Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
3 Global security SHPK 21 38,085,445 21 38,085,445 35,537,501

Lista e tenderave

  • < mė para
  • 1
  • mė pas >
Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Sherbimi me roje private 7,853,572 Njoftuar Fituesi Global security SHPK 7558474.56
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Ruajtja me roje private e spitalit. 654,464 Lidhur Kontrata Global security SHPK 640729.05
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shėrbimi i Sigurimit dhe Ruajtjes fizike 3,608,391 Njoftuar Fituesi Global security SHPK 3497832.25
Drejtoria e Shėndetit Publik Mat Drejtoria e Shėndetit Publik Mat Shėrbimi i Ruajtjes dhe Sigurisė Fizike me roje private 475,000 Njoftuar Fituesi Global security SHPK 474679.94
Drejtoria e Shėndetit Publik Mat Drejtoria e Shėndetit Publik Mat Shėrbimi i Sigurimit dhe Ruajtjes fizike 158,333 Lidhur Kontrata Global security SHPK 157001.05
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shėrbimi i Sigurimit dhe Ruajtjes fizike 527,369 Njoftuar Fituesi Global security SHPK 508775.6
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Shėrbimi me roje private pėr nevojat e Spitalit Rajonal Vlorė 10,791,627 Lidhur Kontrata Global security SHPK 9225088.28
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Shėrbimi i ruajtjes me roje private pėr nevojat e Spitalit Rajonal Vlorė 317,407 Lidhur Kontrata Global security SHPK 317407.166666667
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shėrbim i sigurimit dhe ruajtjes me roje private 340,949 Lidhur Kontrata Global security SHPK 339234.783333333
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Shėrbimi me Roje Private pėr nevojat e Spitalit Rajonal Vlorė 1,027,774 Lidhur Kontrata Global security SHPK 1001864.325
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shtesė kontrate: Shėrbim tė Sigurimit dhe Ruajtjes me roje private 299,858 Lidhur Kontrata +Shtesė Global security SHPK 299858
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private pėr nevojat e Spitalit Rajonal Vlorė 1,542,260 Lidhur Kontrata Global security SHPK 1279304.675
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shėrbim tė sigurimit dhe ruajtjes 3,116,670 Lidhur Kontrata Global security SHPK 3054045
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private pėr nevojat e Spitalit Rajonal Vlorė 771,128 Lidhur Kontrata Global security SHPK 767582.805
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Shėrbimi me roje private pėr nevojat e Spitalit Rajonal Vlorė 1,542,260 Lidhur Kontrata Global security SHPK 1486750.975
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė sė objektit me roje private 1,020,000 Lidhur Kontrata Global security SHPK 1001048
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shtesė kontrate: "Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private" 296,000 Lidhur Kontrata +Shtesė Global security SHPK 296000
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shtesė kontrate: "Blerje medikamentesh" 124,920 Lidhur Kontrata +Shtesė Global security SHPK 124920
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shtesė kontrate: "Blerje medikamentesh" 1,296 Lidhur Kontrata +Shtesė Global security SHPK 1296
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Shtesė kontrate: "Blerje medikamentesh" 7,776 Lidhur Kontrata +Shtesė Global security SHPK 7776
  • < mė para
  • 1
  • mė pas >


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.