Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Nr. i institucioneve tenderuese Operator Ekonomik Kontraktues Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
23 MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 101 1,449,043,634 101 1,449,043,634 1,105,986,956

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Shtesė kontrate: Pėr furnzimin me materiale mjekėsore nė SUT, pėr plotėsimin e nevojave tė fillimit tė vitit 2017 1,957,350 Lidhur Kontrata +Shtesė MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 1,957,350.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Shtesė Kontrate: Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale, Spitali Korcė(MM1) 560,048 Lidhur Kontrata +Shtesė MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 560,048.00
Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Shtesė kontrate: Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM1) 1,463,895 Lidhur Kontrata +Shtesė MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 1,463,895.00
Spitali Rajonal Shkodėr Spitali Rajonal Shkodėr Shtesė kontrate: Blerje materiale mjekimi konsumabėl dhe kirurgjikale pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM1) 846,430 Lidhur Kontrata +Shtesė MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 846,430.00
Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme MM1, pėr nevojat e spitalit Gramsh 176,379 Lidhur Kontrata MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 179,135.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat Shtesė kontrate: Furnizimi me Materiale Mjekėsore pėr Spitalin Rajonal Berat 785,504 Lidhur Kontrata +Shtesė MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 785,504.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM1) 10,896,200 Lidhur Kontrata +Shtesė MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 10,896,200.00
Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan Shtesė Kontrate: Blerje materiale konsumi mjekėsor 1,166,822 Lidhur Kontrata +Shtesė MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 1,166,822.00
Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Shtesė Kontrate: Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme pėr nevojat e instuticioneve spitalore (MM1) 246,075 Lidhur Kontrata +Shtesė MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 246,075.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Shtesė kontrate: Blerje materiale mjekėsore dhe barna pėr Hemodializėn pėr plotėsimin e nevojave tė vitit 2016, e ndarė nė lote.
Loti 4 - Filtra, Linja, Age, Hemodialize
7,451,000 Lidhur Kontrata +Shtesė MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 7,451,000.00
Spitali Universitar i Traumės Spitali Universitar i Traumės Blerje materiale mjekėsore pėr periudhėn e mbetur tė vitit 2016 - Loti 1 - Materiale mjekimi tė pėrgjithshme 2,018,400 Lidhur Kontrata MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 1,896,100.00
Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekėsore dhe barna pėr Hemodializėn- Loti 4 - Filtra, Linja, Age Hemodialize 44,293,000 Lidhur Kontrata MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 37,392,400.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastėr Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme pėr nevojat e institucionėve spitalore (MM1) 2,806,700 Lidhur Kontrata MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 2,806,704.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme pėr nevojat e institucionėve spitalore (MM1) 14,175,500 Lidhur Kontrata MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 14,175,471.26
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza" Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme pėr nevojat e institucionėve spitalore (MM1) 61,306,900 Rishpallje me Lidhje Kontrate MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 61,306,920.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM1) 180,300 Lidhur Kontrata MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 180,300.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kurbin Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM1), pėr Drejtorinė e Shėrbimit Spitalor Kurbin 155,095 Lidhur Kontrata MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 155,095.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Gramsh Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM1) 896,410 Rishpallje me Lidhje Kontrate MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 896,410.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM1) 6,264,030 Rishpallje me Lidhje Kontrate MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 6,264,033.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria Rajonale e Shėndetėsise Shkodėr Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme pėr nevojat e institucionėve spitalore (MM1) 439,644 Lidhur Kontrata MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 439,644.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Rajonal Durrės Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM1) 10,231,900 Rishpallje me Lidhje Kontrate MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 10,076,660.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM1) 5,504,820 Rishpallje me Lidhje Kontrate MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 5,448,175.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Spitali Universitar i Traumės Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM1) 246,000 Rishpallje me Lidhje Kontrate MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 246,000.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM1) 1,077,180 Rishpallje me Lidhje Kontrate MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 1,077,180.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM1) 1,010,630 Rishpallje me Lidhje Kontrate MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 915,680.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kavajė Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM1) 964,884 Rishpallje me Lidhje Kontrate MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 964,884.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM1) 2,497,080 Rishpallje me Lidhje Kontrate MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 2,497,077.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM1) 5,830,970 Rishpallje me Lidhje Kontrate MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 5,830,968.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM1) 1,476,470 Rishpallje me Lidhje Kontrate MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 1,476,460.00
Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė Blerje materiale mjekimi tė pėrgjithshme pėr nevojat e institucioneve spitalore (MM1) 7,060,870 Rishpallje me Lidhje Kontrate MONTAL SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK 4,918,320.00


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.