Open Procurement Albania
Me ligjin Nr.162/2020 “Për Prokurimin Publik” janë shtuar procedurat: Procedurë konkurruese me negocim; Partneritet për inovacion; Dialogu konkurrues; Procedurë e hapur e thjeshtuar (neni 41 i ligjit 162/2020)
*Efektet fillojnë 31/03/2021.

Rezultate permbledhese

Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
4 1,062,750,798 4 1,062,750,798 535,306,377

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Statusi i Tenderit Vlera fituese
Sistemim, asfaltim i rrugës Përmet - Carshovë 946,763,176 Lidhur Kontrata 458,049,187
Ndërtimi i Rrugëve në qendër të Fshatit Jorgucat. 47,831,289 Lidhur Kontrata 32,299,740
Realizimi i punimeve të rrugës se fshatit Goranxi, Komuna Dropull i Poshtëm. 47,333,333 Lidhur Kontrata 31,740,500
Rikonstruksion dhe asfaltim i rrugës së fshatit Peshtan, Komuna Qendër Tepelenë. 20,823,000 Lidhur Kontrata 13,216,950
  • < me para
  • 1
  • me pas >

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data