidhur Kontrata MEDI-TEL SHPK 3,200,000.00


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.