Open Procurement Albania

Nderhyrje ne zona sportive dhe lodra per femije “Dua te luaj” (rajoni 3 dhe 4)
Berat -Vlore-Korce-Gjirokaster

Nje shenim me RedFlag eshte nje fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione te tjera qe mund te tregojne nje shqetesim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial te pajtueshmerise ligjore per sjellje te paligjshme ose joetike te biznesit, vecanerisht ne lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit te ligjeve anti-korrupsion.Vleresimi per keto kategori do te behet ne menyre automatike, me filtra analitik te paracaktuar

 • Mungese konkurrence
 • Prokurimi zhvillohet me nje konkurrent te vetem. Ligji shqiptar i lejon keto lloj procedurash. Shpesh keto procedura me shume se mungese konkurrence ne treg shfaqin opsione te formulimit te kritereve dhe afateve per dorezim dokument ne favor te nje kompanie te paramenduar klienteliste. Keto tendera meritojne te konsiderohen te ekspozuara dhe me risk

Qarkun
Kredia Nr
Burimi i Kredise/Financuar nga
Vlera e Kredise sipas Monedhes
Titulli i Projektit
Pershkrim i Projektit
Objekti i Tenderit Nderhyrje ne zona sportive dhe lodra per femije “Dua te luaj” (rajoni 3 dhe 4)
Berat -Vlore-Korce-Gjirokaster
Nr. Reference REF-34541-06-27-2022
Kodi CPV
Vlera / Fondi Limit 375,000,000
Lloji i Kontrates Publike Punë Publike
Lloji i Procedures Procedurë e Kufizuar
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 28-06-2022
Data e Fillimit te Afatit per Dorezim Oferte 28-06-2022
Data e Mbylljes se Afatit per Dorezim Oferte 18-07-2022
Sektori
Nr. i Operatoreve Konkurues 1
Operatore Konkurues 1.“SALILLARI” sh.p.k
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SALILLARI SHPK -
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 374,899,189
  Data e shpalljes se fituesit 10-05-2023
  Data e lidhjes se kontrates 19-05-2023
  Vlera e Kontrates me TVSH 444,933,748
  Kohezgjatja e Kontrates 18 muaj
  Ankesa Nuk ka operatore ekonomike te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SALILLARI SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SALILLARI SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SALILLARI SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per SALILLARI SHPK viti 2019-2020

  Publikimi ne Buletin
  Njoftim per Shpallje Tenderi
  Dokumente Standarde Tenderi (DST) Draft Kontrata
  Preventiv
  Njoftim per Shpallje Fituesi
  Njoftim per Lidhje Kontrate Buletini Nr. 47 datë 29 Maj 2023
  Grafiku i Punimeve
  Raporti Gjeologjik Korce
  Relacion Arkitektonik Gjirokaster
  Projekti elektrik Gjirokaster
  Rivelim Topografik Gjirokaster
  Projekti Mbrojtja nga Zjarri Korce
  Projekti Mbrojtja nga Zjarri Berat
  Projekt-Zbatimi Berat
  Relacion Teknik Konstruktiv Korce
  Relacion Teknik Konstruktiv Berat
  Relacion Topografik Korce
  Relacion Topografik Vlore
  Relacion Arkitektonik Vlore
  Projekti elektrik Vlore
  Raport Gjeologjik Berat
  Raport Gjeologjik Vlore
  Projekti Arkitektonik Gjirokaster
  Projekt-Zbatimi Korce
  Relacion Arkitektonik Korce
  Specifikime Teknike Berat
  Specifikime Teknike Gjirokaster
  Specifikime Teknike Korce
  Specifikime Teknike Vlore
  Rivelim Topografik Korce
  Rivelim Topografik Berat
  Relacion Topografik Vlore

  Te drejtat e Perdorimit

  Persa kohe nuk percaktohet ndryshe, i gjithe informacioni i ofruar nga Open Procurement Albania ofrohet nen licencat: This material is Open Data