Open Procurement Albania

Number of Results 1021

Red flagging of a procurement procedure indicates a potential exposure or risk for unlawful or unethical business conduct, mainly as regards non-compliance with anti-corruption laws. The rating for these categories will be done automatically, with predefined analytical filters.

Tenders with redflags

Title Procuring Authority / Buyer Estimated / Ceiling Value ALL without VAT Annoucement Date
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Shėrbim printimi fatura uji Qeverisja Vendore Tiranė 0.00 18-10-2018
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Shėrbimi i pastrimit dhe grumbullimi i mbetjeve urbane Qeverisja Vendore Lushnje 0.00 23-02-2018
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Loti i parė: Blerje buke pėr Konviktet e Shkollave tė Mesme, Qeverisja Vendore Tiranė 0.00 24-10-2018
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Loti i parė: Blerje buke pėr Konviktet e Shkollave tė Mesme, Qeverisja Vendore Tiranė 0.00 24-10-2018
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Blerje artikuj ushqimorė pėr shkollėn Luigj Gurakuqi pėr vitin 2019 Qeverisja Vendore Tiranė 0.00 26-11-2018
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Furnizim me karburant per vitin 2019 Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 0.00 28-12-2018
Blerje artikuj ushqimore per kopshtet dhe ēerdhen e femijeve Qeverisja Vendore Tropojė 1 000 000.00 02-05-2018
Sherbime te sigurimit dhe ruajtjes Qeverisja Vendore Tiranė 10 000 000.00 07-12-2018
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Furnizim me karburant per vitin 2019 Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 0.00 28-12-2018
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Shėrbim printimi fatura uji Qeverisja Vendore Tiranė 0.00 18-10-2018
"Shėrbim printimi fatura uji" Qeverisja Vendore Tiranė 19 190 164.50 18-10-2018
Blerje e sistemit ajror pa pilot fotografik (uas), laptop per punime inxhinierike per Bashkine Tirane. Qeverisja Vendore Tiranė 6 499 999.00 13-12-2018
Ndėrtim shkolla 9 vjeēare Qerret Qeverisja Vendore Durrės 74 344 000.00 26-11-2018
Rikualifikimi i hapesirave publike tek zona e plazhit te shkembi Kavajes Qeverisja Vendore Durrės 194 969 000.00 27-11-2018
Ndėrtim rrjet kanalizimi nė zonėn qė kufizohet nga rrugėt "Besnik Hidri", "Bashkim Shkurti", "Coca Cola" deri nė lumin "Lana". Qeverisja Vendore Tiranė 75 745 805.00 18-12-2018
Loti II - Blerje bulmet, qumėsht, djathė, gjizė Qeverisja Vendore Tiranė 59 495 617.00 06-11-2018
Furnizim Vendosje Panele Fotovoltaik me shtylla per ndricim publik Qeverisja Vendore Fier 162 498 000.00 26-11-2018
Rikonstruksion i Godinės tė Kopshtit nr.3 Qeverisja Vendore Vlorė 12 485 689.00 26-12-2018
Ndertim Parku Rekreativ, FAZA II-te Qeverisja Vendore Kavajė 24 995 616.00 28-12-2018
Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė depove te ujit Qeverisja Vendore Dibėr 5 969 212.00 07-11-2018
Sistemimi dhe rehabilitimi i Qendrės sė Njėsisė Administrative Zall Bastar Qeverisja Vendore Tiranė 44 162 155.00 20-12-2018
Ndėrtim kopsht & ēerdhe e Integruar, Kodėr Kamėz Qeverisja Vendore Tiranė 33 333 333.00 13-12-2018
Rehabilitimi i qendrės Administrative Baldushk (Rikonstruksion i godinės sė Njėsisė, shtėpisė kulturės dhe sheshit Qeverisja Vendore Tiranė 42 209 511.00 31-12-2018
Ndertim Rruga "Drini"Lagja nr.1 bathore Qeverisja Vendore Kamėz 96 939 210.00 19-10-2018
Rikonstruksion rruge NJ.A Ishem Qeverisja Vendore Durrės 33 327 000.00 19-12-2018
Rikonstruksion rruge NJ.A Manze Qeverisja Vendore Durrės 33 333 000.00 19-12-2018
Korsi Biēikletash ne bulevardin blu Qeverisja Vendore Kamėz 16 550 000.00 06-11-2018
Rikonstruksion i shkolles se mesme "Sami Frasheri"Permet. Qeverisja Vendore Pėrmet 72 310 465.00 31-10-2018
Ndėrtimi i sallės sė Kėshillit Bashkiak Vlorė & sistem ngrohje Qeverisja Vendore Vlorė 37 578 384.00 26-07-2018
Ndėrtim i mikrohapėsirave publike nė Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 52 675 820.21 17-12-2018
Shtim i sipėrfaqeve tė varrezave publike Sharrė Qeverisja Vendore Tiranė 128 698 567.11 21-12-2018
RIKONSTRUKSIONI I SHKOLLES 9-VJECARE VELMISH Qeverisja Vendore Roskovec 48 092 791.00 27-11-2018
Ndėrtimi i rrugėve tė bllokut pranė ish Astirit Qeverisja Vendore Tiranė 58 416 487.00 28-12-2018
Sistemim asfaltim i rruges Synej-Bago Qeverisja Vendore Kavajė 12 297 735.00 19-12-2018
Sistemim i rrugės nga Tirana Bank drejt liqenit nė Ksamil Qeverisja Vendore Sarandė 5 658 333.00 24-12-2018
Regjistri i fermerėve tė Bashkisė Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 48 587 088.83 31-12-2018
Blerje shėrbimi pėr mirėmbajtjen e objekteve ndėrtimore tė Bashkisė Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 8 489 691.00 31-12-2018
Blerje klor Qeverisja Vendore Pėrmet 1 774 502.00 23-11-2018
Pėrmirėsim furnizimi me uje blloku Nr.61 Qeverisja Vendore Tiranė 22 646 440.00 05-12-2018
Blerje kapak pusetash metalik dhe zgarash kuneta shiu viti 2018 Qeverisja Vendore Vlorė 5 891 700.00 14-12-2018
Loti i katėrt: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Pėrmirėsim furnizimi me uje blloku Nr.61 Qeverisja Vendore Tiranė 588 807.00 21-12-2018
Rikonstruksion dhe ndėrtim rrjet ujėsjellėsi nė Rr."Migjeni". Qeverisja Vendore Tiranė 13 067 489.00 27-11-2018
Loti i gjashtė: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Ndėrtim rrjet kanalizimi ne zonėn qė kufizohet nga rrugėt Besnik Hidri, Qeverisja Vendore Tiranė 1 554 420.00 21-12-2018
Vendosje impiante gazi ne kuzhinat e kopshteve, ēerdheve e shkollave Qeverisja Vendore Fier 1 821 035.00 26-12-2018
Rikonstruksion i rruges "Rragam Sheldi" Loti 1 Qeverisja Vendore Shkodėr 16 638 245.00 22-10-2018
Rehabilitim ikanalit nga rezervuari Petes Pjesor kryesot , dega Mavrove Qeverisja Vendore Selenicė 15 434 712.00 18-12-2018
"Blerje pjesėsh pėr riparimin e linjės sė karbonit Qeverisja Vendore Tiranė 3 791 563.00 26-12-2018
Rikonstruksion rruga "Vllaznimi. Qeverisja Vendore Shkodėr 17 234 990.00 19-10-2018
Permiresim furnizimi me uje ne bllokun e ‘‘Vilave Selitė‘‘ dhe ndėrtim rrjet ujėsjellėsi nė bllokun “Vasil Shanto‘‘. Qeverisja Vendore Tiranė 13 530 345.00 27-11-2018
Rikualifikim Urban Blloqe Banimi "Europa"(tek ish Podgorica)" Qeverisja Vendore Shkodėr 6 649 998.00 11-12-2018
Loti i tretė: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Pėrmirėsim furnizimi me ujė nė bllokun e Vilave Selitė dhe ndėrtim rrjet ujėsjellėsi nė bllokun Vasil Shanto, Qeverisja Vendore Tiranė 350 537.00 21-12-2018
Instalimi i sistemit ujėmatės nė burimet e ujėsjellėsit tė Tiranės Qeverisja Vendore Tiranė 26 546 905.00 28-12-2018
Rikonstruksion rrjet shpėrndarės ujėsjellėsi nė zonėn e Sharrės Qeverisja Vendore Tiranė 4 053 435.00 31-12-2018
“Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė depove te ujit” – Marreveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat 12 muaj. Qeverisja Vendore Bulqizė 6 000 000.00 22-11-2018
Rikonstruksion rruges Oblike-Velinaj-Alimetaj(vazhdim)" Qeverisja Vendore Shkodėr 7 610 563.00 11-12-2018
Blerje dhe Rimbushtje fikse Zjarri, Sensor tymi Qeverisja Vendore Shkodėr 3 498 816.00 18-12-2018
Rrethim i ambjentit te jashtem Depo Uji nr. 2, nr. 2/1, lagja nr. 7 dhe Depo uji nr. 4 Arapaj, Durres Qeverisja Vendore Durrės 10 507 998.00 27-12-2018
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Furnizim me karburant per vitin 2019 Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 0.00 28-12-2018
Rikostruksion i shkollės sė Mesme tė pėrgjithshme,Kėlcyrė Qeverisja Vendore Kėlcyrė 47 767 144.00 16-11-2018
Rikonstruksion Rruga Gjergj Jakin Berdice e Siperme, rruga e Palokajve Berdice e Madhe Qeverisja Vendore Shkodėr 15 321 767.00 20-11-2018
Furnizim me karburant, per vitin 2019 Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 12 499 000.00 28-12-2018
Investime nė shkolla 9-vjecare dhe parashkollor nė Bashkinė Vlorė Qeverisja Vendore Vlorė 8 336 031.00 07-12-2018
Loti I: Shėrbim pėr infrastrukturė tė dedikuar optike dhe shėrbime data Qeverisja Vendore Tiranė 49 999 647.00 11-12-2018
SISTEMIM ASFALTIM I RRUGES LUZ I VOGEL (RRUGA E BUSHVE) Qeverisja Vendore Kavajė 12 250 797.00 26-11-2018
Rehabilitimi i ndriēimit rrugor nė akset Mbikalim-Kombinat Qeverisja Vendore Tiranė 17 250 500.00 07-12-2018
Rrugė tė brendshme me beton nė Berdenesh & Manastir Qeverisja Vendore Sarandė 4 125 000.00 24-12-2018
Rikon.i rruges kalaja Petralb, Rikon. rruga Gurre e vogel dhe ndertim ure Lela-Arriku Qeverisja Vendore Klos 6 500 000.00 20-12-2018
Blerje varinsku i vogel Qeverisja Vendore Klos 1 416 667.00 21-12-2018
Ridimensionim i Shėrbimit tė Klientit Qeverisja Vendore Tiranė 11 714 253.47 26-12-2018
Shėrbim i ruajtjes sė sigurisė jo e armatosur nė Don Bosko Qeverisja Vendore Tiranė 1 729 696.00 13-12-2018
Blerje Sistem Fonie Shpenzime paisje audio-vizuale Qeverisja Vendore Kolonjė 1 250 000.00 05-12-2018
Sherbim projektim ujesjellesi Qeverisja Vendore Shkodėr 3 638 250.00 15-10-2018
Blerje materiale pėr ndriēim qyteti Qeverisja Vendore Mallakastėr 9 166 667.00 09-11-2018
Loti II: Blerje benzine Qeverisja Vendore Tropojė 416 667.00 05-12-2018
Ndėrtim rruga Mustafa Lita Qeverisja Vendore Kamėz 42 094 714.00 09-10-2018
Rikualifikimi Urban i Fasadave tė Qėndrės Belsh Qeverisja Vendore Belsh 17 689 086.00 22-10-2018
Rikonstruksion rruga Bisht Kamza Qeverisja Vendore Durrės 41 655 000.00 21-11-2018
Blerje Karburanti Gazoil ( 10 ppm ULSD ) per nevojat e Sh.a Ujesjelles Kanalizime Lushnje per vitin 2019 Marreveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara - me afat 15 muaj. Qeverisja Vendore Lushnje 5 938 679.00 27-12-2018
Blerje Gas i Lėngėt pėr Vitin 2019 Marreveshje Kuadėr me afat 12 Mujor. Qeverisja Vendore Tiranė 7 820 320.00 20-11-2018
'Rikonstruksion i shkolles Sabaudin Gabrani 1' Qeverisja Vendore Tiranė 50 619 360.00 20-11-2018
Rikonstruksioni i rrugės nė lagjen "Xhile Liēi" Gramsh. Qeverisja Vendore Gramsh 833 000.00 24-12-2018
Blerje karburanti 2019, nafte (diesel) Bashkia Bulqize" Qeverisja Vendore Bulqizė 8 000 000.00 31-12-2018
Blerje makine Zjarrfikėse Qeverisja Vendore Klos 3 208 333.00 01-11-2018
Loti I - Blerje mish vici, mish pule dhe vezė Qeverisja Vendore Tiranė 38 342 424.00 06-11-2018
Loti III Blerje bukė thekre dhe integrale Qeverisja Vendore Tiranė 14 834 173.00 06-11-2018
Rikonstruksioni i rrugėve Kel Kodheli dhe Skėnder Shtylla Qeverisja Vendore Tiranė 41 300 000.00 07-11-2018
Blerje karburant GAZOIL 10 ppm dhe Benzine (Premium Unl 10 ppm) per vitin 2019 Qeverisja Vendore Kolonjė 10 245 274.00 21-11-2018
Prodhim soletina Betoni viti 2018 Qeverisja Vendore Vlorė 1 816 813.00 14-12-2018
Blerje Dru Zjarri Qeverisja Vendore Selenicė 1 826 650.00 14-12-2018
Loti i Gjashtė Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Ndėrtim kopsht & Ēerdhe e integruar, Kodėr Kamėz Qeverisja Vendore Tiranė 440 833.00 24-12-2018
Loti i Pestė Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Sistemimi dhe Rehabilitimi i Qendrės sė Njėsisė Administrative Zall Bastar Qeverisja Vendore Tiranė 758 311.00 24-12-2018
Realizim i memorialit per te persekutuarit politik. Qeverisja Vendore Shkodėr 2 250 000.00 12-12-2018
Rruga " Konispol " Rruga " Zef Llesh Doēi" Nd. trotuare Rr." Lura ' Laknas Nd. Rr. Tirana Berati Fusha Sportit Qeverisja Vendore Kamėz 57 233 883.00 23-10-2018
Ndėrtim i puseve dublikantė Qeverisja Vendore Durrės 14 165 000.00 02-11-2018
Blerje kancelari dhe tonera Qeverisja Vendore Durrės 3 877 000.00 16-11-2018
Riparim asfaltesh Kamez+Paskuqan Qeverisja Vendore Kamėz 16 666 667.00 20-11-2018
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Blerje artikuj ushqimorė pėr shkollėn Luigj Gurakuqi pėr vitin 2019 Qeverisja Vendore Tiranė 0.00 26-11-2018
Rikonstruksion dhe rrethim i stacioneve tė pompimit dhe depove tė ujit nė ujėsjellėsat rajonal, faza II Qeverisja Vendore Tiranė 37 002 844.30 16-08-2018
Shėrbim GPS mjetesh Qeverisja Vendore Tiranė 2 944 267.00 06-12-2018
Rehabilitim i shkolles 9 - vjecare "Sami Zgjani", Gurras Qeverisja Vendore Pogradec 18 230 415.00 04-12-2018
Hapje aksesh, ndertim bokse urash ne fshatrat e Bashkise Klos Qeverisja Vendore Klos 8 094 629.00 05-12-2018
Sherbime Projektime te Objekteve Publike Bashkia Fushe Arrez. Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz 1 000 787.00 14-12-2018
Blerje pajisje kompjuterike pėr One Stop Shop dhe Zyrėn e Kėshillit Qeverisja Vendore Patos 4 545 000.00 04-12-2018
Ndertim i terminalit te autobuzave Qeverisja Vendore Cėrrik 11 999 903.00 20-12-2018
Blerje kontenier Qeverisja Vendore Fier 8 838 000.00 30-10-2018
Materiale te ndryshme hidraulike Qeverisja Vendore Librazhd 2 200 000.00 09-11-2018
BLERJE ASFALTOBETONI ME RERE E ZALL LAVATRICE Qeverisja Vendore Kavajė 4 916 667.00 14-11-2018
Rikonstruksion dhe shtese anesore e shkolles, Haxhi QEHAJ, Bashkia Rrogozhine Qeverisja Vendore Rrogozhinė 78 955 194.00 15-11-2018
Rikualifikim urban i lagjes 1 Maj Qeverisja Vendore Kuēovė 90 747 672.00 12-11-2018
Riparim lere betoni dhe plasmasi Qeverisja Vendore Librazhd 2 026 902.00 12-12-2018
Pastrim dhe sitemim te knalait kullues lagja Bardhas -rruga interurbane kryesore Peqin Qeverisja Vendore Peqin 4 498 333.00 13-12-2018
Blerje karburanti pėr Bashkinė Patos, Ndėrmarrjet vartėse, MNZ, Ujitje Kullim dhe ngrohje shkolla Zhani Ciko Qeverisja Vendore Patos 18 373 529.00 27-11-2018
Ndertimi i monumenteve ne pedonale ( Sami Frasheri, Vajzave e Liqeneve ) Qeverisja Vendore Belsh 2 080 907.00 26-11-2018
BLERJE TE 3 AUTOVETURAVE 6+1 PER POLICINE BASHKIAKE, DREJTORINE E TE ARDHURAVE , IVMT E BASHKISE LEZHE DHE BLERJEN E NJE FUORISTRADE PER NEVOJA TE ADMINISTRATES SE BASHKISE LEZHE Qeverisja Vendore Lezhė 6 250 000.00 04-12-2018
Ndėrtim rrjet furnizimi me ujė i zonės sė "Bab Rexhės", Fusha e Aviacionit Qeverisja Vendore Tiranė 38 513 055.00 15-08-2018
Blerje bazė materiale (asfalt) pėr shtrimin e shesheve dhe riparimin e rrugėve nė Bashkinė Patos Qeverisja Vendore Patos 8 295 081.00 11-10-2018
LOTI 2 BLERJE AUTOFUNEBER Qeverisja Vendore Tiranė 2 500 000.00 27-11-2018
Rikonstruksion & shtese anesore ne shkollen 9 -vjeēare fshati Shenepremte Qeverisja Vendore Divjakė 35 466 336.00 19-07-2018
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Loti i parė: Blerje buke pėr Konviktet e Shkollave tė Mesme Qeverisja Vendore Tiranė 0.00 24-10-2018
Sistemim asfaltim rruga Lagja Gjeologu, Bashkia Bulqize Qeverisja Vendore Bulqizė 13 333 333.33 02-11-2018
Loti i parė: Blerje buke pėr Konviktet e Shkollave tė Mesme, Qeverisja Vendore Tiranė 3 485 708.00 24-10-2018
Loti I. Blerje Buke per nevojat e kopesht, ēerdhes dhe konviktit. Qeverisja Vendore Lushnje 693 548.00 13-11-2018
Loti IV. Blerje mishi dhe nenprodukte te tij per nevojat e kopesht, ēerdhes dhe konviktit. Qeverisja Vendore Lushnje 1 775 248.00 13-11-2018
Loti III. Blerje artikuj ushqimore dhe fruta perime per nevojat e kopesht, ēerdhes dhe konviktit. Qeverisja Vendore Lushnje 4 643 800.00 13-11-2018
Loti II. Blerje artikuj bulmetore per nevojat e kopesht, ēerdhes dhe konviktit . Qeverisja Vendore Lushnje 2 958 276.00 13-11-2018
Blerje Sistem Biletarie Qeverisja Vendore Tiranė 11 890 000.00 02-11-2018
Rehabilitimi dhe ndertimi i kendeve te lojrave ne parqet dhe lulishtet e qytetit te Shkodres Qeverisja Vendore Shkodėr 1 390 000.00 09-11-2018
Mirembajtje rezervuari fshati Galigat Njesia administrative Pishaj. Qeverisja Vendore Gramsh 833 000.00 23-11-2018
Blerje fidane, peme, faralulesh dhe plehra kikim dhe organik Qeverisja Vendore Berat 1 659 000.00 05-12-2018
Blerje mjete pastrimi Qeverisja Vendore Kamėz 3 566 667.00 07-12-2018
Permiresim i furnizimit me uje Lagja Baromet Nj. Adm Sukth, Bashkia Durres Qeverisja Vendore Durrės 9 066 748.00 07-09-2018
Rikonstruksioni i shkollės 9-vjecare Konferenca e Pezės Qeverisja Vendore Tiranė 57 451 227.00 07-11-2018
Blerje gazoili per Ndermarjen e Pasurise Publike dhe pastrimin e kanaleve kullues Qeverisja Vendore Lushnje 27 956 438.00 15-11-2018
Blerje automjet zjarrefikes Qeverisja Vendore Cėrrik 3 208 333.00 11-12-2018
Shėrbimi i sigurimit dhe i ruajtjes fizike tė objekteve tė shoqerisė UK Elbasan sha Qeverisja Vendore Elbasan 26 638 741.00 05-02-2018
Rikonstruksion i Shkolles 9 Vjecare Mucaj Qeverisja Vendore Vorė 2 196 000.00 29-08-2018
Sistemim -Asfaltim i rruges se "Rrahit", prane objektit te kultit Arrameras Fushė Krujė ". Qeverisja Vendore Krujė 1 724 263.00 27-11-2018
Stacione autobusi dhe sinjalistikė Qeverisja Vendore Cėrrik 8 199 986.46 03-12-2018
Blerje pjesė kėmbimi goma Qeverisja Vendore Vau i Dejės 4 166 667.00 03-12-2018
Ndėrtim K.U.Z Kameras e Fshat Fushė-Krujė, Fushė-Krujė Qeverisja Vendore Krujė 1 577 349.00 04-12-2018
Sistemim Asfaltim i Rruges nga Rruga e Tregut Pallati i Kultures Kruje Qeverisja Vendore Krujė 4 823 939.00 04-12-2018
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Blerje Mish pėr Kafshėt e Parkut Zoologjik Qeverisja Vendore Tiranė 0.00 23-01-2018
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Shpenzime pėr qeramarrje (pėr grumbullimin e lėndės drusore) Qeverisja Vendore Tiranė 0.00 14-02-2018
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me Roje Private Qeverisja Vendore Tiranė 0.00 19-01-2018
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Shėrbimi i pastrimit dhe grumbullimi i mbetjeve urbane Qeverisja Vendore Lushnje 0.00 23-02-2018
Rikualifikim i terreneve sportive ne shkollat Oso Kuka, Bashkia Shkoder, Ana e Malit, Oblike, At Gjon Karma, Gur i Zi. Qeverisja Vendore Shkodėr 37 585 085.00 13-09-2018
Programe tė Liēensuara nė ndihmė tė Bashkisė Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 4 991 933.00 22-11-2018
Sherbim vjetor i konsulences administrative dhe fiskale Qeverisja Vendore Tiranė 2 571 075.00 22-11-2018
Riparim sistem vaditje ne forme shiu njesia administrative Voskop Qeverisja Vendore Korēė 3 671 931.00 23-11-2018
Hidrant vadites Qeverisja Vendore Korēė 499 948.00 05-12-2018
Fishekzjarre pėr festat e fundvitit Qeverisja Vendore Tiranė 2 082 500.00 08-11-2018
RIKONSTRUKSION I RRUGES UNAZA E VOGEL-KOLSH, QYTETI RRESHEN Qeverisja Vendore Mirditė 2 494 767.00 12-11-2018
Shėrbim pėr riparimin dhe mirėmbajtjen e sobave profesionale me gaz nė objektet parashkollore tė Bashkisė sė Tiranės Qeverisja Vendore Tiranė 2 249 986.00 03-12-2018
Blerje bazė materiale pėr linjėn e ujit te pijshem rruga Unaza,Reh,Qendres,rruga Kinemase ish NFP etj. Qeverisja Vendore Patos 2 360 387.00 27-12-2018
Vazhdim punimesh Rikualifikimi i bllokut te banesave kufizuar nga rruget "Bulevardi Ismail Qemali" "Rruga Kosova", "Rruga Gjergj Araniti" dhe "Bulevardi Gjergj Kastrioti" Qeverisja Vendore Vlorė 16 870 787.00 30-10-2018
Rikonstruksioni i shkollės Gustav Majer Qeverisja Vendore Tiranė 8 331 432.00 05-11-2018
Ndricim i rrugeve te brendshme Qeverisja Vendore Cėrrik 7 999 806.00 16-11-2018
Realizimi i dekorit nė Bashkinė Vlorė me rastin e festave tė fundvitit 2018 Qeverisja Vendore Vlorė 4 786 450.00 20-11-2018
Blerje matesa uji 1/2 dhe materiale hidraulike Qeverisja Vendore Pėrmet 2 500 000.00 23-11-2018
Dekori i festave te fundvitit Qeverisja Vendore Cėrrik 2 499 200.00 23-11-2018
Mirembajtje kanali kullues Kodovjat , Njesia administrative Kodovjat. Qeverisja Vendore Gramsh 833 000.00 23-11-2018
Rindėrtimi pjesor i murit mbajtės (pas shkarjes) Varrezat e dėshmorėve Qeverisja Vendore Tiranė 4 289 462.00 27-09-2018
Blerje mjet zjarrfikės Qeverisja Vendore Maliq 3 200 000.00 12-10-2018
RIKONSTRUKSION I RRUGE MYLTE NJESIA ADMINISTRATIVE SHENKOLL Qeverisja Vendore Lezhė 33 641 951.00 17-10-2018
Blerje materiale pastrimi dhe detergjente per shkollat dhe administraten Qeverisja Vendore Vorė 1 666 450.00 12-11-2018
Shtesė e Linjės sė Ujėsjellėsit tė fshatit Rranxa. Qeverisja Vendore Vau i Dejės 11 500 000.00 20-11-2018
Transporti i nxėnėsve tė shkollės Luigj Gurakuqi pėr vitin 2019 Qeverisja Vendore Tiranė 1 833 333.00 03-12-2018
Sistemim asfaltim i rrugeve te Bashkise Permet dhe te Njesive Administrative Qeverisja Vendore Pėrmet 79 450 853.00 16-10-2018
Loti i II-tė: Studim projektim, pėr objektin: Ndėrhyrje rehabilituese nė rrugėt e Bashkisė Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 2 914 500.00 18-09-2018
Qendėr kontrolli Qeverisja Vendore Tiranė 2 569 910.00 16-11-2018
Blerje telefona/Tablete Smart per SMS Payment Qeverisja Vendore Tiranė 1 646 667.00 23-11-2018
Blerje materiale elektrike per nevojat e shoqerise(Marrėveshje Kuadėr). Qeverisja Vendore Sarandė 0.00 16-08-2018
Blerje artikuj ushqimorė pėr shkollėn Luigj Gurakuqi pėr vitin 2019 Qeverisja Vendore Tiranė 3 237 500.00 26-11-2018
Loti i Dytė Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Rruga pėr nė fshatin Kasallė (degėzim nga Cerkezi nė Cinam) Loti II Qeverisja Vendore Tiranė 469 537.00 13-11-2018
Ndertim i bazamenteve per vendosjen e kazanėve tė mbetjeve urbane Qeverisja Vendore Vau i Dejės 2 083 333.00 21-11-2018
Mirembajtje dimerore e rrugeve rurale, Bashkia Diber, 2018-2019 Qeverisja Vendore Dibėr 5 833 333.00 01-10-2018
Rikonstruksion i shkollės 9 vjecare Tregtan, Has Qeverisja Vendore Has 20 460 110.00 25-10-2018
Rikonstruksione te ndryshme ne ujesjelles, kanale, rruge, Xhami dhe qytet Qeverisja Vendore Klos 1 943 333.00 07-11-2018
Blerje nafte per sherbimin e pastrimit Qeverisja Vendore Pogradec 1 666 666.00 14-11-2018
Ndertim rruga(Berzhite+Asdreni+Zadrima) Qeverisja Vendore Kamėz 42 114 130.00 26-09-2018
Rehabilitim i kanalit ujites Koziak Valikardhe Qeverisja Vendore Bulqizė 23 333 333.00 10-10-2018
Transport dhe ngarkim zhavorr mali pėe shtrimin e rrugėve nė parcelat bujqėsore (Njėsia Administrative Zharrėz dhe Ruzhdie). Qeverisja Vendore Patos 1 249 345.00 26-10-2018
Krijim i hapėsirave rekreative pėr fėmijė. Qeverisja Vendore Patos 7 931 416.00 09-11-2018
Ndertimi i stacionit te autobuzave Vore, Rikonstruksion i rrjetit K.U.Z Rruga Bashkia, Riparimi i Barrierave suonore Vore, Bashkia Vore Qeverisja Vendore Vorė 20 366 790.00 25-09-2018
Rikonstruksion Rruga "Rozar Dodmasej" Qeverisja Vendore Shkodėr 4 003 063.00 05-10-2018
Blerje zjarrefikese per sherbimin e MZSH-se Qeverisja Vendore Belsh 3 208 000.00 23-10-2018
Blerje skorje Qeverisja Vendore Tiranė 900 000.00 23-11-2018
Blerje Materiale Hidraulike Qeverisja Vendore Kavajė 1 666 667.00 02-11-2018
Blerje dhe furnzim drru zjarri per objektet arsimore te Bashkise Peqin. Qeverisja Vendore Peqin 3 333 333.00 13-11-2018
Dekorimi i Qytetit te Himares per festat e fundvitit Qeverisja Vendore Himarė 3 333 300.00 16-11-2018
Rikonstruksion i katėr linjave tė transmetimit Dj 426mm celik nga Hec Lanabregas - takimin me Tub. Dn 700 mm celik Qeverisja Vendore Tiranė 49 106 150.00 20-08-2018
Rikonstruksion Rruga "Lugoēesme Qeverisja Vendore Shkodėr 42 076 966.00 25-09-2018
Rivlersim aktivesh Qeverisja Vendore Shkodėr 3 025 750.00 06-11-2018
Blerje tuba tė brinjėzuar Qeverisja Vendore Tiranė 3 740 500.00 12-10-2018
Blerje mjete pune per PMNZSH Qeverisja Vendore Klos 1 260 000.00 09-11-2018
Rikonstruksion i ngrohjes sė Pallatit tė kulturės A.Moisiu Qeverisja Vendore Durrės 23 333 000.00 20-09-2018
Blerje Kamioncinė pėr nevoja tė Bashkisė Vlorė Qeverisja Vendore Vlorė 1 778 200.00 10-10-2018
Rikonstruksion dhomave te zhveshjes dhe punime plotesuese ne stadiumin e futbollit Qeverisja Vendore Tropojė 2 666 674.00 19-10-2018
Prishje objektesh ndertimore Transport dhe pastrim i inerteve nga prishjet, lirimi i sheshit Blloku urban nr.2 Roskovec. Qeverisja Vendore Roskovec 2 916 680.00 30-10-2018
Ndertim Ura Automobilistike,fshati Mabe Hd=16.2m , Hk=4m, G=5m Qeverisja Vendore Lezhė 6 666 667.00 31-10-2018
Loti 1: “Shėrbim mirėmbajtje mjetet e tjera” Qeverisja Vendore Maliq 0.00 28-06-2018
Ndėrtim rruga (Abaz Ermenji Asim Zeneli Dede Gjon Luli Degezimi rr.Arben Broci mbi kanal Ajet Gjindoli deri tek Abdyl Elmazi). Qeverisja Vendore Kamėz 51 855 538.00 04-10-2018
Rikonstruksion Shkolla e Mesme e Bashkuar "JANI VRETO" Leskovik ,Bashkia Kolonje Qeverisja Vendore Kolonjė 62 756 087.00 03-07-2018
Ndertim i rrjetit te ri shperndares i furnizimit me uje te qytetit Rreshen Qeverisja Vendore Mirditė 83 164 282.00 19-07-2018
Sistemim Asfaltim Rruga Fshati Dolna Gorica (Faza I) Qeverisja Vendore Pustec 5 916 568.00 01-08-2018
Blerje paisje per Fonine e Teatrit "Migjeni" Qeverisja Vendore Shkodėr 1 246 500.00 25-10-2018
Blerje e 7 shtyllave inoksi Qeverisja Vendore Pogradec 4 166 667.00 30-10-2018
Blerje pompe uji per fshatin Nivice Qeverisja Vendore Himarė 1 500 000.00 05-11-2018
Blerje Materiale te Ndryshme, Hidraulike Qeverisja Vendore Vorė 2 800 000.00 01-11-2018
Studim projektim per dy objekte Hamallaj dhe Lagja nr 1 Sukth Qeverisja Vendore Durrės 6 332 000.00 28-09-2018
Loti 1 Punime pusi Qeverisja Vendore Korēė 2 094 873.00 21-09-2018
Rikonstruksioni i shkollės sė mesme tė bashkuar Ymer Lala, Surrel Qeverisja Vendore Tiranė 45 832 598.00 11-10-2018
Riveshje e riparime me asfalt rrugė kryesore dhe dytėsore nė qytet Qeverisja Vendore Shkodėr 9 999 927.00 22-10-2018
Furnizim Vendosje Zbukurime Dekori ne bashkine Vore per festen e vitit te Ri dhe Design dhe Printim Kalendare dhe kartolina Qeverisja Vendore Vorė 2 496 000.00 12-11-2018
Nderhyrje ne Infrastrukturen e Rruges Andrea Papaj,Degezimi 1,Degezimi 2 Qeverisja Vendore Lushnje 22 083 346.20 03-07-2018
Mobilim i salles se Teatrit Bylis, Fier Qeverisja Vendore Fier 7 499 600.00 30-07-2018
MIREMBAJTJE DHE PASTRIM I RRUGEVE NGA DEBORA Qeverisja Vendore Kukės 10 000 000.00 28-09-2018
Shėrbimi i pastrimit nė Njėsinė Administrative Orikum Qeverisja Vendore Vlorė 18 761 848.00 12-10-2018
Blerje dhe instalim soba me dru zjarri Qeverisja Vendore Tiranė 8 332 000.00 17-10-2018
Ujesjelles fshati German ( rrjeti i shperndarjes i fshatit muzhake)" Qeverisja Vendore Mat 8 956 950.00 18-10-2018
Blerje Materiale Ndertimi Qeverisja Vendore Durrės 2 299 499.00 30-10-2018
Rikonstruksion & shtese anesore ne shkollen 9 - vjeēare "Hysi Malko", fshati Kryekuq Qeverisja Vendore Divjakė 34 711 140.00 26-07-2018
Gjelbėrim nė Bashkinė Vlorė Qeverisja Vendore Vlorė 4 020 480.00 02-11-2018
Rruga Jubica e Vogel dhe Jubica e Madhe Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 13 333 333.00 26-09-2018
Blerje Hipoklorit Kalciumi Qeverisja Vendore Peqin 1 650 000.00 06-11-2018
Materiale ndertimi Qeverisja Vendore Selenicė 5 188 500.00 02-10-2018
Sistemim -Asfaltim i rruges "Kallareve", Qereke, Nj.A. Nikel, Kruje" . Qeverisja Vendore Krujė 3 919 644.00 09-10-2018
"Sistemim -Asfaltim i rruges se "Zeneleve", Arrameras , Fushe Kruje" Qeverisja Vendore Krujė 3 194 458.00 09-10-2018
Ndertim kopeshti, fshati Semes, Njesia Administrative Qender, Bashkia Librazhd Qeverisja Vendore Librazhd 1 189 532.00 01-11-2018
"Blerje mjetesh per Bashkine Divjake" Qeverisja Vendore Divjakė 4 166 667.00 05-11-2018
Rikonstruksion Rruga "Lodėrtune Qeverisja Vendore Shkodėr 10 475 890.00 05-10-2018
Rehabilitim i sinjalistikes horizontale dhe vertikale Qeverisja Vendore Mat 2 437 970.00 12-10-2018
Rikonstruksioni i ures se varur fshati Kallarat Qeverisja Vendore Himarė 2 145 582.00 15-10-2018
Rikonstruksioni i KUZ fshati Vranisht Qeverisja Vendore Himarė 1 666 468.00 15-10-2018
"Inspektim,pastrim dhe zhbllokim kolektori me dimensione 500Ų÷Ų2200 mm" Qeverisja Vendore Durrės 7 800 000.00 16-10-2018
Rikualifikim Urban Blloqe Banimi “Qemal Draēini", (tek Sahati) Qeverisja Vendore Shkodėr 23 800 080.00 24-08-2018
Punime pėr mirėmbajtjen e rrugėve (Marrėveshje Kuadėr). Qeverisja Vendore Tropojė 0.00 19-01-2018
Mirėmbajtja e banesave sociale Qeverisja Vendore Durrės 2 472 000.00 12-10-2018
Blerje e dy autoveturave per Administraten e Bashkise Fushe-Arrez Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz 2 916 666.00 24-10-2018
Mirembajtje mjetesh transporti ne Bashkine Fushe-Arrez per vitin 2018 Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz 1 814 166.00 24-10-2018
Rikualifikim i Lulishteve Qeverisja Vendore Tiranė 7 900 000.00 02-11-2018
Rikonstruksion godina e MNZ Qeverisja Vendore Mallakastėr 4 166 667.00 25-10-2018
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Loti 2: Shėrbim mirėmbajtje eskavatorė Qeverisja Vendore Maliq 0.00 17-10-2018
Blerje Lėndė Djegėse Pellet Pėr Ngrohje Qeverisja Vendore Tiranė 6 150 964.00 05-10-2018
Furnizim vendosje dritare dhe dyer duralumini Qeverisja Vendore Tiranė 34 383 238.00 12-09-2018
Blerje kamionēin vetshkarkues Qeverisja Vendore Vau i Dejės 1 666 667.00 24-10-2018
Konstruksion i hapesires multifunksionale Sportive, Qyteti Librazhd Qeverisja Vendore Librazhd 6 009 149.00 29-10-2018
Sherbim i Ruajtjes se Sigurise Fizike per Ambjentet nen administrimin e Ujesjelles Kanalizimeve Mat Qeverisja Vendore Mat 18 374 295.00 18-06-2018
Sherbimi i Ruajtjes Fizike te Objekteve te Ujesjelles Kanalizime sha Pogradec Qeverisja Vendore Pogradec 8 749 662.00 28-09-2018
Mirembajtje, riparim automjetesh Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 2 529 792.00 16-10-2018
Blerje prajmer Qeverisja Vendore Tiranė 1 016 800.00 01-11-2018
Rikonstruksion rruga E ardhmja e Kombit Qeverisja Vendore Durrės 14 998 866.00 17-09-2018
Rikonstruksioni i segmenteve rrugore ne fshatrat Shelcan dhe Bratilė Gramsh. Qeverisja Vendore Gramsh 1 667 000.00 03-10-2018
Rikonstruksion i godinave ne pronesi te Njesive te Qeverisjes Vendore per Strehim Social, Bashkia Diber. Qeverisja Vendore Dibėr 5 683 540.00 12-10-2018
Rikonstruksion i godines se kopshtit nr.2 dhe sistemimi i ambienteve te jashtme Qeverisja Vendore Tropojė 4 518 380.00 10-10-2018
Rikualifikim Urban- Kendi i lojrave Qeverisja Vendore Cėrrik 3 000 000.00 29-06-2018
Blerje e dy makinerive minieskavator Qeverisja Vendore Durrės 13 977 690.00 01-08-2018
Rehabilitimi i rrjetit tė ujėsjellėsit nė zona nė Lagjeve Nr.1, Nr.4, Nr.5, Nr.8, Nr.18, Bashkia Durrės Qeverisja Vendore Durrės 18 180 775.00 06-09-2018
Blerje telajo metalike per kazanet Qeverisja Vendore Tiranė 1 410 500.00 04-10-2018
Rikonstruksion i Ujesjellesit lagjia Gere fshati Iballe (Kaptazhi+linja kryesore) Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz 4 001 617.00 16-10-2018
Blerje materiale kancelarike Qeverisja Vendore Peqin 1 100 000.00 23-07-2018
Rruga Montekarlo + Rruga Kosova + Zgjatimi i rruges Monarkia Shqiptare. Qeverisja Vendore Kamėz 74 427 800.00 18-09-2018
Mirmbajtje e rrugeve rurale gjate periudhes se dimrit Qeverisja Vendore Devoll 10 170 978.00 27-09-2018
Rikualifikimi urban dhe krijimi i ambjenteve te rekreacionit ne fshatin Samatice Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 6 739 990.00 12-10-2018
Ndertim K.U.Z Fshati Trestenik Qeverisja Vendore Devoll 7 967 999.00 22-10-2018
Mirėmbatje e thellė nė banesat sociale Qeverisja Vendore Tiranė 20 068 027.00 06-09-2018
Blerje uniforma dhe veshje tė tjera speciale Qeverisja Vendore Tiranė 1 246 300.00 01-10-2018
Blerje tuba ēeliku, saraēineska, rakorderi etj Qeverisja Vendore Tiranė 7 909 200.00 01-10-2018
Blerje kamioncine Qeverisja Vendore Tiranė 1 230 667.00 15-10-2018
Ndėrtim Shtesė Kati Biblioteka Kuēovė " Qeverisja Vendore Kuēovė 6 053 502.00 16-10-2018
Ruajtja e objekteve te Sh.A UK Vlore me roje private te sigurise fizike Qeverisja Vendore Vlorė 32 947 278.00 16-08-2018
Blerje pajisje pėr kopshte dhe ēerdhet Qeverisja Vendore Durrės 9 506 000.00 06-06-2018
"Ndėrtimi i linjės sė transmetimit dhe depos sė ujit nė fshatin Drenovė " Qeverisja Vendore Korēė 24 000 000.00 23-08-2018
Blerje Asfaltobeton dhe bitum Qeverisja Vendore Elbasan 2 175 000.00 20-09-2018
Blerje dru zjarri, per nevojat e Bashkise Rrogozhine Qeverisja Vendore Rrogozhinė 2 797 000.00 28-09-2018
Platforma multifunksionale e informacionit pėr turistėt dhe qytetarėt pėrmes Web, Infokiosk Qeverisja Vendore Durrės 4 961 200.00 05-10-2018
Grumbullimi i vendburimeve ujore per furnizimin me uje te fshatit Berzeshte, Bashkia Prrenjas. Qeverisja Vendore Prrenjas 10 134 523.00 28-09-2018
Ndėrtimi i rrugėve "Migjeni' dhe "Kadri Roshi" nė Njėsinė Administrative Kashar, Faza II. Qeverisja Vendore Tiranė 39 839 629.48 06-08-2018
Loti 1: Blerje automjete dhe motorra Qeverisja Vendore Fier 8 800 000.00 25-09-2018
Sistemim Asfaltim i rruges se fshatit Jagodine (vazhdim) Qeverisja Vendore Roskovec 15 401 636.00 04-09-2018
Blerje Dru Zjarri per Ngrohje Qeverisja Vendore Devoll 7 359 000.00 11-10-2018
Rikonstruksion i lulishtes "Vaso Kadia Qeverisja Vendore Shkodėr 5 804 029.00 28-09-2018
Loti 2: Shėrbim mirėmbajtje eskavatorė Qeverisja Vendore Maliq 1 762 157.00 17-10-2018
Pėrmirėsim furnizimi me ujė nė rrugėn ”Thoma Koxhaj” Qeverisja Vendore Tiranė 37 919 546.00 17-08-2018
Ndertim i ujesjellesit fshati Goricaj, Lagja Senėz, Njesia Administrative Gradishtė, Bashkia Divjake Qeverisja Vendore Divjakė 1 686 308.00 02-10-2018
Blerje pjesė kėmbimi Qeverisja Vendore Tiranė 4 960 700.00 11-10-2018
Ndertim prite gjatesore me gabiona per rehabilitim rruga e Shese, Lagja Poda, Bashkia Librazhd . Qeverisja Vendore Librazhd 2 592 590.00 03-10-2018
REABILITIM I KANALIT UJITĖS KODĖR - LUME NJA SHTIQĖN Qeverisja Vendore Kukės 1 839 300.00 28-09-2018
Mbikqyrje objekti: Rikonstruksion i shkollės 9 vjeēare "Besėlidhja", qyteti Ballsh Qeverisja Vendore Mallakastėr 1 217 265.00 15-08-2018
Blerje mjete dy rrotak elektrikė tė balancuar pėr Policinė Bashkiake pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Tiranė 3 317 770.00 19-09-2018
Materiale ndertimi per ripaimin e objekteve per sherbimin e MNZ Belsh Qeverisja Vendore Belsh 940 651.00 20-09-2018
Blerje dru zjarri per vitin 2018. Qeverisja Vendore Gramsh 5 502 400.00 04-10-2018
Blerje ushqimesh per Kopshte dhe Ēerdhe Qeverisja Vendore Kukės 5 833 300.00 21-09-2018
Rikonstruksion i kanalit vadites fshati Snosem Njesia administrative Kukur. Qeverisja Vendore Gramsh 833 000.00 02-10-2018
Rikonstruksion i rruges Rrethrrotullimi "Vajza Myzeqare"- Marine, Faza I Qeverisja Vendore Roskovec 20 398 072.00 17-08-2018
Supervizim i objektit Rikonstruksion i shkollės 9 vjeēare Meleq Gostinishti. Qeverisja Vendore Patos 961 128.00 27-09-2018
Rikonstruksion kati perdhe, ish Hotel Sporti Shkoder Qeverisja Vendore Shkodėr 4 697 468.00 04-09-2018
Rikonstruksion rruga Dars Qeverisja Vendore Klos 3 333 333.00 27-09-2018
Servis dhe Pjese Kembimi Qeverisja Vendore Devoll 2 155 750.00 03-10-2018
Blerje pajisje orendi zyre Qeverisja Vendore Tiranė 2 377 000.00 07-09-2018
Ndertim kanalesh te ujrave te zeza Bejne Qeverisja Vendore Klos 2 083 333.00 01-10-2018
Ndėrtim impianti klorinimi dhe rikonstruksion deposh nė Qytetin e Tiranės Qeverisja Vendore Tiranė 30 113 596.00 17-07-2018
Loti i tretė: Blerje Radio komunikimi deri nė 5 km, 3 copė pėr Bashkinė Tiranė pėr vitin 2018” Qeverisja Vendore Tiranė 35 500.00 31-08-2018
Loti i dyte: Blerje Stacion Total – Instrumenti matės me rreze lazėr mbi 1000 m, 2 copė pėr Bashkinė Tiranė pėr vitin 2018” Qeverisja Vendore Tiranė 3 240 000.00 31-08-2018
Loti i pare: ”Blerje GPS – Instrumenti pėr rrjetet kordinative, 2 copė pėr Bashkinė Tiranė pėr vitin 2018” Qeverisja Vendore Tiranė 8 732 667.00 31-08-2018
Blerje dru zjarri dhe pelet Qeverisja Vendore Durrės 9 439 000.00 28-08-2018
Rikonstruksion rruga "Kacelej”. Qeverisja Vendore Shkodėr 5 895 474.00 13-09-2018
Rikonstruksion Rruga "Bashej". Qeverisja Vendore Shkodėr 6 878 484.00 13-09-2018
Shėrbime tė pastrimit dhe gjelbėrimit Qeverisja Vendore Maliq 139 642 150.00 12-03-2018
Blerje matėsa uji Qeverisja Vendore Vlorė 16 910 000.00 23-05-2018
Rikonstruksion i ujesjellesit te Fshatit Prevalle, Njesia Administrative Lunik Qeverisja Vendore Librazhd 1 326 797.00 27-09-2018
Rikon.i rruges kalaja Petralb, Rikon. rruga Gurre e vogel dhe ndertim ure Lela-Arriku Qeverisja Vendore Klos 6 500 000.00 25-10-2018
Rehabilitimi i Kanalit Ujitės Dobrove, Peshkopi Qeverisja Vendore Dibėr 2 500 000.00 30-04-2018
Rikonstruksion i plote i pallatit te sportit "Arjana Arapi" Rreshen Qeverisja Vendore Mirditė 58 831 909.00 26-07-2018
"Rikonstruksion i rrugeve rurale ne Bashkine Librazhd per vitin 2018" Qeverisja Vendore Librazhd 13 165 266.00 27-08-2018
Blerje pllaka betoni dhe materiale te tjera per shtrim rrugesh dhe trotuaresh Qeverisja Vendore Kukės 2 000 000.00 07-09-2018
Loti i VI : Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Sistemim-asfaltim i rrugės Mallkuē Fushė-Mallkuē Kodėr, Nj.A. Bubq Qeverisja Vendore Krujė 224 717.00 20-09-2018
Shpenzime pėr siguracionin e mjeteve tė transportit Qeverisja Vendore Tiranė 1 526 816.00 26-09-2018
Loti I: Mbikqyrje e objektit "Rehabilitimi i shkolles se mesme Muharrem Ēollaku Pogradec" Qeverisja Vendore Pogradec 990 612.00 18-09-2018
Blerje pemė dhe lule dekorative pėr gjelbėrimin e ambienteve tė qytetit Qeverisja Vendore Mallakastėr 5 033 324.00 28-09-2018
"Pėrmirėsimi i objekteve shkollore nė varėsi tė Bashkisė Kėlcyrė" Qeverisja Vendore Kėlcyrė 5 383 505.00 22-10-2018
Loti I: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: “Ndėrtime rrjet shpėrndarės Ujėsjellėsi ne rrugėn "Gani Toptani" Qeverisja Vendore Tiranė 177 053.00 07-05-2018
Loti i tretė: “Supervizioni i punimeve pėr objektin: “Ndėrtim Stacionesh pompimi dhe Deposh nė Ujėsjellėsa Rajonal, Faza II” Qeverisja Vendore Tiranė 877 443.00 25-06-2018
Loti i katėrt: “Supervizioni i punimeve pėr objektin: “Ndėrtim impianti klorinimi dhe rikonstruksion deposh Qytetet” Qeverisja Vendore Tiranė 728 749.00 25-06-2018
Loti i Parė: “Supervizioni i punimeve pėr objektin: “Ndėrtim rrjet ujėsjellėsi dhe kanalizime nė zonėn e Lanabregasit, Faza II” Qeverisja Vendore Tiranė 1 338 853.00 25-06-2018
Rikonstruksion sheshi nė ambientet e Impiantit tė Trajtimit tė Ujėrave tė Ndotura Qeverisja Vendore Durrės 11 154 528.00 20-09-2018
Ndėrtim rrjet ujėsjellėsi dhe kanalizime nė zonėn e Lanabregasit, Faza II Qeverisja Vendore Tiranė 64 369 208.00 09-05-2018
Pastrimi i Kanalit te krahut te majte Kallafet Qeverisja Vendore Vlorė 4 166 667.00 30-08-2018
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Shėrbim printimi fatura uji Qeverisja Vendore Tiranė 0.00 18-10-2018
Blerje pajisje fikėse zjarri Qeverisja Vendore Tiranė 6 174 000.00 01-06-2018
Rehabilitim i banesave te komuniteteve te pafavorizuara Qeverisja Vendore Lushnje 16 664 881.00 27-07-2018
Blerje Materiale per Asfaltim Rruge Rurale 2018 (Segmenti rruga Perlat-Rrushkull) Qeverisja Vendore Durrės 9 999 492.00 15-08-2018
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Loti 2: Shėrbim mirėmbajtje eskavatorė Qeverisja Vendore Maliq 0.00 17-10-2018
Mbikqyrje punimesh per tenderin me objekt:Rikonstruksion i shkolles se mesme te bashkuar 10 Korriku dhe ambjenteve sportive Dushk Qeverisja Vendore Lushnje 1 113 247.00 24-09-2018
Blerje vula per matesat e abonenteve Qeverisja Vendore Sarandė 1 000 000.00 01-06-2018
Rikonstruksion i rruges me nr.Pasurie 1/100 ne lagjen Abaze Qeverisja Vendore Krujė 743 400.00 07-08-2018
Loti 1: Blerje material per ngrohje , dru zjari Qeverisja Vendore Maliq 2 856 250.00 03-09-2018
Loti i IV: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Sistemim-asfaltim i rrugės Krujė-Picrragė (Faza I-rė). Qeverisja Vendore Krujė 264 496.00 20-09-2018
Blerje materiale elektrike per nevojat e shoqerise Qeverisja Vendore Sarandė 2 000 000.00 16-08-2018
Loti 1: “Shėrbim mirėmbajtje mjetet e tjera” Qeverisja Vendore Maliq 0.00 28-06-2018
Rikonstruksion i Trotuareve Shetitorja nr. 2 Kavaje Qeverisja Vendore Kavajė 70 441 537.00 07-08-2018
Loti II: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: “Rikonstruksion rrjet Kanalizimi nė Rrugėn "Qazim Vathi“ Qeverisja Vendore Tiranė 553 055.00 07-05-2018
Ndertim i Kopeshtit te Femijeve qyteti Rreshen Qeverisja Vendore Mirditė 52 200 497.00 20-07-2018
Blerje dru zjarri per ngrohje Qeverisja Vendore Shkodėr 8 000 400.00 01-08-2018
Rikonstruksioni i shkollės 9 vjeēare "Bardhyl Popa" Qeverisja Vendore Elbasan 52 733 871.00 07-08-2018
Mbikqyrje e objekteve shkollore Qeverisja Vendore Mirditė 1 800 412.00 30-08-2018
Blerje pjese nderrimi automjetesh, per nevojat e Bashkise Bulqize Qeverisja Vendore Bulqizė 2 077 500.00 13-09-2018
Blerje rroba pune Qeverisja Vendore Vlorė 1 608 800.00 30-05-2018
Shpenzime ne fondin kullosor, pyjor Publik Qeverisja Vendore Has 1 250 000.00 18-09-2018
Rikualifikimi i Sheshit ne Gruemire Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 4 163 121.00 28-08-2018
Rikonstruksion i rrugės sė lagjes Metushaj, fshati SUK I Qeverisja Vendore Roskovec 14 645 111.00 12-04-2018
Rikonstruksioni i shkolles 9-vjecare "Abdyl Bajraktari" dhe i kopeshtit ne Koplik. Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 64 700 422.00 06-07-2018
Rikonstruksion i nje godine ekzistuese ne Tamare, Malesi e Madhe, per strehim social, Faza e dyte Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 3 298 057.00 24-07-2018
Mirembajtje dhe riparim automjetesh Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 1 463 300.00 10-08-2018
Blerje baze materiale Qeverisja Vendore Shkodėr 577 187.00 30-08-2018
Blerje kamioni pėr nevojat e Bashkisė Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 2 833 333.00 13-09-2018
Rikonstruksion i rruges "Gogallaret", L=890 ml rrugės sė Varrezave, Lagjia Qender, L=280 ml, fshati Ngjeqar. Qeverisja Vendore Roskovec 5 625 133.00 11-09-2018
Blerje materiali per mirembajtje rruge. Qeverisja Vendore Mat 2 500 000.00 22-08-2018
Blerje makina pastrimi. Qeverisja Vendore Elbasan 5 000 000.00 18-07-2018
Sistemim - Asfaltim Rruga Paralel me Autostradėn, Qendėr Vorė - Xhami, qyteti Vorė Qeverisja Vendore Vorė 28 031 803.00 30-07-2018
Zėvendėsimi i ndriēuesve tė dėmtuar (dekorativ & zinkat) dhe Shtesė ndriēuesish tek shtyllat ekzistuese nė rrugėn "Martin Camaj” Qeverisja Vendore Shkodėr 2 438 912.00 15-08-2018
Furnizime me automjete pėr mbledhjen e mbeturinave dhe konteniere Qeverisja Vendore Tiranė 4 183 333.00 07-09-2018
Blerje Materiale Pastrimi Qeverisja Vendore Tiranė 4 889 417.00 08-05-2018
Ndėrtim i palestrės sė shkollės "Nėnė Tereza" , Lezhė (Faza II ) Qeverisja Vendore Lezhė 26 666 667.00 30-07-2018
Ndertim i kopshtit lagja : "Beslidhja" Qeverisja Vendore Lezhė 43 318 135.00 31-07-2018
Rezervuari Goraj Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 4 865 706.00 31-07-2018
Sistemim asfaltim Rruga ne Gruemire Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 8 333 333.00 02-08-2018
Sistemim asfaltim Rruga e Kaldrunit Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 8 333 333.00 02-08-2018
Sistemim asfaltim Rruga e Ducajve Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 9 999 988.00 02-08-2018
Shėrbimi, Pastrimit, Gjelbėrimit, Varreza, Dekorit, nė territorin e Bashkisė Rrogozhinė Qeverisja Vendore Rrogozhinė 180 000 000.00 09-08-2018
Blerje Fadrome dhe Rimorkjator pėr nevojat e Bashkisė Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 5 333 333.00 10-09-2018
Sistemim Asfaltim i rrugės "Rrethrrotullimi - Yzedin Hatillari" Qeverisja Vendore Roskovec 17 577 083.00 12-04-2018
Rikonstruksion i shkollės sė mesme "5 Tetori" Qeverisja Vendore Kuēovė 43 528 333.00 16-07-2018
" Rikonstruksion ēatie Vatra e Kultures Gline" Qeverisja Vendore Dropull 948 118.00 30-08-2018
Supervizim i objektit “Rikonstruksion i rrugės “Koli Marku" Qeverisja Vendore Patos 1 203 333.00 03-09-2018
Loti 4 - Mbikqyrje punimesh ne objektin Mirembajtje kanale ujitese dhe kulluese Qeverisja Vendore Berat 71 173.00 22-08-2018
Blerje karburant, Naftė, pėr Bashkinė Mirditė Qeverisja Vendore Mirditė 5 188 608.00 29-08-2018
Permiresimi i kushteve te banimit per Komunitete te pafavorizuara ne Bashkine Devoll Qeverisja Vendore Devoll 13 477 369.16 30-07-2018
Vazhdim punimesh nė objektin "Rikualifikimi i bllokut tė banesave kufizuar nga rrugėt "Bulevardi Ismail Qemali", "Rruga Hasan Kushta", "Rruga Gjergj Araniti" dhe "Bulevardi Gjergj Kastrioti" Qeverisja Vendore Vlorė 17 000 000.00 26-07-2018
Sistemim Blloku tek ish Ferma, Loti I Qeverisja Vendore Pogradec 103 117 457.00 01-08-2018
Blerje materiale hidraulike Qeverisja Vendore Vlorė 31 086 929.00 11-06-2018
Rindertim i shkolles 9-vjecare Muharrem Dollaku, Shijak Qeverisja Vendore Shijak 65 888 761.00 17-07-2018
Projekte per permiresimin e kushteve te banimit per komunitete te pafavorizuara, Bashkia Vau Dejes Qeverisja Vendore Vau i Dejės 21 947 251.00 01-08-2018
Ndertim i Sheshit te Bashkise Malesi e Madhe Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 6 376 167.00 30-08-2018
Rikonstruksion zyra e keshillit Qeverisja Vendore Klos 2 500 000.00 20-07-2018
Sistemim Asfaltim i rrugės "Haxhi Brari" Qeverisja Vendore Tiranė 11 666 659.40 06-08-2018
Blerje dru zjari per ngrohje Qeverisja Vendore Pėrmet 1 232 000.00 03-09-2018
Blerje karburanti pėr automjetet e bashkisė Konispol pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Konispol 7 951 000.00 12-04-2018
Rikonstruksioni i rruges Xhokallaret, fshati Strum Qeverisja Vendore Roskovec 9 464 332.00 16-08-2018
Rikonstruksion i rruges se Varrezave, fshati Velmish Qeverisja Vendore Roskovec 3 492 683.00 17-08-2018
Sinjalistika Turistike Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 6 008 933.00 28-08-2018
Ruajtja e godinės dhe e ambienteve rrethuese tė godinės sė institucionit me roje private Qeverisja Vendore Poliēan 2 079 047.00 25-04-2018
Studim Projektim, Rikualifikimi i Parkut Industrial ( Ish-Tec Ndėrtim Montim ) Qeverisja Vendore Kuēovė 5 206 250.00 24-05-2018
Rikonstruksion i shkollės “Balil Pelari” Qeverisja Vendore Vlorė 25 000 000.00 09-07-2018
Blerje karburanti Qeverisja Vendore Shijak 4 500 000.00 10-07-2018
Rikonstruksion dhe shtese anesore shkolla e Mesme e Bashkuar “ Isa Alla”, fshati Zgosht , NJ.A Lunik Qeverisja Vendore Librazhd 47 060 671.00 13-07-2018
Blerje e dy automjeteve tė pėrdorura pėr nevojat e UK.KO Sh.A Qeverisja Vendore Korēė 4 000 000.00 31-07-2018
Rehabilitimi urban i zones perreth fushes se Sportit, Librazhd Qeverisja Vendore Librazhd 9 569 723.00 31-08-2018
Mirembajtja e automjeteve dhe makinerive te Ndermarjes» (Marrėveshje Kuadėr). Qeverisja Vendore Sarandė 0.00 26-04-2018
Rikonstruksion shkolla "Asim Vokshi", Bajram Curri Qeverisja Vendore Tropojė 63 926 811.00 02-07-2018
Rehabilitim i ambienteve sportive + palester shkolla Alush Grepcka". Qeverisja Vendore Roskovec 47 824 279.00 06-07-2018
Rikonstruksion i shkolles se mesme te bashkuar 10 Korriku dhe ambjenteve sportive Dushk Qeverisja Vendore Lushnje 82 776 670.22 19-07-2018
Permiresimi i kushteve te banimit per komunitete te pafavorizuara ne Bashkine Librazhd Qeverisja Vendore Librazhd 22 499 729.00 23-07-2018
Riparim ēatia e godinės sė Bashkisė Shkodėr Qeverisja Vendore Shkodėr 3 285 021.00 07-08-2018
Riparim transformatori 2500 kva Qeverisja Vendore Shkodėr 3 340 000.00 16-08-2018
Blerje Rakorderi Qeverisja Vendore Kavajė 2 934 150.00 22-08-2018
Asfaltim i rrugės kryesore sė fshatit Velmish. Qeverisja Vendore Roskovec 11 802 344.00 16-04-2018
Rrugė tė brendshme me beton dhe ndriēim nė fshatin Gjashtė Qeverisja Vendore Sarandė 5 200 000.00 09-07-2018
Rikonstruksion i shkollės 9-vjecare Qytet i ri, Bulqize Qeverisja Vendore Bulqizė 66 017 951.00 19-07-2018
Rahabilitim i rrugėve lagje Peka dhe Pazari i Vjetėr, Bashkia Has. Qeverisja Vendore Has 46 942 988.00 23-07-2018
Rikonstruksion Unaza Perėndimore Krastė Faza II, Bashkia Bulqize Qeverisja Vendore Bulqizė 7 285 543.00 26-07-2018
Rikonstruksion i rruges se Beqallareve, fshati Mbers Qeverisja Vendore Roskovec 1 316 176.00 14-08-2018
Loti 1 -“Blerje fruta perime” Qeverisja Vendore Elbasan 212 843.00 17-08-2018
Loti 2 - “Blerje Produkte Ushqimore” Qeverisja Vendore Elbasan 430 237.00 17-08-2018
Loti 3 - “Blerje Bulmet” Qeverisja Vendore Elbasan 452 283.00 17-08-2018
Loti 4 - “Blerje Mish” Qeverisja Vendore Elbasan 441 108.00 17-08-2018
Sherbime mirembajtje automjeteve tranportit Qeverisja Vendore Has 1 416 600.00 22-08-2018
Blerje Pajisje Kompjuterike pėr Nevoja tė Shoqėrisė Qeverisja Vendore Tiranė 9 199 361.00 29-03-2018
Rrethimi I varrezave publike tek reparti rr. Konferenca e Mukjes Babrru koder tek Tunelet & rruge Qeverisja Vendore Kamėz 26 503 287.00 07-06-2018
Blerje automjeti VAN per nevoja te bashkise Qeverisja Vendore Finiq 2 500 000.00 18-07-2018
Rehabilitimi i banesave tė komunitetit rom dhe egjiptian Qeverisja Vendore Elbasan 11 875 705.00 03-08-2018
Shpenzime per mirmbajtjen e rrugeve te brendshme te qytetin Bulqize Qeverisja Vendore Bulqizė 2 496 711.00 22-08-2018
Blerje materiale elektrike per nevojat e shoqerise Qeverisja Vendore Sarandė 2 000 000.00 16-08-2018
Rikonstruksion i Shkolles 9-vjeēare Mamez Qeverisja Vendore Kukės 20 523 636.00 29-06-2018
Blerje e dy kamionēinave vet-shkarkuese Qeverisja Vendore Vlorė 3 000 000.00 14-08-2018
Sinjalistike vertikale Tabela Qeverisja Vendore Sarandė 1 500 000.00 21-06-2018
Asfaltimi i objekteve tė investimeve dhe mirėmbajtjes sė rrjetit UKT sha Qeverisja Vendore Tiranė 14 885 745.00 29-06-2018
Rikonstruksion i shkolles artistike Jakov Xoxa Fier Qeverisja Vendore Fier 34 070 544.00 29-06-2018
Shėrbimi i dekorit nė Bashkinė Vlorė Qeverisja Vendore Vlorė 2 917 112.00 10-07-2018
Blerje artikuj te ndryshem ushqimor per nevojat e Institucioneve te Varesise se Bashkise(Shkolla Speciale) Qeverisja Vendore Shkodėr 2 136 382.00 01-08-2018
Mirembajtje e zakonshme e objekteve arsimore Qeverisja Vendore Shkodėr 2 499 800.00 14-08-2018
Blerje artikuj te ndryshem ushqimor per nevojat e Konvikteve Qeverisja Vendore Shkodėr 4 712 596.00 17-08-2018
Rikonstruksion i trotuarėve dhe rrugės “Hoxha Tahsim” dhe “Xhanfize Keko” Qeverisja Vendore Tiranė 100 590 970.08 11-06-2018
Investim treg i hapur Qeverisja Vendore Mat 17 771 829.00 10-07-2018
Rikonstruksion i rrjetit te brendshem te ujesjellsit Kote, Brataj ,Sevaster Qeverisja Vendore Selenicė 14 130 961.00 20-07-2018
Rehabilitim, Pastrim i kanaleve kulluese Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 5 115 462.00 02-08-2018
Blerje shėrbimi pėr projektin Fillo me njė ide-Fito njė intership nė Bashkinė e Tiranės, Qeverisja Vendore Tiranė 1 243 193.00 08-08-2018
Ndėrtim shkolla 9 vjeēare, Lagjja Frutikulturė, Kamėz Qeverisja Vendore Kamėz 161 559 675.00 20-06-2018
Blerje pajisje elektronike Qeverisja Vendore Shijak 1 247 300.00 23-07-2018
Blerje materiale per sherbime per shkollat , kopshtet dhe ēerdhet e Bashkise Bulqize per vitin 2018 Qeverisja Vendore Bulqizė 4 166 667.00 26-07-2018
Shfrytezim i parceles ne ngastren 82/a,Fan -Xhuxhe,per prodhim te lendeve drusore dhe blerje e tyre ne bashkine Mirdite Qeverisja Vendore Mirditė 2 125 271.00 01-08-2018
Blerje solari Qeverisja Vendore Tiranė 4 166 667.00 03-08-2018
Blerje materiale ndertimi Qeverisja Vendore Pogradec 782 541.00 06-08-2018
Loti 5 - “Blerje Bukė” Qeverisja Vendore Elbasan 136 000.00 17-08-2018
Marrje me qera te skenes dhe ndricimit - Loti II Qeverisja Vendore Librazhd 166 667.00 24-08-2018
Ndėrtim trotuari pėrgjatė rrugės Nacionale Fier-Berat (nė fshatin Zharrės) si dhe ndėrtimi i dy urave pėr kėmbesorė nė krah tė urės sė automjeteve Qeverisja Vendore Patos 5 563 624.00 18-07-2018
Blerje Materiale Elektrike dhe Mekanike Qeverisja Vendore Tiranė 2 797 942.00 02-07-2018
Rikonstruksioni i kopshtit nr 1 Qeverisja Vendore Kuēovė 6 903 243.00 25-07-2018
Furnizim me materiale tė buta pėr 3 kopshtet dhe ēerdhen e qytetit Lezhe Qeverisja Vendore Lezhė 1 317 420.00 31-07-2018
Blerje uniformash per Policine Bashkiake dhe MZSH-ne Qeverisja Vendore Shijak 829 296.00 01-08-2018
Mirembajtje rruge (riparim asfalti) Qeverisja Vendore Pogradec 1 216 601.00 06-08-2018
Shėrbim Interneti pėr UKT Qeverisja Vendore Tiranė 3 800 000.00 04-05-2018
Rikonstruksioni i shkolles se mesme Shtiqen Qeverisja Vendore Kukės 17 842 990.00 29-06-2018
Blerje vajra Qeverisja Vendore Tropojė 150 000.00 10-07-2018
Rehabilitim dhe risistemim i Merkatos Rus(faza e dyte) Qeverisja Vendore Shkodėr 1 210 749.00 03-08-2018
Mirmbajtje automjetesh, Bashkia Bulqize Qeverisja Vendore Bulqizė 1 000 000.00 08-08-2018
Rikonstruksion i Shkolles se Mesme 70 Vjetori i Pavaresise ne Fushe-Arrez. Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz 57 189 910.00 03-07-2018
Rikonstruksion i Shkolles 9-vjeēare Iballe Njesia Administrative Iballe. Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz 18 131 244.00 03-07-2018
Investime ndriēim rrugė dytėsore Qeverisja Vendore Shkodėr 4 977 443.00 24-07-2018
Lyerje e ambjenteve tė Konvikteve tė Shkollave tė Mesme pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Tiranė 3 642 312.00 16-05-2018
Mirembajtje Shkollash Qeverisja Vendore Himarė 4 166 666.00 02-07-2018
Mbikqyerje tė Rindėrtim i shkollės 9- vjeēare, fshati Letaj, Has Qeverisja Vendore Has 500 000.00 16-07-2018
Rikonstruksion i shkolles Zeqo Dermyshi, fshati Mashan, Njesia Administrative Kodovjat. Qeverisja Vendore Gramsh 3 333 333.00 23-07-2018
Rikonstruksioni i Kopeshtit Borsh Qeverisja Vendore Himarė 5 414 167.00 24-07-2018
Blerje materiale pastrimi Qeverisja Vendore Shkodėr 1 563 560.00 31-07-2018
Riparime e disa automjeteve te Bashkise Skrapar Qeverisja Vendore Skrapar 785 700.00 31-07-2018
Ambjente Sportive dhe Rikonstruksion i Shkolles se Mesme te Bashkuar "Shaban Sheshori" godina 1, Preze Qeverisja Vendore Vorė 41 063 240.00 29-06-2018
Rikonstruksion i rrugeve te brendshme Qeverisja Vendore Libohovė 1 196 666.00 11-07-2018
Furnizim vendosje e dy pompava per repartin e KUZ dhe nje pompe dozimi per repartin e klorit Qeverisja Vendore Vlorė 1 373 900.00 02-08-2018
Loti III - Blerje bojėra Qeverisja Vendore Patos 552 070.00 24-07-2018
Loti II - Materiale hidraulike dhe elektrike Qeverisja Vendore Patos 1 016 994.00 24-07-2018
Furnizim me baze materiale per mirembajtjen e shkollave per vitin 2018 Qeverisja Vendore Lezhė 10 832 706.00 23-07-2018
Blerje kamion veteshkarkues per Agjensine e Puneve Publike Qeverisja Vendore Librazhd 3 750 000.00 26-07-2018
Permiresimi i kushteve te banimit te komuniteteve te pafavorizuara. Qeverisja Vendore Roskovec 9 184 121.00 01-08-2018
Rikualifikim Urban blloqe banimi "Tepe" (tek Vasiejt) Qeverisja Vendore Shkodėr 6 276 854.00 03-07-2018
Blerje Materiale Elektrike per nevojat e Bashkise Diber, 2018. Qeverisja Vendore Dibėr 1 250 000.00 13-07-2018
Blerje materiale hidraulike , elektrike e ndertimi per Arsimin Qeverisja Vendore Gramsh 1 200 600.00 31-07-2018
Blerje paisje per aparatin e Bashkise Berat Qeverisja Vendore Berat 1 057 418.00 31-05-2018
Rikonstruksioni i rrugės “Dhimitėr Shuteriqi” Qeverisja Vendore Tiranė 44 962 272.00 31-05-2018
Loti 3 Mbikqyrje punimesh ne objektin Restaurim i mureve te Kalase Berat Qeverisja Vendore Berat 109 383.00 06-07-2018
Rikonstruksion i kanaleve vaditese, njesite administrative Qukės, Rrajcė, Stravaj Bashkia Prrenjas. Qeverisja Vendore Prrenjas 4 583 283.00 25-07-2018
Shpenzime per mirembajtje te trotuareve, rrugeve rurale, veprave ujore, rrjete etj Qeverisja Vendore Librazhd 3 165 460.00 31-07-2018
Blerje automjet 4x4 me kalueshmėri tė lartė Qeverisja Vendore Tiranė 2 460 000.00 06-08-2018
Mirmbajtje tė software Qeverisja Vendore Tiranė 7 992 000.00 27-07-2018
Ndertim Rruge (Veli Dede & Xhorxh Martini & Prengaj & Zigur Lelo ) Babrru Qeverisja Vendore Kamėz 28 974 945.00 30-05-2018
Rruga " Arras" & Rr.'Horizonti'' & Rruga " Kaltersia"( Vazhdimi & Rruga " Bulqiza" & Rruga " Segment Rruga Arberit Qeverisja Vendore Kamėz 12 507 744.00 05-06-2018
Nd.Rruga "Myslim Shyri & Serafin Kodra" Babrru Qendėr Qeverisja Vendore Kamėz 5 589 458.00 07-06-2018
Shpenzime pėr qeramarrje aparate dhe pajisje teknike, makineri etj Qeverisja Vendore Tiranė 826 200.00 02-08-2018
Blerje Mish i fresket per nevojat e Kopshteve dhe Ēerdheve, Bashkia Diber, 2018. Qeverisja Vendore Dibėr 1 268 167.00 27-07-2018
Blerje karburant pėr nevojat e Bashkisė Sarandė Qeverisja Vendore Sarandė 5 000 000.00 01-06-2018
Blerje pjesė kėmbimi pėr pompat shumėshkallėshe tė Stacionit tė Pompave tė ujit tė pijėshėm Turan. Qeverisja Vendore Korēė 1 550 000.00 01-08-2018
Blerje Materiale Hidraulike dhe Sanitare Qeverisja Vendore Devoll 832 925.00 06-08-2018
Blerje minibus pėr kl.e shumėsporteve Qeverisja Vendore Durrės 2 666 667.00 13-06-2018
Loti II: Blerje materiale ndriēimi pėr Bashkinė Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 767 353.00 19-06-2018
Rikonstruksion i Rrugės sė Varrezave, fshati Marinėz (Asfaltim ) Qeverisja Vendore Roskovec 5 749 476.00 20-06-2018
Shėrbimi mirėmbajtjes tė varrezave publike dhe tė dėshmorėve tė Bashkisė Vlorė Qeverisja Vendore Vlorė 7 703 178.00 10-07-2018
Ndėrtim i shkarkuesve katastrofikė nė rezervuare Qeverisja Vendore Shijak 1 408 066.00 10-07-2018
Azhornim per rregjistrim fillestar te zones kadastrale te fshatit Qarrishte, Nj.A.Qendre Qeverisja Vendore Librazhd 2 063 550.00 31-07-2018
Blerje dru zjarri per nevojat e Institucioneve Arsimore, Bashkia Diber, 2018. Qeverisja Vendore Dibėr 10 500 000.00 02-07-2018
Programe inxhinierike pėr Bashkinė Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 3 749 980.00 02-07-2018
Blerje shtylla ndriēimi dhe ndriēues Qeverisja Vendore Vlorė 4 000 000.00 20-07-2018
Blerje materiale hidraulike per Bashkine Kruje Qeverisja Vendore Krujė 1 250 000.00 25-07-2018
Rikonstruksioni i shkollės 9-vjeēare “Refat Keli” Qeverisja Vendore Poliēan 37 077 693.00 26-06-2018
Blerje materiale pastrimi Qeverisja Vendore Peqin 958 000.00 03-07-2018
Blerje Automjete zjarrfikėse pėr sektorin e SHMZSH Qeverisja Vendore Elbasan 16 750 000.00 16-07-2018
Rikonstruksioni i rruges se lagjes Kurtaj,fshati Kurtaj,fshati Ngjeqar-faza 1 Qeverisja Vendore Roskovec 14 903 982.00 11-06-2018
Blerje paisje elektrike & aksesoret Qeverisja Vendore Fier 8 387 470.00 29-06-2018
Blerje Gazoil D1 Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 1 375 996.00 26-07-2018
Ndėrtimi i Parkut Rekreativ, Lagjia nr. 2, tek Ish-Ushtria , Faza I-rė Qeverisja Vendore Kavajė 57 800 015.00 27-04-2018
Blerje ujė i pijshėm pėr punonjėsit e Bashkisė Tiranė pėr vitin 2018. Qeverisja Vendore Tiranė 1 404 957.00 18-06-2018
Rikonstruksion i shkolles 9-vjeēare ‘’Koli Baba” Qeverisja Vendore Gramsh 10 833 000.00 19-06-2018
Rikonstruksioni i rrugės Automobilistike Dumberas, Njesia Administrative Kushove. Qeverisja Vendore Gramsh 2 083 000.00 04-07-2018
FV Gjelbėrim nė qytet Qeverisja Vendore Durrės 16 655 000.00 15-05-2018
Rikostruksion i Urės nė Qendėr tė Qytetit Kėlcyrė Qeverisja Vendore Kėlcyrė 4 166 666.00 23-05-2018
Rikonstruksion i Ujesjellesit te fshatit Krume dhe Zahrisht, punime shtese Qeverisja Vendore Has 16 631 341.00 02-07-2018
Blerje pajisje audiovizuale pėr pallatin e kulturės Qeverisja Vendore Durrės 700 000.00 10-07-2018
Mbikqyrje e punimeve te objektit “Rikonstruksion i Ujesjellesit te fshatit Krume dhe Zahrisht, punime shtese Qeverisja Vendore Has 280 000.00 16-07-2018
Blerje elektropompa pėr nevoja tė Shoqėrisė Qeverisja Vendore Tiranė 11 600 000.00 18-05-2018
Ndėrtimi i rrjetit shpėrndarės i furnizimit me ujė tė qytetit tė Poliēanit, rikonstruksioni i stacionit tė pompimit dhe linjės sė dėrgimit Qeverisja Vendore Poliēan 78 570 295.00 29-06-2018
Rikonstruksion i poligonit te qitjes Qeverisja Vendore Tiranė 4 166 667.00 19-07-2018
Blerje Ushqimesh Qeverisja Vendore Mat 4 840 000.00 02-03-2018
Blerje Materiale Elektroda, Oksigjen pėr Nevoja tė Shoqėrisė Qeverisja Vendore Tiranė 7 930 000.00 27-06-2018
Instalimi i sistemit ujėmatės Elektromagnetik nė Depot e Tiranės (Faza I) Qeverisja Vendore Tiranė 47 227 442.00 19-04-2018
Furnizim vendosje peme dekorative dhe te ndryshme Qeverisja Vendore Fier 6 660 600.00 22-06-2018
Rikonstruksion i Terraces se Shkolles Haxhi Hajdari te fshatit Golem Qeverisja Vendore Shkodėr 1 703 608.00 03-07-2018
Rikonstruksion i ēatisė sė shkollės Veli Tela Muriqan Qeverisja Vendore Shkodėr 2 018 461.00 03-07-2018
Blerje materiale hidraulike per nevojat e Ujėsjellėsh sh.a Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 1 500 000.00 05-07-2018
Logu i Bjeshkeve Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 1 250 000.00 23-07-2018
Sistemim asfaltim i Rruges Qender Stajkė-Varreza, faza e dytė Qeverisja Vendore Vau i Dejės 15 833 333.00 31-05-2018
Rikonstruksioni I Rruges se vorrezave te fshatit Sasaj (Vazhdim ) Qeverisja Vendore Himarė 10 000 000.00 09-07-2018
Blerje gaz te lengshem per ngrohje Qeverisja Vendore Shkodėr 2 014 650.00 10-07-2018
Loti i V-tė: “Shėrbime riparimi ura auto e Boksit nė Plan-Gjuraj” Qeverisja Vendore Shkodėr 446 204.00 24-05-2018
Punime rinovimi te rrethimit te dy shkollave ne Gorre dhe rinovimi instalimeve elektrike H/Sanitare te shkolles 9 vjeēare (mesme), Bashkia Kurbin Qeverisja Vendore Kurbin 4 884 518.00 20-06-2018
Rul me disqe Qeverisja Vendore Tiranė 3 580 000.00 02-07-2018
Blerje materjale objekti: "Rehabilitim i bllokut urban L.Braho" Qeverisja Vendore Roskovec 3 699 179.00 17-05-2018
Blerje Kancelari dhe Bojra pėr vitin 2018 pėr Bashkinė, QKR, Agjensia e Pyjeve dhe SHMZSH Qeverisja Vendore Elbasan 5 391 933.00 29-03-2018
Blerje pajisje makineri Qeverisja Vendore Durrės 19 600 000.00 02-05-2018
Zgjerimi kapaciteti tė Backup-It nė Primary site dhe Krijimi njė Disaster Recovery (DR) SITE. Qeverisja Vendore Tiranė 17 946 850.00 22-06-2018
Shpenzime pėr mirėmbajtjen e rrugėve, vepra ujore, rrjet hidrik, elektrik, telefonik, ngrohje, etj Qeverisja Vendore Tiranė 4 999 692.00 22-06-2018
Loti i II-tė: “Mirėmbajtje rruga Qafethore-Thethe-Nderlysaj” Qeverisja Vendore Shkodėr 802 680.00 24-05-2018
Loti i IV-tė: “Mirėmbajtje dhe riparime nė rrugėn Ura e Mesit-Prekal” Qeverisja Vendore Shkodėr 388 965.00 24-05-2018
Pastrimi dhe permiresimi i parcelave pyjore nė NJA Shale, Shosh Qeverisja Vendore Shkodėr 849 931.00 29-06-2018
Shpenzime pėr mirėmbajtjen e rrugėve rurale Qeverisja Vendore Kuēovė 7 572 460.00 29-06-2018
Mirėmbajtje e skemės ujitėse Qeverisja Vendore Shkodėr 5 824 367.00 06-07-2018
Rikonstruksion i pjesshem i kopshtit "Ismet Sali" Bruēaj Qeverisja Vendore Shkodėr 2 280 833.00 29-06-2018
Blerje makinė me rul Qeverisja Vendore Pogradec 1 333 333.00 02-07-2018
Mirembajtje ujesjelles, rikontruksioni i linjes se ujesjellesit Kostren 1 dhe vepres se marjes Qeverisja Vendore Berat 4 166 587.00 06-07-2018
Ndertim Ēezma Qeverisja Vendore Tepelenė 1 383 642.00 06-07-2018
Blerje automjete nė funksion tė administratės Qeverisja Vendore Shkodėr 3 330 000.00 10-07-2018
Blerje karburant gazoil pėr automjetet e Agjencisė sė Mbrojtjes sė Konsumatorit Qeverisja Vendore Tiranė 1 500 000.00 10-07-2018
Loti 1: “Shėrbim mirėmbajtje mjetet e tjera” Qeverisja Vendore Maliq 1 770 540.00 28-06-2018
Qira objekti per stacionimin e mjeteve te Bashkise Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 1 274 880.00 02-07-2018
Faqe interneti per publikim te dhenash 360 grade (Tur virtual) Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 1 333 333.00 06-07-2018
Ndėrtim ujėsjellėsi i fshatit Luzhe, NJA Llugaj, faza e parė Qeverisja Vendore Tropojė 3 428 055.00 17-05-2018
Mallra ushqimore pėr kopshtin me drekė Qeverisja Vendore Roskovec 2 294 909.00 03-04-2018
Hidroizolim tarraca e Qendrės Kulturore Qeverisja Vendore Pogradec 3 251 760.00 17-05-2018
Rikonstruksion i rrjetit te ndriēimit rrugor ne fshatrat e Bashkise Konispol Qeverisja Vendore Konispol 10 172 348.00 29-05-2018
Sinjalistikė pėr korsi biēikletash Qeverisja Vendore Tiranė 54 545 000.00 14-06-2018
Mbrojtje e tokes bujqesore ne Bashkine Librazhd per vitin 2018" Qeverisja Vendore Librazhd 6 666 208.00 03-07-2018
Ndėrtim urash nė fshatrat Lugu i Tropojes, Shumice e Zogaj Qeverisja Vendore Tropojė 3 835 029.00 22-05-2018
Blerje automjet me goma dhe zinxhir Qeverisja Vendore Selenicė 11 000 000.00 07-06-2018
Blerje minibus pėr PLM Qeverisja Vendore Durrės 2 250 000.00 13-06-2018
Blerje automjete zjarrfikese pėr Sektorin SHMZSH Qeverisja Vendore Finiq 5 000 000.00 22-06-2018
Mirėmbajtje Prodhimi (Mekanike) Qeverisja Vendore Tiranė 1 000 000.00 02-07-2018
Blerje Materiale Ndėrtimi (ēimento, rėrė, granil, tuba etj) Qeverisja Vendore Tiranė 1 666 660.00 03-07-2018
Shėrbime tė tjera, shėrbim pėr pastrimin me makineri i algave dhe shkurreve te liqenit Qeverisja Vendore Tiranė 1 666 667.00 04-07-2018
Rikonstruksion i Kopshtit Lagja e Re, Bashkia Bulqize Qeverisja Vendore Bulqizė 16 666 667.00 31-05-2018
Blerje dhe instalim soba me pellet Qeverisja Vendore Tiranė 12 499 653.00 01-06-2018
Furnizim dhe vendosje pompa per depo Lekures Qeverisja Vendore Sarandė 5 005 688.00 21-06-2018
Blerje goma per makineritė e ASHP-sė. Qeverisja Vendore Elbasan 1 000 000.00 28-06-2018
Blerje pajisje kompjuterike dhe informatike. Qeverisja Vendore Durrės 7 998 000.00 02-07-2018
Blerje materiale elektrike Qeverisja Vendore Peqin 1 250 000.00 10-07-2018
Blerje tuba betoni Qeverisja Vendore Peqin 904 296.00 10-07-2018
Blerje pllaka varresh (kostume varresh) Qeverisja Vendore Kamėz 1 581 655.00 12-07-2018
Rikonstruksion I Fasadave ne lagjen Murat Ēelebiu " Qeverisja Vendore Berat 37 589 184.00 02-05-2018
Rikonstruksion i rrugės “Fatmir Haxhiu” Qeverisja Vendore Tiranė 29 156 454.00 04-05-2018
Ndertim stacioni i pompimit tek lagja "Baba Rexhepi" Qeverisja Vendore Sarandė 4 140 323.00 21-06-2018
Karburant pėr Automjete Qeverisja Vendore Kėlcyrė 8 839 562.00 21-06-2018
Blerje pjese nderrimi, goma dhe bateri per mjetet e bashkise Qeverisja Vendore Roskovec 5 954 420.00 05-03-2018
Furnizim dhe vendosje Matesa Uji Qeverisja Vendore Vau i Dejės 2 500 000.00 05-07-2018
FV: Pulti i komandimit i sistemit tė ndriēimit pėr P.Kulturės A.Moisiu Qeverisja Vendore Durrės 1 750 000.00 18-06-2018
Blerje Fruta-Perime per nevojat e Kopshteve dhe Ēerdheve, Bashkia Diber, 2018 Qeverisja Vendore Dibėr 2 780 600.00 09-07-2018
Blerje pajisje pėr detektimin e rrjedhjeve tė ujit Qeverisja Vendore Korēė 13 230 000.00 23-03-2018
Pritat e lumenjve (Lumi Verdove) Qeverisja Vendore Pogradec 2 512 867.00 12-06-2018
"Ndėrtim trotuari Rruga "PASHTRIKU" , dhe rehabilitime pjesore nė rrugica e trotuare tė brendeshme nė Qytetin Krumė Qeverisja Vendore Has 2 195 050.00 12-06-2018
Pjesė kėmbimi pėr mjetet e transportit pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Mallakastėr 5 416 667.00 21-06-2018
Botim i Gazetės Almanak tė Bashkisė Elbasan pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Elbasan 640 000.00 02-07-2018
Lyerje dhe mirėmbajtje e objekteve tė Arsimit dhe Kulturės tė Bashkisė Librazhd dhe Njėsive Administrative Qeverisja Vendore Librazhd 3 279 552.00 04-06-2018
Blerje mjet zjarrfikes Qeverisja Vendore Maliq 3 333 300.00 07-06-2018
Rikonstruksion I rrugės sė Varrezave, fshati Strum, L=229m Qeverisja Vendore Roskovec 2 421 897.00 14-06-2018
Rikonstruksion rrjet Kanalizimi nė Rrugėn: "Qazim Vathi" Qeverisja Vendore Tiranė 22 300 628.00 23-04-2018
Ndėrtim rrjet Ujėsjellėsi nė Shkozėn e sipėrme dhe Ndėrtim Depo uji Qeverisja Vendore Tiranė 19 522 224.00 27-04-2018
Riparim dhe Ndryshim Katit te Trete te Stadiumit Himare Qeverisja Vendore Himarė 7 949 997.00 31-05-2018
Zhvillime shtese, licensa si dhe sherbimi i mirembajtjes Qeverisja Vendore Berat 6 700 000.00 19-06-2018
Blerje e njė makinerie profesionale pėr pastrimin e mbetjeve nė parqe si dhe 50 koshave tė pastrimit Qeverisja Vendore Tiranė 7 881 683.00 02-07-2018
Rikonstruksion i linjės sė ujėsjellėsit Kronjza - Rezervuaret Ujėmbledhės Leskovik, Bashkia Kolonjė (faza e dytė) Qeverisja Vendore Kolonjė 2 487 500.00 28-05-2018
Blerje asfaltobetoni Qeverisja Vendore Lushnje 8 330 000.00 08-06-2018
Sistemim i sheshit te qendres se fshatit Tatzat Qeverisja Vendore Delvinė 1 250 000.00 20-06-2018
Sherbim privat per ruajtjen dhe sigurine fizike te objekteve te Shoqerise Qeverisja Vendore Tiranė 4 268 713.00 01-06-2018
Blerje Karburant Qeverisja Vendore Tiranė 15 166 660.00 19-06-2018
Blerje Gaz pėr gatim Qeverisja Vendore Durrės 1 908 000.00 27-06-2018
Ndėrtim rrjet shpėrndarės ujėsjellėsi nė rrugen Gani Toptani Qeverisja Vendore Tiranė 7 139 250.00 19-04-2018
Blerje Sinjalistike Rrugore Horizontale-Vertikale 2018 Qeverisja Vendore Durrės 2 100 000.00 04-06-2018
Blerje tubacione dhe materiale te tjera per bordin e kullimit Qeverisja Vendore Pėrmet 1 664 158.00 18-06-2018
Blerje materiale per riparimin e ndertimin e kazaneve per vitin 2018-2019 Qeverisja Vendore Tiranė 2 483 502.00 20-06-2018
Transport i mbetjeve urbane nga Librazhdi nė Inceneratorin Elbasan pranė Metalurgjikut Qeverisja Vendore Librazhd 5 739 551.00 28-06-2018
Blerje pjesė kėmbimi dhe shpenzime pėr shėrbimin dhe mirėmbajtjen e automjeteve tė Bashkisė Dibėr, 2018 Qeverisja Vendore Dibėr 3 300 000.00 23-05-2018
Blerje materiale pėr ndriēimin publik Qeverisja Vendore Tiranė 45 161 710.00 29-05-2018
Rikonstruksion I rruges"LagjiaToska, fshati Suk, (Rruga Lime dheHyrkaj) L=1437 ml Qeverisja Vendore Roskovec 5 415 092.00 11-06-2018
Rikonstruksion i rruges "Likallaret", fshati Vlosh (vazhdim) Qeverisja Vendore Roskovec 5 342 302.00 11-06-2018
Linja unazore e ujit Potam Qeverisja Vendore Himarė 2 750 000.00 19-06-2018
Shpenzime per aktivitete social-kulturore dhe sportive te vitit Qeverisja Vendore Roskovec 4 166 667.00 19-06-2018
Riparim- shėrbimi i automjeteve Qeverisja Vendore Korēė 2 802 200.00 19-06-2018
Blerje Karburanti, Nafte dhe Benzine Qeverisja Vendore Tiranė 4 166 666.00 14-06-2018
Rehabilitimi i rrugės Yzberisht-Kashar Qeverisja Vendore Tiranė 166 666 005.94 15-03-2018
Kėnde lojrash dhe rehabilitim sheshesh nė Ksamil Qeverisja Vendore Sarandė 3 637 500.00 02-05-2018
Blerje Nafte per vitin 2018 ne Bashkine Fushe-Arrez. Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz 4 347 750.00 21-05-2018
Blerje tabela pėr sinjalistikėn rrugore Qeverisja Vendore Elbasan 979 314.00 01-06-2018
Rikualifikimi i Sheshit ne Koplik Siperm Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 8 330 210.00 01-06-2018
Ndertim dhe mirembajtje urash Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 3 371 014.00 07-06-2018
Shėrbim me qera autobot dhe furnizim me ujė Qeverisja Vendore Tiranė 1 050 000.00 12-06-2018
Blerje ekskavator Qeverisja Vendore Memaliaj 3 750 000.00 23-02-2018
Loti VIII: Kolaudim pėr shėrbimin Shpenzime e mirėmbajtje rruge e rrjete tė ndryshme Qeverisja Vendore Tropojė 28 936.00 08-03-2018
Sistemim asfaltim i lagjes “85” Qeverisja Vendore Gramsh 54 520 000.00 03-05-2018
Karburant 10 pmm (gazoil dhe benzol) Qeverisja Vendore Vlorė 10 083 333.00 23-05-2018
Blerje materiale per lyerjen e shkollave, (hidromat, boje vaji, etj.) Qeverisja Vendore Dibėr 584 000.00 31-05-2018
Blerje materiale kancelari & tonera fotokopje dhe printerash per nevojat e Bashkise Bulqize Qeverisja Vendore Bulqizė 1 678 399.00 01-06-2018
Loti i I-re” Blerje bazė materiale pėr shėrbime riparimi tė rrugėve” Qeverisja Vendore Shkodėr 1 331 028.00 08-06-2018
Shėrbimi i Dekorit Qeverisja Vendore Kuēovė 7 870 000.00 20-06-2018
Blerje ndriēuesash Qytet dhe Njėsi Administrative Qeverisja Vendore Korēė 8 333 300.00 27-04-2018
Loti VII: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: “Rikonstruksioni dhe rrethimi i depove ne Ujesjellesat Rajonal (Faza I)” Qeverisja Vendore Tiranė 1 468 637.00 07-05-2018
"Blerje Automjete" Qeverisja Vendore Tiranė 18 833 333.00 24-05-2018
Blerje karburanti gazoil 10 ppm USLD Qeverisja Vendore Durrės 20 000 000.00 28-05-2018
Mirembajtja e Varrezave publike dhe ato te deshmoreve Qeverisja Vendore Korēė 3 518 039.00 31-05-2018
Furnizim me artikuj ushqimore pėr Konviktin e Shkolles tė Mesme, Ēerdhe e Kopshte. Qeverisja Vendore Lezhė 5 384 830.00 18-06-2018
Blerje autobuz pėr nevoja tė shkollės Luigj Gurakuqi, Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 4 666 666.00 13-07-2018
Blerje Karburant dhe Vaj Qeverisja Vendore Tiranė 10 080 640.00 24-05-2018
Blerje Tuba dhe Rakorderi Qeverisja Vendore Tiranė 67 323 117.00 14-05-2018
Rikonstruksion i shkolles “Jonuz Ēarēiu”, fshati Gjergjovine, Njesia Administrative Pishaj Qeverisja Vendore Gramsh 1 250 000.00 30-05-2018
Blerje Sinjalistike Rrugore Qeverisja Vendore Tiranė 923 000.00 01-06-2018
Depo Uji Skore dhe lidhja me rrjetin e ujit Qeverisja Vendore Dropull 2 083 308.00 01-06-2018
Loti VI: Kolaudim i punimeve per objektet: Rikonstruksion i rruges Rosuje - Selimaj, NJA Bujan, faza e pare, Rikonstruksion i rruges Lekbibaj - Vrane, NJA Lekbibaj dhe Ndertim urash ne fshatrat Lugu i Tropojes, Shumice e Zogaj Qeverisja Vendore Tropojė 42 909.00 08-03-2018
Blerje materiale elektrike per mirmbajtjen e institucionit, ndricimi rrugor Qeverisja Vendore Krujė 1 333 182.00 01-06-2018
Blerje benzinė pa plumb Qeverisja Vendore Tiranė 4 405 100.00 22-05-2018
Blerje diesel ( gazoil) Qeverisja Vendore Tiranė 37 083 750.00 22-05-2018
Blerje pajisje pėr ngrohje Qeverisja Vendore Kuēovė 900 000.00 06-06-2018
Blerje materiale per lyerjet e shkollave Qeverisja Vendore Devoll 1 666 100.00 07-06-2018
Depo uji Koshovice dhe lidhja me rrjetin e ujit. Qeverisja Vendore Dropull 2 498 139.00 08-06-2018
Rikonstruksione ne vepra vaditese ne Njesite Administrative te Bashkise Fushe-Arrez Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz 3 333 324.00 31-05-2018
Shėrbim dhe ruajtje me roje private e objekteve tė Bashkisė Bulqizė dhe institucioneve nė varėsi Qeverisja Vendore Bulqizė 10 000 000.00 13-02-2018
Loti 2: Blerje automjeti ATP fuoristrade pick up Qeverisja Vendore Durrės 3 166 500.00 22-05-2018
Loti 1: Blerje 2 autovetura sedan Qeverisja Vendore Durrės 3 666 500.00 22-05-2018
Blerje Materiale tė ndryshme pėr Sektorin e Sherbimeve Publike Qeverisja Vendore Vorė 805 300.00 24-05-2018
Blerje Benzine pa plumb Qeverisja Vendore Durrės 134 083.50 19-03-2018
Ndėrtim rrjet ujėsjellėsi nė Rrugėn e Kavajės dhe nė Rrugėn Muhamet Gjollesha (Faza I) Qeverisja Vendore Tiranė 40 442 796.00 19-04-2018
Loti 1: ”Projekt restaurimi Kisha e “Shen Kollit” nė Kurjan Qeverisja Vendore Roskovec 3 969 153.00 15-05-2018
Kryerja e shėrbimit tė pastrimit nė qytetin e Elbasanit Qeverisja Vendore Elbasan 37 536 132.10 21-05-2018
Blerje elektropompė zhytėse Qeverisja Vendore Peqin 2 800 000.00 22-05-2018
Loti 1 - Kamion me 4 akse Qeverisja Vendore Cėrrik 2 500 000.00 05-06-2018
Loti 4 - Traktor per korrje bari mbi 17 CV Qeverisja Vendore Cėrrik 933 000.00 05-06-2018
Blerje autobot pėr thithjen e ujėrave tė zeza Qeverisja Vendore Tiranė 6 500 000.00 25-04-2018
Blerje mjetesh pėr Drejtorinė e Mirėmbajtjes sė Rrugėve Rurale Qeverisja Vendore Gramsh 8 880 000.00 18-05-2018
Rikonstruksion i fasades se pallatit nr.12, Bashkia Librazhd Qeverisja Vendore Librazhd 2 572 363.00 31-05-2018
Sistemim asfaltim i Rruges, Rruga Nacionale Mjedė-Kaēe Qeverisja Vendore Vau i Dejės 8 106 725.00 01-06-2018
Sistemim asfaltim rruga e varrezave Guras Qeverisja Vendore Pogradec 24 242 123.00 02-05-2018
Blerje materiale pėr sinjalistikė rrugore Qeverisja Vendore Tiranė 70 415 900.00 18-05-2018
Shtesė kontrate objekti : "Sistemimi varrezave publike Guras" Qeverisja Vendore Pogradec 1 124 570.00 22-05-2018
Shtesė kontrate objekti : "Sistemim rruga e varrezave Blacė" Qeverisja Vendore Pogradec 1 182 942.00 22-05-2018
Blerje karburant per nevojat e Shoqerise Qeverisja Vendore Pogradec 6 123 670.00 01-06-2018
Ndėrtim sinjalistike nė qytet - faza e parė Qeverisja Vendore Roskovec 36 120 953.00 28-03-2018
Rikonstruksioni i rrugėve tė brendeshme tė fshatrave tė Bashkisė Qeverisja Vendore Dropull 12 749 949.00 25-04-2018
Pajisje elektronike Qeverisja Vendore Korēė 1 815 667.00 21-05-2018
Loti V: Kolaudim i punimeve nė objektet: Ndėrtim ujėsjellesi i fshatit Tropojė e Vjetėr dhe rrethina, NJA Tropoje Fshat, faza e tretė, Ndėrtim ujėsjellėsi i fshatit Luzhe, NJA Llugaj, faza e parė dhe Rikonstruksion i kanaleve ujitėse, bashkia Tropojė Qeverisja Vendore Tropojė 129 675.00 08-03-2018
Pjesė kembimi Qeverisja Vendore Pogradec 990 927.00 22-05-2018
Blerja e materialeve pėr funksionimin e pajisjeve tė zyrės Qeverisja Vendore Tiranė 3 748 695.00 27-03-2018
Ofrimi i shėrbimit tė gjelbėrimit nė Bashkinė e Shkodrės Qeverisja Vendore Shkodėr 96 269 797.00 03-05-2018
Blerje shėrbimi tė zhvillimi tė mirėmbajtjes sė Programit tė Taksave dhe Tarifave Vendore dhe Webservice-ve. Qeverisja Vendore Tiranė 5 590 666.00 25-05-2018
Blerje Matėsa Uji dhe vula pėr nevoja tė shoqėrisė Qeverisja Vendore Tiranė 49 199 845.00 30-03-2018
Implementim i modulit tė Faturės Online, Konfigurim dhe implementim i lecensave pėr Leximet me Mobile (PDA) pėr lexuesit, Trajnimi i pėrdoruesėve dhe Fillimi i procesit tė mirėmbajtjes Qeverisja Vendore Lushnje 5 200 000.00 15-05-2018
Sisteme ujitėse dhe impiante furnizimi (ndėrtim - montim) Qeverisja Vendore Tiranė 3 980 325.00 31-05-2018
Blerje materiale (tubacione) pėr kanalet vaditėse Qeverisja Vendore Librazhd 12 840 240.00 12-04-2018
Blerje materiale ndihmėse pėr pregatitjen e asfaltit tė ftohtė dhe me ngjyrė Qeverisja Vendore Tiranė 17 760 000.00 02-05-2018
Blerje autobuz pėr transport udhėtaresh Qeverisja Vendore Finiq 4 166 666.00 02-05-2018
Blerje materiale objekti “Ndėrtim trotuari & Ndriēim nga xhamia SUK 1 - karburanti “Agacaj”. Qeverisja Vendore Roskovec 3 705 205.00 17-05-2018
Blerje betoni Qeverisja Vendore Tiranė 5 249 790.00 01-06-2018
Motokorrėse, motosharra, motoseka pėr lartėsi, motokrasitėse bordurash, elektropompa, trapan, gurė fresibėl, aparat thithės gjethesh Qeverisja Vendore Tiranė 2 083 333.00 01-06-2018
Pastrimi dhe Rehabilitimi i Kanaleve kulluese nė territorin e bashkisė Vorė Qeverisja Vendore Vorė 16 666 666.00 24-04-2018
Blerje makine kosh Qeverisja Vendore Pogradec 2 333 333.00 14-05-2018
Blerje matėsa uji 1/2 me rekorderi Qeverisja Vendore Sarandė 11 974 500.00 10-04-2018
Blerje materiale pėr mirėmbajtjen e rrugėve,veprave ujore dhe rrjeteve hidraulike Qeverisja Vendore Finiq 14 100 000.00 30-04-2018
Blerje tubo betoni tė armuara Qeverisja Vendore Fier 10 000 000.00 04-05-2018
F.V Kufizues shpejtėsie (bumpe gome) Qeverisja Vendore Shkodėr 1 995 000.00 08-05-2018
Rikonstruksion I ujesjellesit Lagjia e Qoleve, Njesia Administrative Ishem, Bashkia Durres Qeverisja Vendore Durrės 8 093 203.34 21-05-2018
Shėrbime mirėmbejtje automjetesh Qeverisja Vendore Finiq 2 500 000.00 24-05-2018
Ndėrtim K.U.N Rruga Orikum Qeverisja Vendore Kamėz 1 399 150.00 28-05-2018
Blerje pjesė kėmbimi pėr automjete Qeverisja Vendore Durrės 12 897 257.07 07-03-2018
Linja e re e ujėsjellėsit Piqeras-Shkalle Qeverisja Vendore Himarė 8 750 000.00 13-04-2018
Rikonstruksion i rrugės kryesore, fshati Mbėrs, Loti II Qeverisja Vendore Roskovec 13 084 460.00 16-04-2018
Asfaltim i rrugėve tė qytetit, Roskovec Qeverisja Vendore Roskovec 15 656 314.00 16-04-2018
Blerje dru zjarri Qeverisja Vendore Pogradec 9 268 000.00 20-04-2018
Blerje kamion me vinē pėr transport skelerie Qeverisja Vendore Tiranė 7 080 000.00 25-04-2018
Mirėmbajtje e Sistemit tė Integruar tė Zyrės me Njė Ndalesė, Sistemit tė Integruar tė Tarifave dhe Taksave Vendore Qeverisja Vendore Shkodėr 1 049 999.00 03-05-2018
Loti 2: Blerje bordura provizore varri Qeverisja Vendore Tiranė 4 378 020.00 04-05-2018
Rinovim trotuari nė qytetin e Laēit Qeverisja Vendore Kurbin 8 270 628.00 11-05-2018
Blerje karburant diesel pėr ngrohje 0.1% Qeverisja Vendore Tiranė 49 387 735.00 02-05-2018
Blerje Autoveture Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 2 750 000.00 04-05-2018
Zgjerim, Rrethim dhe Sistemim Varreza fshati Dardhe Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz 2 916 666.00 11-05-2018
Blerje materiale pėr rrethim tė jashtem, lyerje & pankina pėr fushėn e sportit , Loti I Qeverisja Vendore Librazhd 1 105 532.00 18-05-2018
Blerje Karburant Gazoil ( 10 ppm ULSD ) Qeverisja Vendore Gjirokastėr 2 230 800.00 22-05-2018
Blerje kamioni pėr Bashkinė Fushė-Arrėz. Qeverisja Vendore Fushė-Arrėz 2 500 000.00 21-05-2018
Punime, ndėrtime, rehabilitime dhe mirėmbajtje e Kanaleve Ujitėse, 2018 Qeverisja Vendore Dibėr 9 992 079.00 13-04-2018
Blerje Gazoil D1 Qeverisja Vendore Urė Vajgurore 6 352 500.00 25-04-2018
Mirembajtje kanale ujitese dhe kulluese Qeverisja Vendore Berat 3 801 667.00 02-05-2018
Blerje tubo plastik pėr kanalet vaditėse Qeverisja Vendore Gramsh 2 475 000.00 15-05-2018
Blerje materiale dekori Qeverisja Vendore Kurbin 1 208 300.00 22-05-2018
Blerje Inerte Qeverisja Vendore Tiranė 51 781 333.00 20-04-2018
Zbulimi, gėrmimi, shkrifėrimi, pėrpunimi, ngarkimi dhe transporti i rėrės bituminoze Qeverisja Vendore Fier 9 846 646.00 13-04-2018
Mirėmbajtje e rrugės Xibrake - Xherije Qeverisja Vendore Cėrrik 1 399 999.00 30-04-2018
Loti II - Blerje Vaj Qeverisja Vendore Tiranė 6 000 000.00 02-05-2018
Loti 3: “Mbikqyrje e punimeve nė objektin “Pastrimi i kanaleve kulluese” Qeverisja Vendore Vorė 366 667.00 06-04-2018
Shpim i pusit dublant Nr.19 Kafaraj Qeverisja Vendore Fier 2 335 806.00 16-04-2018
Shpenzime pėr qeramarrje mjeti transporti Qeverisja Vendore Tiranė 2 450 880.00 18-05-2018
Pastrim tė kanaleve Ujitėse me krahė pune Qeverisja Vendore Vlorė 936 666.00 10-04-2018
Rehabilitimi i Trotuareve tė Rrugės "Demokracia", Faza e 2-tė Qeverisja Vendore Vlorė 3 184 936.00 20-04-2018
Asfalto Beton & Prajmer Qeverisja Vendore Vlorė 1 757 577.00 24-04-2018
Meremetime me asfal tė rrugėve tė brendshme Qeverisja Vendore Sarandė 4 166 666.00 26-04-2018
Prodhim i Lėndės Drusore Qeverisja Vendore Tiranė 13 986 090.00 27-04-2018
Boje Fosforishente & Dyliente Qeverisja Vendore Vlorė 1 233 333.00 27-04-2018
Lyerje e Institucioneve Arsimore, Bashkia Kurbin Qeverisja Vendore Kurbin 6 666 662.00 04-05-2018
Blerje produkte Bulmeti pėr nevojat e Kopshteve dhe Ēerdheve Qeverisja Vendore Dibėr 2 266 083.00 11-05-2018
Blerje makineri paisje (automjete). Qeverisja Vendore Tiranė 43 200 000.00 28-03-2018
Blerje pjesė kėmbimi, goma, bateri dhe filtra Qeverisja Vendore Tiranė 1 065 160.00 27-04-2018
Punime pėr mirėmbajtjen e rrugėve (Marrėveshje Kuadėr). Qeverisja Vendore Tropojė 0.00 19-01-2018
Mirėmbajtje dhe riparim me tė tretėt pėr elektropompa Qeverisja Vendore Tiranė 6 400 000.00 30-04-2018
Rikonstruksion i kanalit ujitės kryesor (Ferras Harvaleas KV2 Funar) dhe rikonstruksioni i kanalit ujitės sekondar Ferras, N.Panxhi Harvaleas, Polis - Tudan Qeverisja Vendore Elbasan 1 628 373.00 10-05-2018
Blerje makine teknologjike pastrimi Qeverisja Vendore Kukės 4 166 667.00 30-03-2018
KUZ Lagja te ish-Komuna Kuman-Faza III. Qeverisja Vendore Roskovec 6 259 227.00 16-04-2018
Punime pėr mirėmbajtjen e rrugėve Qeverisja Vendore Tropojė 15 000 000.00 19-01-2018
Furnizim vendosje tė pjesėve tė kėmbimit dhe riparim shėrbimi tė mjeteve motorike. Qeverisja Vendore Vlorė 17 905 000.00 19-03-2018
Ndėrtimi dhe konfigurimi I sistemit tė leximit nė distancė tė matėsave elektromagnetik ABB dhe SIEMENS tė ujėsjellėsit Sarandė Qeverisja Vendore Sarandė 2 594 250.00 10-04-2018
Ndėrtimi i linjės shpėrndarėse nė lagjen nr.13, Rr."Apulia", Rr."Tefik Skilja" dhe Rr."Taranto" Qeverisja Vendore Durrės 4 208 851.00 12-04-2018
Blerje Automjet, Autoveturė 4 Qeverisja Vendore Tiranė 1 402 896.00 24-04-2018
Blerje materiale pėr ndėrtimin e rrjetit tė brendshėm fshati Verlen-Perparimaj Qeverisja Vendore Devoll 2 478 697.00 08-05-2018
Mirembajtja e automjeteve dhe makinerive te Ndermarjes» (Marrėveshje Kuadėr). Qeverisja Vendore Sarandė 0.00 26-04-2018
Blerje grejderi pėr Bashkinė Divjakė Qeverisja Vendore Divjakė 2 500 000.00 18-05-2018
Blerje pjesė ndėrrimi automjetesh Qeverisja Vendore Tiranė 16 602 308.33 28-02-2018
Mirėmbajtje e thellė nė objekte arsimore Qeverisja Vendore Tiranė 44 329 953.00 11-04-2018
Blerje pjesė kėmbimi pėr makineritė e rėnda tė ASHP Qeverisja Vendore Elbasan 1 500 000.00 30-04-2018
Blerje Shtypshkrime pėr vitin 2018 pėr Administratėn e Bashkisė Elbasan dhe Drejtorinė e SHMZSH-sė Qeverisja Vendore Elbasan 1 126 260.00 10-05-2018
Ndėrtim linje kryesore furnizimi me ujė tė depos tė fshatit Shėn Vlash Qeverisja Vendore Durrės 14 246 133.00 28-03-2018
Rikonstruksion i Kanaleve Vaditėse nė Bashkinė Librazhd pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Librazhd 19 850 768.00 04-04-2018
Rikonstruksion e ndertime te urave ne fshatrat Kutal, Vercisht dhe Zhepe Qeverisja Vendore Pėrmet 3 166 666.00 26-04-2018
Furnizim vendosje pjese kembimi per mjetet e N.P.P-se dhe mjetet e renda Qeverisja Vendore Lushnje 7 743 333.00 26-04-2018
Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private pėr Sh.a Ujėsjellės Kanalizime Lushnje pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Lushnje 16 100 715.00 24-01-2018
Blerje mjete didaktike dhe kancelarike ne funksion te projektit "Bejme detyrat e shtepise " dhe mjete kancelarike per nevojat e QEZHEF. Qeverisja Vendore Tiranė 2 004 271.00 29-01-2018
Blerje diesel Qeverisja Vendore Kavajė 2 751 200.00 26-03-2018
Vijėzime rrugėsh pėr parking publik dhe tabela parking Qeverisja Vendore Kamėz 1 028 360.00 10-04-2018
Furnizim me Karburant Gazoil D1 ( 10 ppm ULSD ) pėr nevoja tė Bashkisė Memaliaj dhe Njėsive administrative tė saj Qeverisja Vendore Memaliaj 1 135 680.00 07-05-2018
Furnizim me ujė i lagjes Semes (Babje) Qeverisja Vendore Librazhd 2 412 680.00 30-04-2018
Loti 7: Blerje Kamioncine pėr Pyjet Qeverisja Vendore Devoll 1 416 667.00 11-04-2018
Loti 6: Blerje Rimorkiator pėr Shėrbimet Publike Qeverisja Vendore Devoll 1 666 667.00 11-04-2018
Loti 5: Blerje Kamionēinė pėr Shėrbimet Publike Qeverisja Vendore Devoll 1 416 667.00 11-04-2018
Loti 3: Blerje Automjet pėr Administratėn Qeverisja Vendore Devoll 1 666 667.00 11-04-2018
Loti 2: Blerje Kamion me tre Akse Qeverisja Vendore Devoll 4 166 667.00 11-04-2018
Loti 1: Blerje Fadrome pėr Shėrbimet Publike Qeverisja Vendore Devoll 4 166 667.00 11-04-2018
Shėrbime e riparime tė makinerisė sė rėndė, automjeteve zjarrfikse, mjeteve tė transportit dhe automjeteve tė bashkisė Lezhė pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Lezhė 3 478 722.00 02-05-2018
Blerje Artikuj pėr bashkinė Vorė Qeverisja Vendore Vorė 2 942 000.00 13-04-2018
Blerje materiale tė ndryshme elektrike, hidraulike etj. & shpenzime pėr mirėmbajtjen, funksionimin e pajisjeve tė zyrės dhe pajisjeve speciale Qeverisja Vendore Librazhd 1 526 510.00 04-05-2018
Mirėmbajtje e rrjetit tė ujit tė pijshėm dhe tė ujrave tė zeza me materiale hidraulike. Qeverisja Vendore Sarandė 5 000 000.00 24-04-2018
Prerje drush pėr nevojat e Bashiksė Bulqizė dhe institucioneve nė varėsi tė saj. Qeverisja Vendore Bulqizė 4 838 400.00 27-04-2018
Blerje karburant pėr shoqėrinė Ujėsjellės Sha Patos Qeverisja Vendore Patos 3 499 927.00 04-05-2018
Mirembajtja e automjeteve dhe makinerive te Ndermarjes» Qeverisja Vendore Sarandė 2 500 000.00 26-04-2018
Blerje Gazoili dhe Vaj Qeverisja Vendore Kuēovė 18 501 684.00 06-04-2018
Blerje materiale ndėrtimi Qeverisja Vendore Kolonjė 1 666 667.00 17-04-2018
Blerje automjete zjarrėfikse pėr Sektorin e SHMZSH Qeverisja Vendore Elbasan 16 750 000.00 24-05-2018
Blerje pllakash trotuari dhe materiale pėr shtrim trotuari Qeverisja Vendore Lushnje 3 332 010.00 25-04-2018
Loti 17: Mbikqyrje e punimeve nė objektin "Rikonstruksion shkollės 9 -vjeēare “Asllan Shahini”. Qeverisja Vendore Gramsh 488 859.00 30-04-2018
Loti 6: Mbikqyrje e punimeve nė objektin "Rikonstruksion i rrugės nė fshati Dumberas", NJA Kushovė Qeverisja Vendore Gramsh 54 575.00 30-04-2018
Rikonstruksion i rruges Lekbibaj - Vrane Qeverisja Vendore Tropojė 3 624 932.00 15-03-2018
Blerje Kimikate pėr UKT sha Qeverisja Vendore Tiranė 89 795 578.00 06-02-2018
Blerje rakorderi HDPE 10 ATM tė ndryshme pėr nevojat e Shoqėrisė pėr vitin kalendarik 2018. Qeverisja Vendore Lushnje 2 772 900.00 13-02-2018
Shėrbimi i Ruajtjes me Rojeve Private Qeverisja Vendore Vlorė 3 297 500.00 13-03-2018
Loti 3 - Blerje gazi Qeverisja Vendore Prrenjas 26 494.00 27-04-2018
Loti 1 Blerje gazoil Qeverisja Vendore Prrenjas 4 192 467.00 27-04-2018
Linja e ndriēimit rrugor me llampa ekonomike Qeverisja Vendore Himarė 8 333 333.00 13-04-2018
Blerje kancelarie pėr Bashkinė Divjakė Qeverisja Vendore Divjakė 2 381 995.00 13-04-2018
Mirmbajtje rrugėsh Qeverisja Vendore Krujė 4 915 812.00 16-04-2018
Blerje makine Qeverisja Vendore Kamėz 4 750 000.00 24-04-2018
Blerje artikuj ushqimorė Qeverisja Vendore Shkodėr 13 998 511.00 04-04-2018
Loti 4: Blerje Automjet pėr Policinė Bashkiake Qeverisja Vendore Devoll 1 416 667.00 11-04-2018
Blerje kompjuterash pėr pėrdorim nga administrata Qeverisja Vendore Lezhė 1 250 000.00 27-04-2018
Loti i parė: “Blerje buke pėr Konviktet e Shkollave tė Mesme” Qeverisja Vendore Tiranė 2 362 500.00 18-01-2018
Rikonstruksion i Godinės shtesė kati Bashkisė Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 29 166 666.00 02-03-2018
Blerje Buke pėr nevojat e Kopshteve dhe Ēerdheve Qeverisja Vendore Dibėr 1 089 600.00 04-04-2018
Blerje ēimento Qeverisja Vendore Skrapar 1 250 000.00 25-04-2018
Blerje pajisje lojrash aktive, pajisje pėrshtatshmėrie PAK, pajisje ushtrimesh Qeverisja Vendore Tiranė 8 302 342.00 30-03-2018
Dezinfektim, dezinsektim, deratizim ambientesh Qeverisja Vendore Tiranė 1 000 000.00 25-04-2018
Rikonstruksion per rrethim te jashtem, depozite uji & mure, Fusha e sportit, Loti I Qeverisja Vendore Librazhd 2 468 278.00 26-04-2018
Nivelim i fushes se futbollit “ Sopoti”, Loti II Qeverisja Vendore Librazhd 2 032 000.00 26-04-2018
Shpenzime pėr mirėmbajtjen e mjeteve tė transportit (Riparim mjetesh) Qeverisja Vendore Tiranė 1 153 500.00 26-04-2018
Blerje materiale higjeno-sanitare pėr Bashkinė Librazhd dhe Njėsitė e Varėsisė Qeverisja Vendore Librazhd 1 266 636.00 29-03-2018
Prodhim, transport dhe stivim dru zjarri nė fushėn e bashkisė Qeverisja Vendore Prrenjas 6 664 612.00 03-04-2018
Rikonstruksion i bllokut tė banimit midis rrugės “Tafil Buzi dhe rrugės Bilbilenjte" Qeverisja Vendore Tepelenė 4 166 667.00 06-04-2018
Blerje karburanti pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Libohovė 3 408 913.00 13-04-2018
Blerje materiale elektrike pėr ASHP Qeverisja Vendore Elbasan 5 833 311.00 26-01-2018
Loti 1 - Blerje vegla pune, materiale pune pėr gjelbėrim Qeverisja Vendore Tiranė 2 725 000.00 03-04-2018
Loti 3 - Materiale specifike Qeverisja Vendore Tiranė 1 833 333.00 03-04-2018
Blerje mjet teknologjik pėr pastrim tė mbetjeve urbane Qeverisja Vendore Vau i Dejės 8 666 667.00 07-03-2018
Loti 2 - Benzinė Qeverisja Vendore Pogradec 525 000.00 21-03-2018
Loti 1 - Naftė Qeverisja Vendore Pogradec 7 975 000.00 21-03-2018
Rikonstruksion shkolla: "Oso Kuka", Faza e II-tė Qeverisja Vendore Shkodėr 5 143 955.00 23-03-2018
Loti II - Blerje artikuj bulmetorė Qeverisja Vendore Divjakė 467 542.00 17-04-2018
Blerje pjesė kėmbimi tė automjeteve tė administratės sė bashkisė dhe sektorėve vartės Qeverisja Vendore Gramsh 2 573 824.00 24-04-2018
Sherbim nga shtypshkronjė pėr prodhimin vjetor tė faturave tė ndėrmarrjes Qeverisja Vendore Sarandė 900 000.00 06-03-2018
Loti i I - Blerje gazoil deri nė 10 pmm dhe benzinė pa plumb pėr nevoja tė Bashkisė Pėrmet pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Pėrmet 6 453 572.00 27-04-2018
Shpim i tre puseve dublan ne Libofshe Qeverisja Vendore Fier 7 162 304.70 03-04-2018
Shėrbimet e siguracionit tė mjeteve tė transportit tė Bashkisė Tiranė pėr vitin 2018. Qeverisja Vendore Tiranė 2 212 697.00 23-04-2018
Blerje pjesė kėmbimi, goma dhe pjesė pėr riparimin e motorrit tė mjetit Reno Midliner S160 pėr mjetet e SHMZSH-sė Qeverisja Vendore Elbasan 872 624.00 16-04-2018
Rehabilitimi i Tregut tė Gjėse sė Gjallė Qeverisja Vendore Rrogozhinė 3 814 044.00 18-04-2018
Marrje me qera, tenda, stola, tavolina, stenda, struktura druri dhe metalike Qeverisja Vendore Korēė 954 167.00 03-04-2018
Mirėmbajtje varreza publike dhe tė dėshmorėve nė Qytet dhe nė NjA Qeverisja Vendore Shkodėr 25 199 967.00 06-04-2018
Shtesė uji (pus shtesė) pėr Ujėsjellsin Rajonal nė Bashkinė Vorė Qeverisja Vendore Vorė 54 166 667.00 28-02-2018
Ndėrtim KUN Kamėz Qeverisja Vendore Kamėz 25 250 193.00 12-03-2018
Ndriēimi i rrugės Fermentim - Ura e Bardhajve Qeverisja Vendore Shkodėr 6 016 116.00 23-03-2018
Loti 10: Mbikqyrje e punimeve ne objektin “Shtesė uji (pus shtese) pėr Ujėsjellsin Rajonal nė Bashkinė Vorė, Njėsia Administrative Prezė, Bashkia Vorė”. Qeverisja Vendore Vorė 1 222 090.00 06-04-2018
Blerje bojėra (tonera) pėr printera Qeverisja Vendore Patos 836 220.00 11-04-2018
Blerje programi Qeverisja Vendore Durrės 999 700.00 18-04-2018
Shpenzime pėr mirėmbajtjen e objekteve specifike Qeverisja Vendore Tiranė 2 625 814.00 16-04-2018
Punime shtesė pėr objektin "Rikonstruksion i rrugės Unazė Grizė Velaj" Qeverisja Vendore Patos 1 663 517.00 28-02-2018
Sinalistikė nė Shėtitoren : "Republika" Qeverisja Vendore Patos 7 333 333.00 20-03-2018
Blerje makine Tip Kamionēinė Qeverisja Vendore Sarandė 916 667.00 27-03-2018
Blerje karburant naftė pėr nevoja tė UKT Qeverisja Vendore Tepelenė 1 666 652.00 29-03-2018
Rrethim varreza Qeverisja Vendore Korēė 6 666 603.00 06-04-2018
Rikonstruksion i rrugės: Rosuje Selimaj Qeverisja Vendore Tropojė 4 031 271.00 23-02-2018
Transport i sportisteve Qeverisja Vendore Shijak 1 568 500.00 27-03-2018
Blerje Gazoil D1 10 ppm pėr automjete Qeverisja Vendore Tiranė 2 100 051.00 28-03-2018
Blerje Stabilizant dhe Ēakull Qeverisja Vendore Fier 9 032 500.00 01-03-2018
Marrje me qera tė njė kamioni pėr transport dherash Qeverisja Vendore Lushnje 2 499 365.00 16-04-2018
Loti 3 - Blerje fara lule Qeverisja Vendore Tiranė 833 333.00 28-03-2018
Loti 2 - Blerje farė bari Qeverisja Vendore Tiranė 833 334.00 28-03-2018
Loti 1 - Blerje pleh organik & humus Qeverisja Vendore Tiranė 3 458 234.00 28-03-2018
Loti 5 - Blerje Pesticide Qeverisja Vendore Tiranė 458 333.00 28-03-2018
Loti 4 - Blerje plehra kimike Qeverisja Vendore Tiranė 333 333.00 28-03-2018
Blerje pjesė kėmbimi dhe shėrbime pėr mjetet e transportit Qeverisja Vendore Berat 6 390 833.00 29-03-2018
Shpenzime pėr praktika mėsimore Qeverisja Vendore Korēė 958 333.00 16-04-2018
Blerje Benzine pa plumb Qeverisja Vendore Durrės 1 209 028.00 19-03-2018
Punime rehabilituese nė rrjetin ujitės Drashovicė - Armen dhe Shkozė, Sevaster Qeverisja Vendore Selenicė 11 176 780.00 12-04-2018
Blerje fadrome pėr Drejtorinė e Shėrbimeve Publike Qeverisja Vendore Berat 8 333 333.00 02-02-2018
Blerje materiale mirėmbajtje Qeverisja Vendore Tiranė 48 333 333.00 28-02-2018
Blerje artikuj ushqimorė pėr nevojat e kopshteve dhe ēerdheve nė varėsi tė Bashkisė Dibėr. Qeverisja Vendore Dibėr 4 462 805.00 12-03-2018
Matėsa Uji Qeverisja Vendore Kavajė 3 000 000.00 20-03-2018
Blerje nafte Qeverisja Vendore Klos 6 554 166.00 28-03-2018
Blerje kancelarie Qeverisja Vendore Himarė 2 500 000.00 30-03-2018
Blerje Makina tė Pėrdorura Qeverisja Vendore Himarė 5 833 333.00 30-03-2018
Loti 1: “Mbikqyrje punimesh ne objektin " Punime tė nevojshme pėr mirėmbajtjen dhe riparimin e Kopshtit dhe Ēerdhes 2 dhe 3 Barrikadė ne lagjen Murat Celebiu Qeverisja Vendore Berat 48 012.00 30-03-2018
Loti II - Blerje vajra lubrifikantė pėr nevoja tė Bashkisė Pėrmet pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Pėrmet 445 833.00 04-04-2018
Rikonstruksion e mirėmbjatje Kanale vaditėse tė Bashkisė Klos Qeverisja Vendore Klos 3 340 833.00 29-03-2018
Blerje Tonera dhe Kancelari Qeverisja Vendore Fier 2 183 580.00 29-03-2018
Loti I: Blerje materiale kancelarie pėr Bashkinė e Tiranės pėr vitin 2018, Qeverisja Vendore Tiranė 11 148 366.00 01-03-2018
Mirėmbajtje dhe shėrbim i riparimit tė automjeteve dhe makinerive Qeverisja Vendore Kukės 5 398 700.00 02-03-2018
Loti 1: “Mbikqyrje e punimeve ne objektin “Ndėrtim i depos 600m3 nė Kodėr -Bėrxullė, Njėsia Administrative Bėrxull, Bashkia Vorė” Qeverisja Vendore Vorė 207 065.00 06-04-2018
Plehra kimike, furnitura veterinare, farėra, fidane, lule sezonale Qeverisja Vendore Tiranė 17 150 000.00 26-02-2018
Loti II: Blerje materiale pėr funksionimin e pajisjeve tė zyrės pėr Bashkinė e Tiranės pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Tiranė 11 981 535.00 01-03-2018
Loti 7: “Mbikqyrje e punimeve ne objektin Ndėrtim i rrjetit tė K.U.Z, Lagjia Elez dhe Domje Kodėr, Njėsia Administrative Bėrxull, Domje, Bashkia Vorė” Qeverisja Vendore Vorė 314 473.00 06-04-2018
Materiale ndėrtimi Qeverisja Vendore Korēė 11 775 700.00 15-03-2018
Pastrimi dhe largimi i mbetjeve urbane tė Fushė-Krujės Qeverisja Vendore Krujė 14 166 655.00 28-03-2018
Blerje kamionēinė 1.2 deri 1.5 ton Qeverisja Vendore Tiranė 4 166 000.00 30-03-2018
Shėrbim i Sigurisė dhe i Ruajtjes Fizike Qeverisja Vendore Tiranė 3 280 054.00 20-02-2018
Blerje autobot uji Qeverisja Vendore Roskovec 2 916 000.00 26-03-2018
Blerje Materiale Ndėrtimore Qeverisja Vendore Fier 2 500 000.00 06-04-2018
Loti II: Blerje Nafte (Eurodiesel) Qeverisja Vendore Tiranė 64 255 500.00 02-03-2018
Riparime nė kanale ujitėse Qeverisja Vendore Delvinė 5 731 791.00 08-03-2018
Blerje karburant (gasoil) pėr mjetet ( ngrohje shkolle) Qeverisja Vendore Maliq 15 639 162.00 12-03-2018
Punime rikonstruksioni nė varezat e dėshmoreve Qeverisja Vendore Delvinė 2 083 333.00 23-03-2018
Blerje karburant (gasoil 10 ppm) pėr Bashkinė Krujė Qeverisja Vendore Krujė 10 285 226.00 26-03-2018
Blerje Karburanti Qeverisja Vendore Belsh 6 666 666.00 28-03-2018
Blerje goma & Pjesė xhenerike pėr Bashkinė Librazhd dhe Njėsitė e Varėsisė Qeverisja Vendore Librazhd 2 415 900.00 04-04-2018
Blerje Nafte Qeverisja Vendore Bulqizė 3 333 333.00 06-04-2018
Blerje automjet Qeverisja Vendore Shkodėr 1 001 666.00 06-04-2018
Loti III Blerje bukė thekre dhe integrale Qeverisja Vendore Tiranė 8 112 175.00 25-01-2018
Loti 7: Blerje Fruta , Perime Qeverisja Vendore Korēė 1 219 016.00 09-03-2018
Shėrbim dizifektimi Qeverisja Vendore Tiranė 1 662 333.00 28-03-2018
Blerje Kamion Qeverisja Vendore Malėsi e Madhe 3 333 333.00 03-04-2018
Loti V Blerje fruta, zarzavate Qeverisja Vendore Tiranė 39 193 120.00 25-01-2018
Loti II Blerje bulmet, qumėsht, kos, djathė, gjizė Qeverisja Vendore Tiranė 58 523 041.00 25-01-2018
Sistemim asfaltim Rruga "Dod Ēarri" Qeverisja Vendore Shkodėr 10 918 569.00 23-02-2018
Blerje e kazaneve tė mbetjeve Urbane Qeverisja Vendore Vau i Dejės 7 833 333.00 09-03-2018
Blerje shėrbimi tė konsulencės ligjore Qeverisja Vendore Vau i Dejės 1 833 333.00 09-03-2018
Mirėmbajtje e sistemeve tė parkimit Qeverisja Vendore Tiranė 3 140 000.00 23-03-2018
Loti I Blerje mish viēi, mish pule dhe vezė Qeverisja Vendore Tiranė 39 415 714.00 25-01-2018
Furnizim dhe vendosje sahat uji pėr fshatrat Pustec, Leska, Shulin Qeverisja Vendore Pustec 1 666 357.00 01-03-2018
Loti 1: Blerje Buke Qeverisja Vendore Korēė 219 900.00 09-03-2018
Loti 3: Blerje Djathė i bardhė lope, Gjalp Qeverisja Vendore Korēė 1 748 250.00 09-03-2018
Loti 4: Blerje Vezė Qeverisja Vendore Korēė 750 152.00 09-03-2018
Blerje karburanti Qeverisja Vendore Finiq 9 500 000.00 15-03-2018
Rikonstruksion i rrugės nė fshatin Tunjė e Re Qeverisja Vendore Gramsh 3 666 841.00 13-03-2018
Rikonstruksion i Bibliotekės sė Qytetit nr.5 Qeverisja Vendore Tiranė 2 916 557.00 23-02-2018
Blerje Vegla Pune pėr Nevoja tė Shoqėrisė Qeverisja Vendore Tiranė 3 332 072.00 27-02-2018
Blerje karburanti pėr Bashkinė Patos, Ndėrmarrjet vartėse, MNZ, Ujitje Kullim dhe ngrohje shkolla Zhani Ciko Qeverisja Vendore Patos 9 048 377.00 05-03-2018
Blerje karburant pėr nevojat e Bashkisė Dibėr pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Dibėr 8 000 000.00 12-03-2018
Loti IV - Blerje artikuj ushqimorė Qeverisja Vendore Tiranė 29 388 144.00 25-01-2018
Blerje matėsa uji Qeverisja Vendore Patos 4 729 400.00 08-03-2018
Rikonstruksion i Rrugės sė Varrezave Beltojė Qeverisja Vendore Shkodėr 8 283 311.00 23-02-2018
Shpenzime pėr shėrbime interneti Qeverisja Vendore Vau i Dejės 980 000.00 01-03-2018
Blerje karburanti pėr mjetet e Bashkisė dhe institucionet vartėse Qeverisja Vendore Prrenjas 4 349 992.00 23-03-2018
Rikonstruksion i sheshit publik para hyrjes sė portit, F III Qeverisja Vendore Durrės 66 562 200.00 01-03-2018
Uniforma dhe veshje speciale Qeverisja Vendore Tiranė 3 450 000.00 01-03-2018
Blerje preparate pėr mirėmbajtjen e ujit tė pishinės Qeverisja Vendore Durrės 2 166 433.00 13-03-2018
Shpenzime qeramarrje aparate, pajisje teknike, makineri (foni, pajisje ndriēimi, videoprojektor) Qeverisja Vendore Tiranė 4 722 000.00 21-03-2018
Shėrbimi i gjelbėrimit nė Bashkinė Lushnje Qeverisja Vendore Lushnje 15 173 545.86 09-03-2018
Blerje mjet transporti Qeverisja Vendore Shkodėr 1 830 000.00 07-02-2018
Blerje kancelari dhe tonera Qeverisja Vendore Tiranė 1 800 000.00 21-03-2018
Blerje ushqime pėr kopshtet dhe ēerdhet Qeverisja Vendore Sarandė 5 591 666.00 13-03-2018
Furnizim kolektorėsh tė ndryshėm Qeverisja Vendore Cėrrik 6 251 380.00 05-03-2018
Vijėzime dhe Vendosje Tabelash pėr Parkimin e Rezervuar me Kontratė Qeverisja Vendore Tiranė 2 999 664.00 16-03-2018
Pjesė Kėmbimi, Goma, Bateri Qeverisja Vendore Vlorė 833 333.00 26-03-2018
Furnizim dhe shėrbime pėr mencat Qeverisja Vendore Tiranė 2 346 607.00 16-02-2018
Blerje kapakė ngjyrė gri RAL 7016 dhe tė verdhė RAL 1018 Qeverisja Vendore Tiranė 3 546 666.00 12-03-2018
Mjete Transporti Qeverisja Vendore Tiranė 50 000 000.00 19-02-2018
Blerje Produkte Ushqimore dhe Materiale Pastrimi Qeverisja Vendore Kuēovė 19 291 112.00 20-02-2018
Blerje Dru zjarri te sharruara Qeverisja Vendore Kuēovė 3 542 000.00 05-03-2018
Ruajtja e godinės me roje private Qeverisja Vendore Durrės 1 230 114.00 13-03-2018
Blerje printer, fotokopje dhe pajisje kompjuterike Qeverisja Vendore Vau i Dejės 1 600 000.00 01-03-2018
Blerje Materiale Ndėrtimi Qeverisja Vendore Himarė 1 656 503.00 27-02-2018
Blerje automjete Qeverisja Vendore Finiq 5 000 000.00 02-03-2018
Blerje ushqimesh pėr konvitkin e shkollės sė mesme Qeverisja Vendore Skrapar 1 319 126.00 07-03-2018
Sigurimi i automjeteve, sigurimi i shėndetit nė udhėtim, sigurimi i aktiveve afatgjata tė UKKO Sh.A, si dhe sigurimi nga aksidentet personale Qeverisja Vendore Korēė 1 760 046.00 22-02-2018
Shpenzime pėr Mirėmbajtjen e aparateve, pajisjeve teknike dhe veglave tė punės Qeverisja Vendore Tiranė 16 660 000.00 01-03-2018
Blerje ushqime pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Vlorė 2 690 000.00 09-03-2018
Shėrbimi i pastrimit dhe grumbullimi i mbetjeve urbane Qeverisja Vendore Lushnje 138 707 838.96 23-02-2018
Blerje materiale dhe pajisje elektrike Qeverisja Vendore Durrės 49 762 913.30 02-03-2018
Sigurim i automjeteve Qeverisja Vendore Durrės 1 235 154.00 07-03-2018
Loti 2: Blerje Benzin pa plumb Qeverisja Vendore Fier 1 992 748.00 16-02-2018
Shėrbime mirėmbajtje pėr automjete e Bashkisė Kurbin. Qeverisja Vendore Kurbin 1 250 000.00 08-03-2018
Shėrbim i Printimit tė Njoftim Detyrimeve pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Tiranė 6 477 387.00 02-02-2018
Blerje kamion vetėshkarkues dhe autoagregat pėr NSHK Qeverisja Vendore Durrės 5 416 666.00 28-02-2018
Shėrbim me roje Qeverisja Vendore Shkodėr 1 810 000.00 09-03-2018
Shpenzimet e Siguracionit tė Mjeteve tė Transportit Qeverisja Vendore Tiranė 1 660 000.00 28-02-2018
Furnizime dhe materiale tė tjera zyre (vegla pune) Qeverisja Vendore Tiranė 3 650 000.00 01-03-2018
Blerje peleti pėr nevojat e kopshteve ēerdheve dhe shkollave tė Bashkisė Bulqizė Qeverisja Vendore Bulqizė 1 000 000.00 05-02-2018
Loti 5: “Blerje ushqime koloniale pėr vitin 2018” Qeverisja Vendore Vlorė 4 998 900.00 20-02-2018
Loti 4: “Blerje mish dhe nėnprodukte tė tij pėr vitin 2018” Qeverisja Vendore Vlorė 8 225 200.00 20-02-2018
Loti 3: “Blerje fruta, perime pėr vitin 2018” Qeverisja Vendore Vlorė 3 900 520.00 20-02-2018
Loti 2: “Blerje vezė, qumėsht dhe nėnprodukte tė tij pėr vitin 2018” Qeverisja Vendore Vlorė 6 107 980.00 20-02-2018
Loti 1: “Blerje bukė pėr pėr vitin 2018” Qeverisja Vendore Vlorė 2 046 000.00 20-02-2018
Shėrbim i ruajtjes sė objekteve me rojeve private Qeverisja Vendore Shkodėr 18 130 566.00 22-02-2018
Blerje mjet zjarrfikės Qeverisja Vendore Maliq 3 333 300.00 05-03-2018
Pyllėzime Qeverisja Vendore Roskovec 1 921 250.00 23-02-2018
Blerje ushqimesh pėr ēerdhen dhe kopshtin me drekė Qeverisja Vendore Shijak 1 502 661.00 01-03-2018
Blerje lėnde ngrohėse pėr shkollat, konviktin e shkollės Profesionale Ndre Mjeda dhe pėr Qendrėn Sociale Besa, Barbullush Qeverisja Vendore Vau i Dejės 3 600 000.00 01-03-2018
Loti 4 - Blerje mishi dhe nėnprodukte tė tij pėr nevojat e kopėsht, ēerdheve dhe konviktit Qeverisja Vendore Lushnje 2 648 970.00 26-01-2018
Rikonstruksioni i Rrugės sė varrezave Sasaj ( vazhdim ) Qeverisja Vendore Himarė 10 000 000.00 23-02-2018
Rikonstruksioni I Rrugės hyrėse fshati Nivice Qeverisja Vendore Himarė 10 000 000.00 23-02-2018
Blerje karburanti (Gazoil D1) Qeverisja Vendore Belsh 1 500 000.00 27-02-2018
Largimi i mbeturinave tė ITUN Qeverisja Vendore Korēė 840 000.00 21-02-2018
Ndėrtim ujėsjellėsi i fshatit Tropojė e Vjetėr dhe rrethina, NJA Tropoje Fshat, faza e tretė Qeverisja Vendore Tropojė 7 615 555.00 02-02-2018
Rikonstruksion i kanaleve ujitėse, Bashkia Tropojė Qeverisja Vendore Tropojė 6 501 570.00 05-02-2018
Shpenzime pėr tė tjera materiale dhe shėrbime operative Qeverisja Vendore Tiranė 3 027 889.00 26-02-2018
Blerje detergjentėsh dhe pajisje pastrimi Qeverisja Vendore Tiranė 1 000 000.00 27-02-2018
Sistemi i ujitjes, sistemimi dhe mbjellja e fushės me bar Qeverisja Vendore Tropojė 4 047 759.00 05-02-2018
Blerje karburanti pėr nevoja tė Bashkisė Kolonjė Qeverisja Vendore Kolonjė 3 211 485.00 19-02-2018
Blerje Hipoklor Kalciumi dhe Hipoklor Natriumi per nevojat e Sh.a Ujesjelles Kanalizime Lushnje per vitin 2018 Qeverisja Vendore Lushnje 2 260 000.00 21-02-2018
Loti 2 - Blerje dhe vendosje pjesė kėmbimi pėr makinat e shėrbimit tė ASHP Qeverisja Vendore Elbasan 1 200 000.00 23-02-2018
Blerje ushqime pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Vlorė 1 917 000.00 26-02-2018
Loti i dytė: “Blerje ushqime koloniale pėr Konviktet e Shkollave tė Mesme” Qeverisja Vendore Tiranė 3 494 558.00 18-01-2018
Blerje autolarės pėr NSHK Qeverisja Vendore Durrės 1 250 000.00 31-01-2018
Loti 5 - Projekti Rikualifikim urban lagja nr. 2 blloku nr. 2 Qeverisja Vendore Cėrrik 214 134.00 19-02-2018
Shėrbim Siguracion Makinash Qeverisja Vendore Tiranė 2 999 792.00 23-02-2018
Loti 6 - Projekti Rehabilitim kanale kullues Qeverisja Vendore Cėrrik 181 237.00 19-02-2018
Blerje automjeti Qeverisja Vendore Peqin 1 300 000.00 20-02-2018
Blerje stufa Zjarri, stufa pėr gatim, lavatriēe Qeverisja Vendore Librazhd 2 563 559.70 19-02-2018
Loti i parė: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Rehabilitimi i aksit Mbikalim-Kombinat. Qeverisja Vendore Tiranė 1 804 742.00 03-01-2018
Shpenzime tė tjera qeraje Qeverisja Vendore Tiranė 3 093 333.00 13-02-2018
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Shpenzime pėr qeramarrje (pėr grumbullimin e lėndės drusore) Qeverisja Vendore Tiranė 0.00 14-02-2018
Karburant (Diezel) Qeverisja Vendore Mallakastėr 12 208 333.00 01-02-2018
Blerje Materiale pėr pastrim, dezinfektim, ngrohje dhe ndriēim Qeverisja Vendore Kolonjė 985 000.00 15-02-2018
Blerje karburanti pėr administraten e bashkisė Qeverisja Vendore Gramsh 2 583 333.00 09-02-2018
Shpenzime pėr qeramarrje (pėr grumbullimin e lėndės drusore) Qeverisja Vendore Tiranė 5 500 000.00 14-02-2018
Loti 4 - Projekti Rikualifikim Urban Rikonstruksion i zyrave tė zjarrfikėses Qeverisja Vendore Cėrrik 288 857.00 19-02-2018
Blerje Gas i lėngėt Qeverisja Vendore Tiranė 7 557 099.00 06-02-2018
Loti 2 - Projekti Rikualifikim Urban (Ndertim i lapidarit tė batalionit tė Dumresė) Qeverisja Vendore Cėrrik 125 996.00 16-02-2018
Blerje kancelarish dhe tonera per Aparatin, Pallatin e Kultures, Arsimin dhe Shume Sportet, Bashkia Kurbin Qeverisja Vendore Kurbin 2 988 333.00 18-01-2018
Riparim dhe mirėmbajtje mjetesh transporti Qeverisja Vendore Korēė 5 249 333.00 06-02-2018
Loti 2 - Shtylla betoni Qeverisja Vendore Korēė 500 000.00 09-02-2018
Loti 1 - Furnizim me ushqime pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Librazhd 3 543 055.00 26-01-2018
Loti 2 - Furnizim me mish pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Librazhd 1 935 500.00 26-01-2018
Blerje ekskavator pėr nevoja tė Bashkisė Tepelenė Qeverisja Vendore Tepelenė 2 916 667.00 06-02-2018
Ruajtja e objekteve tė Ujėsjellės Kanalizime Korēė Sh.A me punonjės shėrbimi, sistem alarmi dhe kamera Qeverisja Vendore Korēė 14 900 000.00 23-01-2018
Grumbullimi dhe pastrimi i mbetjeve urbane pėr 2018 Qeverisja Vendore Dropull 4 060 310.00 24-01-2018
Loti 2: Blerje Benzine pa plumb pėr ASHP Qeverisja Vendore Elbasan 378 543.00 25-01-2018
Shėrbimi i pastrimit, grumbullimit, transportit tė mbeturinave pėr qytetin Memaliaj, dhe transportin e mbeturinave nė Fshat Memaliaj, Lulezim,Toē, Qesarat, Iliras dhe Vasjar (Agjensi e Luftinjes) Qeverisja Vendore Memaliaj 3 245 039.00 26-01-2018
Gaz i lėngshėm pėr ngrohje Qeverisja Vendore Korēė 1 063 213.00 31-01-2018
Loti i tretė: Mbikqyrja e punimeve pėr objektin: Ndėrtimi i rrugėve Migjeni dhe Kadri Roshi nė Njėsinė Administrative Kashar Faza I. Qeverisja Vendore Tiranė 1 931 794.00 03-01-2018
Sigurim i kazaneve pėr Eco Tirana sh.a pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Tiranė 5 700 000.00 06-02-2018
Loti II - Furnizim me ushqime Koloniale Qeverisja Vendore Poliēan 1 074 833.00 30-01-2018
Loti I - Furnizim me Perime dhe buke Qeverisja Vendore Poliēan 826 667.00 30-01-2018
Loti 2 : Blerje Benzin pa plumb Qeverisja Vendore Pukė 385 958.00 09-02-2018
Loti 1 : Blerje Gazoil deri ne 10 ppm Qeverisja Vendore Pukė 4 286 667.00 09-02-2018
Blerje gaz i lėngshėm Qeverisja Vendore Korēė 1 250 000.00 26-01-2018
Blerje Kazanė pėr Shėrbimin e Pastrimit Qeverisja Vendore Shkodėr 7 433 300.00 15-01-2018
Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me Roje Private Qeverisja Vendore Tiranė 54 734 925.00 19-01-2018
Blerje Produkte Ushqimore pėr QEA pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Elbasan 13 819 500.00 12-01-2018
Blerje kontenieresh, Bashkia Kurbin. Qeverisja Vendore Kurbin 1 500 000.00 19-01-2018
Blerje karburanti Qeverisja Vendore Bulqizė 6 000 000.00 02-02-2018
Mirėmbajtje e pompave KSB tė Stacionit tė ujrave tė zeza, pompat e ujėsjellėsit nė tė gjithė territorrin e Ndėrmarrjes Qeverisja Vendore Sarandė 3 500 000.00 05-01-2018
Blerje kazanė pėr material tė riciklueshėm dhe kazanė pėr material tė pariciklueshėm Qeverisja Vendore Tiranė 6 955 000.00 25-01-2018
Kontratė nė bazė tė njė Marrėveshje kuadėr: Blerje Mish pėr Kafshėt e Parkut Zoologjik Qeverisja Vendore Tiranė 0.00 23-01-2018
Transporti i ekipit tė parė tė Klubit tė Futbollit dhe Akademisė, Lushnje Qeverisja Vendore Lushnje 1 142 505.00 01-02-2018
Blerje Nafte Qeverisja Vendore Kukės 1 585 000.00 24-01-2018
Transporti i fėmijėve tė shkollės Luigj Gurakuqi, Tiranė Qeverisja Vendore Tiranė 1 485 303.00 25-01-2018
Blerje mish pėr kafshėt e Parkut Zoologjik Qeverisja Vendore Tiranė 5 206 650.00 23-01-2018
Loti 5 - Blerje Bukė Qeverisja Vendore Elbasan 343 360.00 23-01-2018
Loti 4 - Blerje Mish Qeverisja Vendore Elbasan 924 167.00 23-01-2018
Loti 3 - Blerje Bulmet Qeverisja Vendore Elbasan 212 500.00 23-01-2018
Loti 2 - Blerje Produkte Ushqimore Qeverisja Vendore Elbasan 333 175.00 23-01-2018
Blerje Fruta Perime - Vezė pėr QEA pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Elbasan 3 746 850.00 15-01-2018
Blerje Mish Viēi pėr QEA pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Elbasan 3 900 000.00 15-01-2018
Blerje Bulmet pėr QEA pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Elbasan 3 116 500.00 16-01-2018
Blerje dhe furnizim me dru zjarri pėr QEA dhe njėsitė administrative pėr vitin 2018 Qeverisja Vendore Elbasan 7 665 668.00 16-01-2018
Blerje kapakė ngjyrė gri RAL 7016 dhe tė verdhė RAL 1018 Qeverisja Vendore Tiranė 3 546 666.00 06-02-2018
Blerje karburanti Qeverisja Vendore Maliq 850 000.00 09-01-2018
Lack of competition

Procurement takes place with one single competitor. The Albanian law does allow for such procedures, but what such procedures often demonstrate, more than just lack of competition, is criteria and application deadlines that are obviously in favor of a certain company (clientelism). Such tenders deserve to be considered exposed to risk.

No tendering process (direct negotiations and above 5 million LEK )

This refers to contracts signed without following any process of competition, but simple negotiations between the contracting authority and companies. Such procedures would have to be allowed only in cases of emergencies which require immediate interventions through a contract.

Show more
Insufficient time for preparing offers (technical offer plus documentation)

Tenders consisting of more than 800 thousand Albanian Lekļæ½ (ALL) and less than 72 hours available for the participants to prepare an offer. This time is insufficient for compiling the required documentation and for preparing an offer with technical specifications. There is high probability of the tender having been earlier exposed in such cases to clientelist companies.

Allocation of additional funds before the completion of the first stage of the contract

Allocation of additional funds before the completion of the first stage of the contract. There is also a possibility for the contracting authority to allocate an additional fund of 20% of the original offer. Such funds must be justified by reasons like unexpected difficulties caused by natural disasters, explicit changes in the market, changes in the price indexes, etc.

Show more
Disqualification of all competitive operators except the winner

The Procuring Authority has disqualified all competitive operators with a bid lower than the winning bid. It is not classified as disqualification the case of the operator submitting other documents and not submitting any offer at all. The evaluation is conducted only for tendering procedures worth over 5 milion ALL.

Cancellation of the tender procedure two or more times

In the event of a two-time cancellation of tenders with the same object, there is room to assess the difficulties or defects that have made it impossible to finalize the winners of the procedure. Repeating two times in a row is a precedent that legitimizes open competition to be replaced by direct negotiation.

Manual on Integration of the Service on a different Web. Click here

Privacy Policy

Except when otherwise defined, all data & information offered in Open Procurement Albania is available under the licenses: This material is Open Data