Open Procurement Albania

Paraqitje grafike e rezultateve sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Rezultate pėrmbledhėse sipas kritereve tė pėrzgjedhura

Autoritet Prokurues Nr. i operatorėve ekonomik Nr. i tenderave tė shpallur Fondi limit pėr tenderat e shpallur (nė Lekė, pa TVSH) Nr. i tenderave tė shpallur me fitues Fondi limit pėr tenderat e shpallur me fitues (nė Lekė, pa TVSH) Vlera totale e shpallur fituese (nė Lekė, pa TVSH)
Spitali Rajonal Vlorė 42 286 693,261,142 210 416,498,313 409,609,092

Lista e tenderave

Autoritet Prokurues Institucion Tenderues Objekti i Tenderit Vlera / Fondi Limit Lekė Statusi i Tenderit Operator Ekonomik Kontraktues Vlera fituese
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė loti 4-Blerje barna per sistemin kardiovaskular 8,646 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė loti 2-Blerje barna per gjakun dhe organet formuese te gjakut 341,120 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė loti 3-Blerje barna anti-infektive te pergjithshme 752,237 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė loti 1-Blerje barna hormonale sistemike,hormonet seksuale 29,112 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė loti 6-Blerje barnash per anestezi-reanimacion 31,132 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė loti 5-Blerje barnash per sistemin nervor 13,717 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Blerje e sistemit elektronik te parkimit dhe sistemit te kamerave per nevoja te Spitalit Rajonal Vlore 2,977,777 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė F.V pajisje hotelerike spitalore per Polikliniken e Specialiteteve 3,431,507 Rishpallur Prokurimi
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Loti 1- F.V pajisje mjekesore per Polikliniken e Specialiteteve 13,235,160 Njoftuar Fituesi Gen-Alb Farma SHPK & MEDFAU SHPK 12983000
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Loti 2- Rikonstruksion i sistemit te rjetit dhe kamerave ,sistemit te rradhes dhe sistemit ne recepsion te godines se Poliklinikes 2,505,131 Rishpallje me Njoftim Fituesi ONI SHPK 2491400
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Sherbimi me roje private 7,853,572 Njoftuar Fituesi Global security SHPK 7558474.56
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė F.V pajisje per sallat e operacionit te Spitalit Rajonal Vlore 16,666,667 Shpallur Procedura
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Mirembajtje pajisje mjeksore dhe radiologjike per nevoja te Spitalit Rajonal Vlore 1,303,400 Lidhur Kontrata Genius SHPK 1302200
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Loti IV Ushqime Koloniale 898,444 Rishpallje me Lidhje Kontrate Shabani 2002 SHPK 894700
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Loti 3 Blerje Mish 1,343,096 Rishpallje me Lidhje Kontrate Shabani 2002 SHPK 1340300
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Loti 2 Blerje Bulmet" 2,133,581 Rishpallje me Lidhje Kontrate Shabani 2002 SHPK 2116700
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Loti 1 Blerje Buke 620,875 Rishpallje me Lidhje Kontrate Shabani 2002 SHPK 602580
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Loti V Fruta Perime 1,003,985 Rishpallje me Lidhje Kontrate Shabani 2002 SHPK 999588
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Loti 2- blerje kite-reagente per laboratorin e anatomo-patologjise 596,600 Lidhur Kontrata EUROMED SHPK 456500
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Loti 1-Blerje kite – reagent pėr laboratorėt spitalore 11,733,871 Lidhur Kontrata Genius SHPK 11718084
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Loti 2- Mirembajtje pajisje laboratorike 888,060 Lidhur Kontrata Genius SHPK 876160
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Ruajtja me roje private e spitalit. 654,464 Lidhur Kontrata Global security SHPK 640729.05
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Evadim i mbetjeve tė rrezikshme pėr nevoja tė Spitalit Rajonal Vlorė 8,700,000 Lidhur Kontrata ECO RICIKLIM 8699992
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Blerje materiale hidraulike,elektrike si dhe materiale te tjere per nevoja te Spitalit Rajonal Vlore 2,699,994 Rishpallje me Njoftim Fituesi ALIRAJ & K sh.p.k. 2399000
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Loti 1-Rikonstruksioni i Poliklinikes 73,744,869 Rishpallur Prokurimi
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Loti 1-Rikonstruksioni i Poliklinikes 73,744,869 Anuluar Procedura
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Blerje Phytomenadion (Vitamin K) loti 27 13,836 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 13833
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Blerje Salbutamol loti 77 11,514 Lidhur Kontrata Rejsi FARMA SHPK 11490
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Blerje POLY(O-2-HYDROXYETHYL) loti 18 67,749 Lidhur Kontrata Rejsi FARMA SHPK 67700
Spitali Rajonal Vlorė Spitali Rajonal Vlorė Blerje Oxytocin loti 13 110,920 Lidhur Kontrata IMI PHARMA SHPK 110000


Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.