Open Procurement Albania
Me ligjin Nr.162/2020 “Për Prokurimin Publik” janë shtuar procedurat: Procedurë konkurruese me negocim; Partneritet për inovacion; Dialogu konkurrues; Procedurë e hapur e thjeshtuar (neni 41 i ligjit 162/2020)
*Efektet fillojnë 31/03/2021.

Rezultate permbledhese

Nr. i tenderave te shpallur Fondi limit per tenderat e shpallur (ne Leke, pa TVSH Nr. i tenderave te shpallur me fitues Fondi limit per tenderat e shpallur me fitues (ne Leke, pa TVSH Vlera totale e shpallur fituese (ne Leke, pa TVSH
5 1,402,088,963 5 1,402,088,963 831,390,915

Lista e tenderave

  • < me para
  • 1
  • me pas >
Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Statusi i Tenderit Vlera fituese
Rehabilitimi i Lagjeve 4,5 dhe 6 të Bashkisë Kukës 365,666,048 Njoftuar Fituesi 230,376,099
Përmirësimi i aksesit në zonat me aktivitet të lartë bujqësor të Myzeqesë. 574,733,505 Lidhur Kontrata 312,014,816
Rikonstruksioni i rrugës Agim – Babunje, Bashkia Divjakë. 155,489,410 Lidhur Kontrata 95,000,000
Rikonstruksioni i rruges Lalez - Bize - Draç. 206,371,000 Lidhur Kontrata 125,000,000
Rikonstruksioni rruges "Germenj Okshtun-Zambishte". 99,829,000 Lidhur Kontrata 69,000,000
  • < me para
  • 1
  • me pas >

Te drejtat e Perdorimit

Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data