Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr 22 39 87,029,047 36 70,332,047 69,042,662

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje kartela mjekėsore 988,589 Lidhur Kontrata TRIPTIK SHPK 431,200
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje medikamente pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Dibėr deri mė 15 prill 2017 5,030,070 Lidhur Kontrata FLORFARMA SHPK 5,030,070
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje materiale mjekimi pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Dibėr deri me 15 prill 2017 985,330 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 985,330
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje mish viēi pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Dibėr pėr vitin 2017 1,999,515 Lidhur Kontrata AGIM HYSA 1,999,515
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (pelet) pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Dibėr pėr vitin 2017 7,190,208 Lidhur Kontrata IGMA SHPK 7,190,208
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje materiale elektrike dhe hidraulike pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Dibėr pėr vitin 2017, ndarė nė lote: Loti 2 - Blerje materiale hidraulike 724,783 Lidhur Kontrata G.M.K POWER GROUP&SHANSI INVEST 724,783
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje materiale elektrike dhe hidraulike pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Dibėr pėr vitin 2017, ndarė nė lote: Loti 1 - Blerje materiale elektrike 870,784 Lidhur Kontrata G.M.K POWER GROUP 860,000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje bukė gruri pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Dibėr pėr vitin 2017 1,200,000 Lidhur Kontrata Bashkim Elezi 1,200,000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje qumėsht lope pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Dibėr pėr vitin 2017 1,000,000 Lidhur Kontrata AFRIM MURJA 1,000,000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje prodhime blegtorale pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Dibėr pėr vitin 2017 1,700,000 Lidhur Kontrata Shemsi Ngota 1,627,900
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje ushqimore pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Dibėr pėr vitin 2017 1,800,000 Lidhur Kontrata Meribane Uka 1,771,175
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje fruta perime pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Dibėr pėr vitin 2017 1,000,000 Lidhur Kontrata Qanie Kica 985,750
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private, pėr nevoja tė Drejtorisė sė Spitalit Rajonal Dibėr 4,122,000 Lidhur Kontrata Internacional Security Albania SHPK 4,085,185
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Shėrbimi i mirėmbajtjes sė Skanerit tė prodhuesit Philips/16sl pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Dibėr 506,713 Lidhur Kontrata SAER MEDICAL SHPK 506,713
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (pellet) pėr nevoja emergjente tė Drejtorisė sė Spitalit Rajonal Dibėr 2,364,400 Lidhur Kontrata IGMA SHPK 2,364,400
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Plane rilevimi pėr tė gjithė teritorin e Spitalit Rajonal Dibėr (pėrfshire tė gjitha godinat) 1,333,330 Lidhur Kontrata ERALD-G SHPK 1,315,000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje kite reagente e materiale konsumabėl laboratorike- Loti 3 - Blerje materiale konsumabėl laboratorike 1,546,000 Lidhur Kontrata Genius SHPK 1,541,500
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje kite reagente e materiale konsumabėl laboratorike- Loti 2 - Blerje reagente kimike 162,000 Lidhur Kontrata Genius SHPK 161,000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje kite reagente e materiale konsumabėl laboratorike- Loti 1 - Blerje kite pėr laboratorin 660,900 Lidhur Kontrata Genius SHPK 508,000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (pellet) pėr nevoja tė Drejtorisė sė Spitalit Rajonal Dibėr 9,500,000 Lidhur Kontrata IGMA SHPK 9,481,523
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Loti 4 - Povidone Jodine, Loti 11 - Glyceryl Trinitrate, Loti 17 - Furosemide 208,875 Lidhur Kontrata MEGAPHARMA SHPK 208,875
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Loti 3 - Sistemi kardiovaskular, Adrenaline 0-1 mg -1 ml Ampulė 12,600 Lidhur Kontrata MEDICAMENTA SHPK 12,600
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Loti 1 - Cefazoline Sodium, Loti 21 - Diclofenac sodium, 75 mg/3ml, ampule; Loti 22 - Ketoprofen sale di lisna 4mg-2ml 1,259,000 Lidhur Kontrata TRIMED SHPK 1,259,000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje materiale mjekėsore imazheri pėr nevoja tė Drejtorisė sė Spitalit Rajonal Dibėr 1,429,300 Lidhur Kontrata SAER MEDICAL SHPK 1,426,500
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje kite e reagente pėr nevoja tė Drejtorisė Spitalit Rajonal Dibėr 2,368,900 Anuluar Procedura
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Riparim dhe mirėmbajtje 1,083,000 Lidhur Kontrata ALBIOLA.SH SHPK 1,072,900
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Riparim dhe mirėmbajtje tė paisjeve elektromjekėsore tė Spitalit Rajonal Dibėr 1,500,000 Lidhur Kontrata ALBIOLA.SH SHPK 1,492,000
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje lėndė djegėse pėr ngrohje (pellet) pėr nevoja tė Drejtorisė Spitalit Rajonal Dibėr 10,000,000 Anuluar Procedura
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje medikamente pėr nevoja emergjente tė Spitalit Rajonal Dibėr 5,632,750 Lidhur Kontrata MEDICAMENTA SHPK 5,622,571
Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr Blerje ushqimore pėr nevoja tė Drejtorisė sė Spitalit Rajonal Dibėr 1,800,000 Lidhur Kontrata Meribane Uka 1,755,660